Algeria Ліга 1 2020/21 · Regular Season - 4

АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда, 19 грудня 2020: результат і статистика

Логотип команди АС Айн-Мліла

АС Айн-Мліла

3 : 0 Рахунок після першого тайму 2:0 19 грудня 2020
Логотип команди ЖСМ Скідда

ЖСМ Скідда

Позиції в таблиці Ліга 1 Ligue 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
17 АС Айн-Мліла 38 37 55 44
20 ЖСМ Скідда 38 17 73 18

Новини складів

Попередні склади: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
АС Айн-Мліла
ТренерR. Iaïche
ЖСМ Скідда
ТренерY. Ifticen
—. A. Boultif
—. A. Bitam
—. A. Belaïli
—. K. Bouhakak
—. H. Ziad
—. C. Debbih
—. M. Dahar
—. M. Heriat
—. A. Djabout
—. M. Hamia
—. B. Elmammeri
—. A. Khodja
—. Y. Zahzouh
—. A. Ziouache
—. K. Khennab
—. L. Oukkal
—. H. Bahraoui
—. Y. Belamine
—. C. Nasseri
—. Z. Benhocine
—. K. Merzougui
—. W. Hamidi
АС Айн-Мліла Запасні
—
Z. Bencherifa
—
O. Tebbi
—
M. Redjem
ЖСМ Скідда Запасні
—
A. Kaïbou
—
L. Dif
—
I. Bouda

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

АС Айн-Мліла

3 перемог, 2 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

АС Айн-Мліла — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АС Айн-Мліла

Статистика до матчу

АС Айн-Мліла — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АС Айн-Мліла
ЖСМ Скідда

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

ЖСМ Скідда — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ЖСМ Скідда

Статистика до матчу

ЖСМ Скідда — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ЖСМ Скідда

Статистика до матчу

Очні зустрічі: АС Айн-Мліла і ЖСМ Скідда

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
01.04.2019 Ліга 1 ЖСМ Скідда — АС Айн-Мліла 4:1
09.10.2018 Ліга 1 АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

1-й тайм 2 - 0
1 - 0
B. Elmammeri Гол
2 - 0
A. Djabout Гол
A. Kaïbou Замість: H. Bahraoui Заміна
2-й тайм 3 - 0
Z. Bencherifa Замість: H. Ziad Заміна
L. Dif Замість: Z. Benhocine Заміна
I. Bouda Замість: A. Ziouache Заміна
O. Tebbi Замість: A. Djabout Заміна
3 - 0
B. Elmammeri Гол
M. Redjem Замість: B. Elmammeri Заміна
АС Айн-Мліла Показник ЖСМ Скідда
3 Голи
Суддя: H. Benyahia

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

Початок матчу19 грудня 2020, 15:30
ТурнірЛіга 1
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 4
СтадіонStade Touhami Zoubir Khelifi
МістоAïn M'lila
СуддяH. Benyahia

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

01 О котрій починається матч АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда?

Матч АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда (Ліга 1) розпочнеться 19 грудня 2020, 15:30.

02 Де відбудеться матч АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда?

Гра відбудеться на стадіоні Stade Touhami Zoubir Khelifi (Aïn M'lila).

03 Хто судитиме матч АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда?

Матч АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда обслуговуватиме головний суддя H. Benyahia.

04 У якій формі АС Айн-Мліла і ЖСМ Скідда підходять до матчу?

АС Айн-Мліла: в останніх 5 матчах 3 перемог, 2 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 5–2. ЖСМ Скідда: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–3.

05 Скільки разів раніше зустрічалися АС Айн-Мліла і ЖСМ Скідда?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу АС Айн-Мліла — ЖСМ Скідда

Поки що немає коментарів — будьте першим.