Прем’єр-ліга 2019/20 · Regular Season - 22

Астон Вілла — Манчестер Сіті, 12 січня 2020: результат і статистика

Позиції в таблиці Прем’єр-ліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
17 Астон Вілла 38 41 67 35
2 Манчестер Сіті 38 102 35 81

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Астон Вілла — Манчестер Сіті

Астон Вілла

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Астон Вілла — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Астон Вілла

Статистика до матчу

Астон Вілла — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Астон Вілла
Манчестер Сіті

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Манчестер Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Манчестер Сіті

Статистика до матчу

Манчестер Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Манчестер Сіті

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Астон Вілла і Манчестер Сіті

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
26.10.2019 Прем’єр-ліга Манчестер Сіті Астон Вілла 3:0

Хронологія матчу

Події матчу: Астон Вілла — Манчестер Сіті

1-й тайм 0 - 4
0 - 1
R. Mahrez Гольова передача: S. Agüero
0 - 2
R. Mahrez Гольова передача: Gabriel Jesus
0 - 3
S. Agüero Гольова передача: K. De Bruyne
0 - 4
Gabriel Jesus Гольова передача: K. De Bruyne
2-й тайм 1 - 6
Fernandinho
Anwar El Ghazi
0 - 5
S. Agüero Гольова передача: David Silva
N. Otamendi Замість: Fernandinho
P. Foden Замість: K. De Bruyne
M. Nakamba Замість: Douglas Luiz
Trézéguet Замість: C. Hourihane
İ. Gündoğan Замість: Rodri
H. Lansbury Замість: D. Drinkwater
Jack Grealish
0 - 6
S. Agüero Гольова передача: R. Mahrez
1 - 6
A. El Ghazi Пенальті
Астон Вілла Показник Манчестер Сіті
1 Голи 6
7 Удари 22
1 Удари в площину воріт 12
4 Удари повз ворота 8
2 Заблоковані удари 2
7 Удари зі штрафного майданчика 14
Удари з-за меж штрафного майданчика 8
2 Кутові 4
5 Фоли 12
1 Офсайди
29 % Володіння м'ячем, % 71 %
5 Сейви воротаря
362 Передачі 877
291 Точні передачі 809
80 % Точність передач, % 92 %
2 Жовті картки 1
Суддя: Jonathan Moss, England

Статистика гравців

Оцінки гравців: Астон Вілла — Манчестер Сіті

Астон Вілла Рейтинг
21
Anwar El Ghazi F · 90 хв · голи: 1
6.9
10
Jack Grealish F · 90 хв
6.7
11
Marvelous Nakamba M · 25 хв
6.7
17
Trezeguet M · 19 хв
6.6
14
Conor Hourihane M · 71 хв
6.5
40
Tyrone Mings D · 90 хв
6.4
6
Douglas Luiz M · 65 хв
6.2
8
Henri Lansbury M · 11 хв
6.2
15
Ezri Konsa D · 90 хв
6.0
30
Kortney Hause D · 90 хв
5.9
27
Ahmed El-Mohamady D · 90 хв
5.8
25
Ørjan Nyland G · 90 хв
5.7
3
Neil Taylor D · 90 хв
5.7
4
Danny Drinkwater M · 79 хв
5.3
Манчестер Сіті Рейтинг
10
Sergio Agüero F · 90 хв · голи: 3 · передачі: 1
10.0
26
Riyad Mahrez F · 90 хв · голи: 2 · передачі: 1
9.8
9
Gabriel Jesus F · 90 хв · голи: 1 · передачі: 1
8.5
21
David Silva M · 90 хв · передачі: 1
7.7
17
Kevin De Bruyne M · 63 хв · передачі: 2
7.7
27
João Cancelo D · 90 хв
7.6
16
Rodri M · 71 хв
7.1
25
Fernandinho D · 63 хв
6.7
47
Phil Foden F · 27 хв
6.7
5
John Stones D · 90 хв
6.6
22
Benjamin Mendy D · 90 хв
6.6
30
Nicolás Otamendi D · 27 хв
6.4
31
Ederson G · 90 хв
6.2
8
İlkay Gündoğan M · 19 хв
6.1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Астон Вілла — Манчестер Сіті

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Астон Вілла — Манчестер Сіті

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Астон Вілла — Манчестер Сіті

Початок матчу12 січня 2020, 18:30
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 22
СтадіонVilla Park
МістоBirmingham
СуддяJonathan Moss, England

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Астон Вілла — Манчестер Сіті

01 О котрій починається матч Астон Вілла — Манчестер Сіті?

Матч Астон Вілла — Манчестер Сіті (Прем’єр-ліга) розпочнеться 12 січня 2020, 18:30.

02 Де відбудеться матч Астон Вілла — Манчестер Сіті?

Гра відбудеться на стадіоні Villa Park (Birmingham).

03 Хто судитиме матч Астон Вілла — Манчестер Сіті?

Матч Астон Вілла — Манчестер Сіті обслуговуватиме головний суддя Jonathan Moss, England.

04 У якій формі Астон Вілла і Манчестер Сіті підходять до матчу?

Астон Вілла: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–9. Манчестер Сіті: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 12–5.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Астон Вілла і Манчестер Сіті?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Астон Вілла — Манчестер Сіті

Поки що немає коментарів — будьте першим.