вівторок
Прогнози на матчі 26 грудня 2017
Прогнозів немає · 5 турнірів
Матч зіграно
Матч Брюгге — Мускрон: результат і статистика
4:2 Матч зіграноМатч Локерен — Мехелен: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Ойпен — Беверен: результат і статистика
1:0 Матч зіграноМатч Зюлте-Варегем — Шарлеруа: результат і статистика
0:4 Матч зіграноМатч Андерлехт — Гент: результат і статистика
1:0
Матч зіграно
Матч Тоттенгем — Саутгемптон: результат і статистика
5:2 Матч зіграноМатч Манчестер Юнайтед — Бернлі: результат і статистика
2:2 Матч зіграноМатч Борнмут — Вест Гем: результат і статистика
3:3 Матч зіграноМатч Гаддерсфілд — Сток Сіті: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Вотфорд — Лестер: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Челсі — Брайтон: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Вест Бромвіч — Евертон: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Ліверпуль — Свонсі: результат і статистика
5:0
Матч зіграно