Sweden Еліттетан 2023/24 · Regular Season - 18

Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж), 02 вересня 2023: результат і статистика

Логотип команди Алінгсос (жін)

Алінгсос (жін)

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 02 вересня 2023
Логотип команди Маллбаккен (ж)

Маллбаккен (ж)

Позиції в таблиці Еліттетан
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 Алінгсос (жін) 26 38 21 50
9 Маллбаккен (ж) 26 42 43 32

Новини складів

Попередні склади: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Алінгсос (жін)
ТренерJ. Carlsson
Маллбаккен (ж)
ТренерU. Buskqvist
—. R. Riestola
—. E. Ranieli
—. A. Roholt
—. T. Lorén
—. Emmy Blomberg
—. F. Bremer
—. R. Cameras
—. M. Jarl
—. J. Barth
—. O. Sultán
—. A. Öberg
—. M. Nurmi
—. S. Skålberg
—. E. Andersson
—. L. Berger
—. S. Berggren
—. V. Ström
—. E. Trumic
—. G. Wallin
—. A. Henderson
—. I. Bajramovic
—. L. Frisk
Алінгсос (жін) Запасні
—
Elsa Blomgren
—
P. Milton
—
P. Zarassi
—
L. Korpås
—
A. Scavo
—
N. Fallqvist
—
T. Olin
Маллбаккен (ж) Запасні
—
H. Dahl
—
I. Hallstensson
—
R. Kivumbi
—
V. Rexhi
—
A. Eriksson

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

Алінгсос (жін)

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Алінгсос (жін) — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Алінгсос (жін)

Статистика до матчу

Алінгсос (жін) — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Алінгсос (жін)
Маллбаккен (ж)

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Маллбаккен (ж) — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Маллбаккен (ж)

Статистика до матчу

Маллбаккен (ж) — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Маллбаккен (ж)

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Алінгсос (жін) і Маллбаккен (ж)

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
01.07.2023 Еліттетан Маллбаккен (ж) — Алінгсос (жін) 0:0
24.09.2022 Еліттетан Маллбаккен (ж) — Алінгсос (жін) 0:0
21.05.2022 Еліттетан Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж) 3:0

Хронологія матчу

Події матчу: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

2-й тайм 1 - 0
H. Dahl Замість: L. Berger Заміна
Elsa Blomgren Замість: M. Jarl Заміна
P. Milton Замість: F. Bremer Заміна
P. Zarassi Замість: T. Lorén Заміна
I. Hallstensson Замість: A. Henderson Заміна
R. Kivumbi Замість: G. Wallin Заміна
1 - 0
P. Milton Гол
V. Rexhi Замість: S. Berggren Заміна
A. Eriksson Замість: E. Trumic Заміна
E. Andersson Жовта картка
E. Blomberg Жовта картка
L. Korpås Замість: A. Öberg Заміна
Алінгсос (жін) Показник Маллбаккен (ж)
1 Голи
Суддя: I. Svensson

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

Початок матчу02 вересня 2023, 16:00
ТурнірЕліттетан
Сезон2023/24
Тур / стадіяRegular Season - 18
СтадіонMjörnvallen Idrottsplats
МістоAlingsås
СуддяI. Svensson

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

01 О котрій починається матч Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)?

Матч Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж) (Еліттетан) розпочнеться 02 вересня 2023, 16:00.

02 Де відбудеться матч Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)?

Гра відбудеться на стадіоні Mjörnvallen Idrottsplats (Alingsås).

03 Хто судитиме матч Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)?

Матч Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж) обслуговуватиме головний суддя I. Svensson.

04 У якій формі Алінгсос (жін) і Маллбаккен (ж) підходять до матчу?

Алінгсос (жін): в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 9–4. Маллбаккен (ж): в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 11–10.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Алінгсос (жін) і Маллбаккен (ж)?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Алінгсос (жін) — Маллбаккен (ж)

Поки що немає коментарів — будьте першим.