Ліга 1 2025/26 · Regular Season - 15

АСО Шлеф — МК Алжир, 09 січня 2026: результат і статистика

Логотип команди АСО Шлеф

АСО Шлеф

0 : 0 09 січня 2026
Логотип команди МК Алжир

МК Алжир

Позиції в таблиці Ліга 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 АСО Шлеф 30 26 31 34
1 МК Алжир 30 41 18 65

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: АСО Шлеф — МК Алжир

АСО Шлеф

1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

АСО Шлеф — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АСО Шлеф

Статистика до матчу

АСО Шлеф — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АСО Шлеф
МК Алжир

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

МК Алжир — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МК Алжир

Статистика до матчу

МК Алжир — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МК Алжир

Статистика до матчу

Очні зустрічі: АСО Шлеф і МК Алжир

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
17.06.2025 Ліга 1 АСО Шлеф МК Алжир 0:0
20.12.2024 Ліга 1 МК Алжир АСО Шлеф 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: АСО Шлеф — МК Алжир

1-й тайм 0 - 0
Подія
2-й тайм 0 - 0
Подія
Подія
Подія
S. Bayazid Замість: A. Bangoura
K. Zunon Замість: Z. Naidji
M. Abboub Замість: D. Belalem
Подія
Z. Boutmene Замість: A. Feddal
A. Kouadri Habbaz Замість: I. Larbi
Y. Hamadouche Замість: O. Benhaoua
A. Messoussa Замість: Z. Ferhat
Подія
T. Bouabta Замість: E. Ledlum
АСО Шлеф Показник МК Алжир
Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: АСО Шлеф — МК Алжир

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: АСО Шлеф — МК Алжир

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: АСО Шлеф — МК Алжир

Початок матчу09 січня 2026, 17:00
ТурнірЛіга 1
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 15
СтадіонНемає даних

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: АСО Шлеф — МК Алжир

01 О котрій починається матч АСО Шлеф — МК Алжир?

Матч АСО Шлеф — МК Алжир (Ліга 1) розпочнеться 09 січня 2026, 17:00.

02 У якій формі АСО Шлеф і МК Алжир підходять до матчу?

АСО Шлеф: в останніх 5 матчах 1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 4–7. МК Алжир: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–2.

03 Скільки разів раніше зустрічалися АСО Шлеф і МК Алжир?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу АСО Шлеф — МК Алжир

Поки що немає коментарів — будьте першим.