Бундесліга 2020/21 · Regular Season - 15

Армінія Білефельд — Герта, 10 січня 2021: результат і статистика

Позиції в таблиці Бундесліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
16 Армінія Білефельд 34 26 52 35
15 Герта 34 41 52 35

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Армінія Білефельд — Герта

Армінія Білефельд

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Армінія Білефельд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Армінія Білефельд

Статистика до матчу

Армінія Білефельд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Армінія Білефельд
Герта

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Герта — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Герта — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Армінія Білефельд і Герта

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Армінія Білефельд — Герта

1-й тайм 0 - 0
Jacob Laursen Foul
2-й тайм 1 - 0
J. Ngankam Замість: M. Plattenhardt
Peter Pekarík Foul
1 - 0
R. Yabo
K. Piątek Замість: J. Ngankam
D. Zeefuik Замість: P. Pekarík
L. Netz Замість: V. Darida
S. Schipplock Замість: S. Córdova
Anderson Lucoqui Замість: J. Laursen
C. Gebauer Замість: R. Yabo
C. Soukou Замість: R. Doan
A. Maier Замість: M. Hartel
Армінія Білефельд Показник Герта
1 Голи
12 Удари 11
2 Удари в площину воріт 4
6 Удари повз ворота 3
4 Заблоковані удари 4
7 Удари зі штрафного майданчика 7
5 Удари з-за меж штрафного майданчика 4
8 Кутові 3
8 Фоли 18
1 Офсайди 4
49 % Володіння м'ячем, % 51 %
4 Сейви воротаря 1
405 Передачі 421
307 Точні передачі 319
76 % Точність передач, % 76 %
1 Жовті картки 1
Суддя: G. Winkmann

Статистика гравців

Оцінки гравців: Армінія Білефельд — Герта

Армінія Білефельд Рейтинг
27
Cedric Brunner D · 90 хв
7.9
1
Stefan Ortega G · 90 хв
7.6
30
Marcel Hartel M · 89 хв
7.5
10
Reinhold Yabo M · 87 хв · голи: 1
7.3
2
Amos Pieper D · 90 хв
7.2
4
Joakim Nilsson D · 90 хв
7.2
8
Ritsu Doan M · 89 хв
7.2
9
Fabian Klos F · 90 хв
6.9
36
Sven Schipplock F · 14 хв
6.7
16
Fabian Kunze M · 90 хв
6.6
18
Sergio Córdova F · 76 хв
6.6
5
Jacob Laursen D · 76 хв
6.6
7
Christian Gebauer M · 10 хв
6.3
23
Anderson-Lenda Lucoqui D · 14 хв
6.2
31
Arne Maier M · 1 хв
17
Cebio Soukou M · 1 хв
34
Oscar Linnér G
6
Mike Van der Hoorn D
15
Nathan De Medina D
20
Nils Seufert M
Герта Рейтинг
11
Dodi Lukebakio F · 90 хв
7.2
17
Maximilian Mittelstädt F · 90 хв
7.2
29
Lucas Tousart M · 90 хв
7.2
21
Marvin Plattenhardt D · 45 хв
7.2
15
Jhon Córdoba F · 90 хв
7.0
42
Deyovaisio Zeefuik D · 18 хв
7.0
14
Omar Alderete D · 90 хв
6.9
32
Luca Netz D · 18 хв
6.9
1
Alexander Schwolow G · 90 хв
6.7
5
Niklas Stark D · 90 хв
6.7
2
Peter Pekarík D · 72 хв
6.7
6
Vladimír Darida M · 72 хв
6.7
27
Jessic Ngankam F · 20 хв
6.7
8
Mattéo Guendouzi M · 90 хв
6.2
9
Krzysztof Piątek F · 25 хв
6.2
22
Rune Jarstein G
13
Lukas Klünter D
25
Jordan Torunarigha D
18
Santiago Ascacibar M
33
Daishawn Redan F

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Армінія Білефельд — Герта

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Армінія Білефельд — Герта

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Армінія Білефельд — Герта

Початок матчу10 січня 2021, 19:00
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 15
СтадіонSchücoArena
МістоBielefeld
СуддяG. Winkmann

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Армінія Білефельд — Герта

01 О котрій починається матч Армінія Білефельд — Герта?

Матч Армінія Білефельд — Герта (Бундесліга) розпочнеться 10 січня 2021, 19:00.

02 Де відбудеться матч Армінія Білефельд — Герта?

Гра відбудеться на стадіоні SchücoArena (Bielefeld).

03 Хто судитиме матч Армінія Білефельд — Герта?

Матч Армінія Білефельд — Герта обслуговуватиме головний суддя G. Winkmann.

04 У якій формі Армінія Білефельд і Герта підходять до матчу?

Армінія Білефельд: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 3–5. Герта: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 8–6.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Армінія Білефельд — Герта

Поки що немає коментарів — будьте першим.