Логотип команди АІК (жін)
Еліттетан · Sweden

АІК (жін)

AIK W · Сезон 2023/24

1-е
Місце в таблиці
Турнірна таблиця

Еліттетан — рейтинги команд 2023/24

#КомандаІ Середнє командиСередній тотал ТБ 1.5ТБ 2.5ТБ 3.5 Форма
1 Геккен II (жін) 11 1.4:3.9 5.3 100% 90.9% 63.6%
2 АІК (жін) 11 4.1:0.4 4.5 72.7% 72.7% 54.5%
3 Їтекс (жін) 11 2.3:2.1 4.4 100% 90.9% 45.5%
4 Бремелла (жін) 11 1.7:2.5 4.3 90.9% 81.8% 54.5%
5 Лідчепінг (жін) 11 2.6:1.5 4.2 100% 72.7% 72.7%
6 Гамла Уппсала (жін) 11 2.4:1.5 3.9 100% 72.7% 54.5%
7 Треллеборг (жін) 11 2.6:1.1 3.7 100% 81.8% 45.5%
8 Маллбаккен (ж) 11 1.6:1.9 3.5 81.8% 63.6% 54.5%
9 Умео (жін) 11 2:1.3 3.3 81.8% 72.7% 45.5%
10 Сундсвалль (жін) 11 1.4:1.4 2.7 81.8% 72.7% 18.2%
11 Уддевалла (жін) 11 0.9:1.5 2.5 81.8% 54.5% 18.2%
12 Боллстане (ж) 11 1.2:1.3 2.5 72.7% 54.5% 27.3%

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Геккен II (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · АІК (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Їтекс (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Бремелла (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Лідчепінг (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Гамла Уппсала (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Треллеборг (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Маллбаккен (ж)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Умео (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Сундсвалль (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Уддевалла (жін)

Форма за останні п’ять матчів

Голи · Боллстане (ж)

Матчі у вибірці

Показники наведено у форматі команда : суперник. Прочерк означає відсутність значення у джерелі.

Дата Турнір Суперник Рахунок Голи
04.11.2023 Еліттетан АІК (жін) — Боллстане (ж) 1:0 1:0
21.10.2023 Еліттетан АІК (жін) — Бремелла (жін) 7:0 7:0
30.09.2023 Еліттетан АІК (жін) — Алінгсос (жін) 1:0 1:0
09.09.2023 Еліттетан АІК (жін) — Сундсвалль (жін) 1:0 1:0
02.09.2023 Еліттетан АІК (жін) — Геккен II (жін) 5:0 5:0
19.08.2023 Еліттетан АІК (жін) — Уддевалла (жін) 8:0 8:0
01.07.2023 Еліттетан АІК (жін) — Їтекс (жін) 2:1 2:1
17.06.2023 Еліттетан АІК (жін) — Лідчепінг (жін) 5:1 5:1
27.05.2023 Еліттетан АІК (жін) — Ескільстуна Юнайтед (ж) 6:0 6:0
20.05.2023 Еліттетан АІК (жін) — Умео (жін) 7:2 7:2
06.05.2023 Еліттетан АІК (жін) — Гамла Уппсала (жін) 6:0 6:0
22.04.2023 Еліттетан АІК (жін) — Маллбаккен (ж) 3:0 3:0
01.04.2023 Еліттетан АІК (жін) — Треллеборг (жін) 0:0 0:0

Статистика команди

АІК (жін)

Оформіть підписку, щоб відкрити статистику кутових, ударів у площину воріт і жовтих карток.

Розширена статистика доступна в Premium

Оформіть підписку, щоб відкрити статистику кутових, ударів у площину воріт і жовтих карток.

Увійти або зареєструватися

Усі матчі сезону 2023/24

Матчів поки немає.

Про команду АІК (жін)

АІК (жін) посідає 1-те місце в турнірі Еліттетан у сезоні 2023/24, зіграно 13 матчів. Баланс — 12 перемог, 1 нічия і без поразок, в активі 37 очок. Забито 52 голів, пропущено 4 голи — у середньому 4.00 голів за матч в атаці та 0.31 в обороні. У останніх 5 матчах команда набрала 15 очок із 15 можливих.