Матчі на 19 лютого 2017
Поки що немає обраних ліг — додайте їх значком ★ поруч із турніром.
Матч зіграно
Матч Абія Ворріорз — Ель-Канемі Ворріорз: результат і статистика
0:1 Матч зіграноМатч Гомбе Юнайтед — Аква Юнайтед: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Катсіна Юнайтед — Шутінг Старз: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Насарава Юнайтед — Саншайн Старз: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Плато Юнайтед — Нігер Торнадос: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Ремо Старз — Лобі Старз: результат і статистика
1:1
Матч зіграно
Матч Пласа Колонія — Насьйональ: результат і статистика
0:1 Матч зіграноМатч Вілья-Сент-Альтернатива — Дефенсор Спортінг: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Рівер Плейт — Монтевідео Вондерерс: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Серро — El Tanque Sisley: результат і статистика
4:3
Матч зіграно
Матч Уеска — Севілья Атлетіко: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Кадіс — Реус: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Ов'єдо — Хетафе: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Райо Вальєкано — Мірандес: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Алькоркон — Сарагоса: результат і статистика
1:1
Матч зіграно
Матч Болонья — Інтер: результат і статистика
0:1 Матч зіграноМатч К'єво — Наполі: результат і статистика
1:3 Матч зіграноМатч Удінезе — Сассуоло: результат і статистика
1:2 Матч зіграноМатч Сампдорія — Кальярі: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Пескара — Дженоа: результат і статистика
5:0 Матч зіграноМатч Рома — Торіно: результат і статистика
4:1 Матч зіграноМатч Мілан — Фіорентина: результат і статистика
2:1xG-статистика турнірів
89 561
Матчів у базі
27
Ліги й турніри
1 600
Прогнозів розраховано
24
Країн
Про проєкт xG.Football
xG.Football — статистика та модельні прогнози для провідних європейських турнірів: результати, форма команд, особисті зустрічі та ймовірності результатів, розраховані на основі збережених даних.
Оберіть потрібний турнір або матч, щоб переглянути детальну статистику та прогноз, заснований на останніх результатах команд.