Бундесліга 2019/20 · Regular Season - 10

Боруссія Дортмунд — Вольфсбург, 02 листопада 2019: результат і статистика

Логотип команди Боруссія Дортмунд

Боруссія Дортмунд

3 : 0 02 листопада 2019
Логотип команди Вольфсбург

Вольфсбург

Позиції в таблиці Бундесліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
2 Боруссія Дортмунд 34 84 41 69
7 Вольфсбург 34 48 46 49

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

Боруссія Дортмунд

1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Боруссія Дортмунд — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд

Статистика до матчу

Боруссія Дортмунд — вдома

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Дортмунд
Вольфсбург

2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Вольфсбург — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Вольфсбург

Статистика до матчу

Вольфсбург — у гостях

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Вольфсбург

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Боруссія Дортмунд і Вольфсбург

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

1-й тайм 0 - 0
M. Götze Замість: M. Reus
Lukas Nmecha
Julian Weigl
John Brooks
2-й тайм 3 - 0
1 - 0
T. Hazard Гольова передача: A. Hakimi
2 - 0
Raphaël Guerreiro Гольова передача: T. Hazard
F. Klaus Замість: L. Nmecha
Marcel Tisserand
A. Witsel Замість: M. Dahoud
J. Brekalo Замість: M. Tisserand
3 - 0
M. Götze Пенальті
Paco Alcácer Замість: J. Brandt
R. Steffen Замість: J. Roussillon
Боруссія Дортмунд Показник Вольфсбург
3 Голи
17 Удари 12
8 Удари в площину воріт 3
6 Удари повз ворота 8
3 Заблоковані удари 1
11 Удари зі штрафного майданчика 8
6 Удари з-за меж штрафного майданчика 4
7 Кутові 2
12 Фоли 19
1 Офсайди 2
64 % Володіння м'ячем, % 36 %
3 Сейви воротаря 5
641 Передачі 342
548 Точні передачі 256
85 % Точність передач, % 75 %
1 Жовті картки 3
Суддя: T. Welz

Статистика гравців

Оцінки гравців: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

Боруссія Дортмунд Рейтинг
13
Raphaël Guerreiro D · 90 хв · голи: 1
8.0
35
Marwin Hitz G · 90 хв
7.7
5
Achraf Hakimi M · 90 хв · передачі: 1
7.6
23
Thorgan Hazard M · 90 хв · голи: 1 · передачі: 1
7.5
15
Mats Hummels D · 90 хв
7.5
33
Julian Weigl M · 90 хв
7.5
16
Manuel Akanji D · 90 хв
7.1
8
Mahmoud Dahoud M · 70 хв
7.0
10
Mario Götze M · 62 хв · голи: 1
6.8
28
Axel Witsel M · 20 хв
6.8
26
Łukasz Piszczek D · 90 хв
6.7
19
Julian Brandt M · 89 хв
6.7
11
Marco Reus F · 28 хв
6.5
9
Paco Alcácer F · 1 хв
Вольфсбург Рейтинг
2
William M · 90 хв
7.2
25
John Brooks D · 90 хв
7.0
11
Felix Klaus M · 24 хв
7.0
23
Josuha Guilavogui M · 90 хв
6.9
27
Maximilian Arnold M · 90 хв
6.9
12
Pavao Pervan G · 90 хв
6.7
9
Wout Weghorst F · 90 хв
6.7
32
Marcel Tisserand D · 79 хв
6.6
15
Jérôme Roussillon M · 89 хв
6.5
7
Josip Brekalo M · 11 хв
6.4
22
Lukas Nmecha F · 66 хв
6.3
40
João Victor F · 90 хв
6.2
5
Jeffrey Bruma D · 90 хв
6.1
8
Renato Steffen M · 1 хв

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

Початок матчу02 листопада 2019, 16:30
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 10
СтадіонSignal-Iduna-Park
МістоDortmund
СуддяT. Welz

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

01 О котрій починається матч Боруссія Дортмунд — Вольфсбург?

Матч Боруссія Дортмунд — Вольфсбург (Бундесліга) розпочнеться 02 листопада 2019, 16:30.

02 Де відбудеться матч Боруссія Дортмунд — Вольфсбург?

Гра відбудеться на стадіоні Signal-Iduna-Park (Dortmund).

03 Хто судитиме матч Боруссія Дортмунд — Вольфсбург?

Матч Боруссія Дортмунд — Вольфсбург обслуговуватиме головний суддя T. Welz.

04 У якій формі Боруссія Дортмунд і Вольфсбург підходять до матчу?

Боруссія Дортмунд: в останніх 5 матчах 1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 7–6. Вольфсбург: в останніх 5 матчах 2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 4–2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Боруссія Дортмунд — Вольфсбург

Поки що немає коментарів — будьте першим.