Germany Бундесліга 2016/17 · Regular Season - 32

Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм, 06 травня 2017: результат і статистика

Логотип команди Боруссія Дортмунд

Боруссія Дортмунд

2 : 1 Рахунок після першого тайму 1:0 06 травня 2017
Логотип команди Гоффенгайм

Гоффенгайм

Позиції в таблиці Бундесліга Bundesliga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 Боруссія Дортмунд 34 72 40 64
4 Гоффенгайм 34 64 37 62

Новини складів

Попередні склади: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Боруссія Дортмунд 3-4-2-1
ТренерT. Tuchel
Гоффенгайм 3-1-4-2
ТренерJ. Nagelsmann
6.9 38. R. Bürki
7.1 26. Ł. Piszczek
7.3 25. S. Papastathopoulos
6.9 29. M. Schmelzer
7.1 13. Raphaël Guerreiro
7.0 28. M. Ginter
7.1 27. G. Castro
7.1 33. J. Weigl
7.3 7. O. Dembélé
7.3 17. P. Aubameyang
7.1 11. M. Reus
7.1 1. O. Baumann
7.4 21. B. Hübner
6.9 3. P. Kadeřábek
7.2 25. N. Süle
7.4 6. S. Rudy
7.0 17. S. Zuber
7.1 22. K. Vogt
7.1 13. K. Demirbay
7.0 14. S. Wagner
7.1 27. A. Kramarić
7.0 19. M. Uth
Боруссія Дортмунд Запасні
18
S. Rode M
6.7
23
S. Kagawa M
7.0
6
S. Bender D
7.0
1
R. Weidenfeller G
6.4
9
E. Mor F
6.9
22
C. Pulisic M
6.8
30
F. Passlack D
6.7
Гоффенгайм Запасні
15
J. Toljan D
6.7
18
N. Amiri M
6.8
28
Á. Szalai F
6.9
4
E. Bičakčić D
6.9
8
E. Polanski M
6.8
16
P. Schwegler M
6.7
33
A. Stolz G

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Боруссія Дортмунд

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд

Статистика до матчу

Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
Гоффенгайм

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Гоффенгайм — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Гоффенгайм — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Боруссія Дортмунд і Гоффенгайм

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
16.12.2016 Бундесліга Гоффенгайм — Боруссія Дортмунд 2:2

Хронологія матчу

Події матчу: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
M. Reus Гольова передача: G. Castro Гол
Marco Reus Жовта картка
Mark Uth Жовта картка
Gonzalo Castro Жовта картка
2-й тайм 2 - 1
Sokratis Жовта картка
Ousmane Dembélé Жовта картка
J. Toljan Замість: P. Kadeřábek Заміна
Kerem Demirbay Жовта картка
N. Amiri Замість: M. Uth Заміна
Á. Szalai Замість: B. Hübner Заміна
S. Rode Замість: M. Reus Заміна
S. Kagawa Замість: O. Dembélé Заміна
2 - 0
P. Aubameyang Гол
2 - 1
A. Kramarić Пенальті
S. Bender Замість: Raphaël Guerreiro Заміна
Боруссія Дортмунд Показник Гоффенгайм
2 Голи 1
11 Удари 1
4 Удари в площину воріт 5
6 Удари повз ворота 4
1 Заблоковані удари 1
8 Удари зі штрафного майданчика 4
3 Удари з-за меж штрафного майданчика 6
6 Кутові 2
17 Фоли 11
2 Офсайди 1
41 % Володіння м'ячем, % 59 %
4 Сейви воротаря 2
399 Передачі 557
299 Точні передачі 473
75 % Точність передач, % 85 %
4 Жовті картки 2
Червоні картки
Суддя: Felix Brych, Germany

Статистика гравців

Оцінки гравців: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Боруссія Дортмунд Рейтинг
33
Julian Weigl M · 90 хв
7.3
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 44 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Marco Reus M · 80 хв · голи: 1
7.3
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 14 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
29
Marcel Schmelzer D · 90 хв · Капітан
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 28 Ключові передачі 0 Перехоплення 6 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Raphaël Guerreiro D · 89 хв
7.2
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 1 Перехоплення 5 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Ousmane Dembélé F · 80 хв
7.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 18 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
25
Sokratis D · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 28 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
18
Sebastian Rode M · 10 хв · Вийшов на заміну
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 6 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
38
Roman Bürki G · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 18 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 4 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Pierre-Emerick Aubameyang F · 90 хв · голи: 1
6.7
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пенальти не забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Gonzalo Castro M · 90 хв · передачі: 1
6.7
Гольові передачі 1 Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 28 Ключові передачі 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 7 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
26
Łukasz Piszczek D · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
Matthias Ginter D · 90 хв
6.3
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 43 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Допущені пенальти 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Shinji Kagawa M · 10 хв · Вийшов на заміну
5.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 3 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Sven Bender D · 1 хв · Вийшов на заміну
—
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Гоффенгайм Рейтинг
22
Kevin Vogt D · 90 хв
7.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 104 Ключові передачі 0 Перехоплення 4 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Andrej Kramarić F · 90 хв · голи: 1
7.1
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 28 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 5 Здійснені фоли 0 Пенальти забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Sandro Wagner F · 90 хв
7.1
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 25 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 0 Зароблені пенальти 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Steven Zuber M · 90 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 39 Ключові передачі 0 Перехоплення 5 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Jeremy Toljan D · 32 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 5 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Nadiem Amiri M · 25 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
Ádám Szalai F · 20 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 3 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Oliver Baumann G · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 42 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 2 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Niklas Süle D · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 69 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Kerem Demirbay M · 90 хв
6.5
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 39 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 16 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 5 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
21
Benjamin Hübner D · 70 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 47 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Sebastian Rudy M · 90 хв · Капітан
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 32 Ключові передачі 1 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Mark Uth F · 65 хв
6.3
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 13 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
3
Pavel Kadeřábek M · 58 хв
6.1
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 15 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Допущені пенальти 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Боруссія Дортмунд
Середній показник за матч
7.8
Команда 5.2 Суперник 2.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд

Статистика до матчу

Кутові · Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
Гоффенгайм
Середній показник за матч
10.2
Команда 4.6 Суперник 5.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Гоффенгайм — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Кутові · Гоффенгайм — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Боруссія Дортмунд
Середній показник за матч
9.4
Команда 6 Суперник 3.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
Гоффенгайм
Середній показник за матч
9.6
Команда 4.8 Суперник 4.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гоффенгайм — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гоффенгайм — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Жовті картки: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Боруссія Дортмунд
Середній показник за матч
4.5
Команда 2.3 Суперник 2.3
Вище лінії у 4 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд

Статистика до матчу

Жовті картки · Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
Гоффенгайм
Середній показник за матч
4
Команда 1.2 Суперник 2.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Гоффенгайм — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

Статистика до матчу

Жовті картки · Гоффенгайм — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Боруссія Дортмунд
Гоффенгайм
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
29.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Кельн 23:5 Н
22.04.2017 Бундесліга Боруссія Менхенгладбах — Боруссія Дортмунд 12:7 В
15.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Айнтрахт Франкфурт 15:9 В
08.04.2017 Бундесліга Баварія — Боруссія Дортмунд 9:18 П
04.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Гамбург 17:16 В

Статистичний профіль команд

Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
29.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Кельн 23:5 Н
15.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Айнтрахт Франкфурт 15:9 В
04.04.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Гамбург 17:16 В
17.03.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Інгольштадт 10:14 В
04.03.2017 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Баєр Леверкузен 20:12 В

Статистичний профіль команд

Гоффенгайм — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
30.04.2017 Бундесліга Гоффенгайм — Айнтрахт Франкфурт 8:4 В
21.04.2017 Бундесліга Кельн — Гоффенгайм 11:12 Н
15.04.2017 Бундесліга Гоффенгайм — Боруссія Менхенгладбах 16:11 В
08.04.2017 Бундесліга Гамбург — Гоффенгайм 12:12 П
04.04.2017 Бундесліга Гоффенгайм — Баварія 14:21 В

Статистичний профіль команд

Гоффенгайм — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гоффенгайм
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
21.04.2017 Бундесліга Кельн — Гоффенгайм 11:12 Н
08.04.2017 Бундесліга Гамбург — Гоффенгайм 12:12 П
31.03.2017 Бундесліга Герта — Гоффенгайм 28:5 В
11.03.2017 Бундесліга Фрайбург — Гоффенгайм 23:6 Н
26.02.2017 Бундесліга Шальке 04 — Гоффенгайм 14:7 Н
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Початок матчу06 травня 2017, 16:30
Сезон2016/17
Тур / стадіяRegular Season - 32
СтадіонSignal Iduna Park
МістоDortmund
СуддяFelix Brych, Germany

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

01 О котрій починається матч Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм?

Матч Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм (Бундесліга) розпочнеться 06 травня 2017, 16:30.

02 Де відбудеться матч Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм?

Гра відбудеться на стадіоні Signal Iduna Park (Dortmund).

03 Хто судитиме матч Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм?

Матч Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм обслуговуватиме головний суддя Felix Brych, Germany.

04 У якій формі Боруссія Дортмунд і Гоффенгайм підходять до матчу?

Боруссія Дортмунд: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 10–7. Гоффенгайм: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 9–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Боруссія Дортмунд і Гоффенгайм?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм

Поки що немає коментарів — будьте першим.