Матчі на 26 листопада 2016
Поки що немає обраних ліг — додайте їх значком ★ поруч із турніром.
Матч зіграно
Матч Боруссія Менхенгладбах — Гоффенгайм: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Айнтрахт Франкфурт — Боруссія Дортмунд: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Гамбург — Вердер: результат і статистика
2:2 Матч зіграноМатч Інгольштадт — Вольфсбург: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Кельн — Аугсбург: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Баварія — Баєр Леверкузен: результат і статистика
2:1
Матч зіграно
Матч Монако — Марсель: результат і статистика
4:0 Матч зіграноМатч Бордо — Діжон: результат і статистика
3:2 Матч зіграноМатч Монпельє — Нансі: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Нант — Лілль: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Кан — Генгам: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Мец — Лор'ян: результат і статистика
3:3
Матч зіграно
Матч Партік Тісл — Рейнджерс: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Данді — Інвернесс Каледоніан Тісл: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Гарт оф Мідлотіан — Матервелл: результат і статистика
3:0 Матч зіграноМатч Росс Каунті — Hamilton Academical: результат і статистика
1:1
Матч зіграно
Матч Бернлі — Манчестер Сіті: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Ліверпуль — Сандерленд: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Лестер — Мідлсбро: результат і статистика
2:2 Матч зіграноМатч Халл Сіті — Вест Бромвіч: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Свонсі — Крістал Пелес: результат і статистика
5:4 Матч зіграноМатч Челсі — Тоттенгем: результат і статистика
2:1
Матч зіграно
Матч Вілья-Сент-Альтернатива — Расінг Монтевідео: результат і статистика
2:2 Матч зіграноМатч Рівер Плейт — Вілья Еспаньйола: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Хувентуд — Пласа Колонія: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Монтевідео Вондерерс — Фенікс: результат і статистика
4:2 Матч зіграноМатч Серро — Рампла Хуніорс: результат і статистика
0:0
Матч зіграно
Матч Луго — Тенерифе: результат і статистика
1:3 Матч зіграноМатч Алькоркон — Ов'єдо: результат і статистика
5:1 Матч зіграноМатч Вальядолід — Альмерія: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч УКАМ Мурсія — Нумансія: результат і статистика
3:2 Матч зіграноМатч Сарагоса — Реус: результат і статистика
2:2
Матч зіграно
Матч Ньюкасл — Блекберн: результат і статистика
0:1 Матч зіграноМатч Вулвергемптон — Шеффілд Венсдей: результат і статистика
0:2 Матч зіграноМатч Брайтон — Фулгем: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Редінг — Брістоль Сіті: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Брентфорд — Бірмінгем: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Іпсвіч — КПР: результат і статистика
3:0 Матч зіграноМатч Престон — Бертон Альбіон: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Астон Вілла — Кардіфф: результат і статистика
3:1 Матч зіграноМатч Дербі — Норвіч: результат і статистика
1:0 Матч зіграноМатч Ротергем — Лідс: результат і статистика
1:2xG-статистика турнірів
89 561
Матчів у базі
27
Ліги й турніри
1 600
Прогнозів розраховано
24
Країн
Про проєкт xG.Football
xG.Football — статистика та модельні прогнози для провідних європейських турнірів: результати, форма команд, особисті зустрічі та ймовірності результатів, розраховані на основі збережених даних.
Оберіть потрібний турнір або матч, щоб переглянути детальну статистику та прогноз, заснований на останніх результатах команд.