Бундесліга 2020/21 · Regular Season - 20

Боруссія Менхенгладбах — Кельн, 06 лютого 2021: результат і статистика

Позиції в таблиці Бундесліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
8 Боруссія Менхенгладбах 34 64 56 49
14 Кельн 36 39 62 36

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

Боруссія Менхенгладбах

3 перемог, 2 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Боруссія Менхенгладбах — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Менхенгладбах

Статистика до матчу

Боруссія Менхенгладбах — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Боруссія Менхенгладбах
Кельн

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Кельн — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Кельн

Статистика до матчу

Кельн — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Кельн

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Боруссія Менхенгладбах і Кельн

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
03.10.2020 Бундесліга Кельн Боруссія Менхенгладбах 1:3
11.03.2020 Бундесліга Боруссія Менхенгладбах Кельн 2:1
14.09.2019 Бундесліга Кельн Боруссія Менхенгладбах 0:1

Хронологія матчу

Події матчу: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

1-й тайм 1 - 1
Lars Stindl Foul
0 - 1
E. Rexhbecaj Гольова передача: O. Duda
1 - 1
F. Neuhaus Гольова передача: L. Stindl
Patrick Herrmann Foul
2-й тайм 1 - 2
C. Kramer Замість: D. Zakaria
1 - 2
E. Rexhbecaj
J. Hofmann Замість: P. Herrmann
M. Thuram Замість: H. Wolf
A. Plea Замість: B. Embolo
J. Thielmann Замість: E. Dennis
R. Bensebaini Замість: O. Wendt
Tony Jantschke Foul
Kingsley Ehizibue Time wasting
B. Schmitz Замість: K. Ehizibue
Elvis Rexhbecaj Foul
Florian Neuhaus Argument
T. Arokodare Замість: O. Duda
J. Horn Замість: I. Jakobs
Боруссія Менхенгладбах Показник Кельн
1 Голи 2
1 Удари 7
2 Удари в площину воріт 3
5 Удари повз ворота 1
3 Заблоковані удари 3
6 Удари зі штрафного майданчика 4
4 Удари з-за меж штрафного майданчика 3
4 Кутові 1
18 Фоли 11
3 Офсайди 4
64 % Володіння м'ячем, % 36 %
1 Сейви воротаря 1
698 Передачі 389
618 Точні передачі 296
89 % Точність передач, % 76 %
4 Жовті картки 2
Суддя: C. Dingert

Статистика гравців

Оцінки гравців: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

Боруссія Менхенгладбах Рейтинг
32
Florian Neuhaus M · 90 хв · голи: 1
7.3
24
Tony Jantschke D · 90 хв
7.0
13
Lars Stindl M · 90 хв · передачі: 1
6.9
28
Matthias Ginter D · 90 хв
6.9
17
Oscar Wendt D · 72 хв
6.9
36
Breel Embolo F · 58 хв
6.9
6
Christoph Kramer M · 42 хв
6.9
10
Marcus Thuram F · 32 хв
6.7
25
Ramy Bensebaini D · 18 хв
6.7
8
Denis Zakaria M · 48 хв
6.6
1
Yann Sommer G · 90 хв
6.5
14
Alassane Pléa F · 32 хв
6.3
23
Jonas Hofmann M · 32 хв
6.3
7
Patrick Herrmann M · 58 хв
6.2
11
Hannes Wolf M · 58 хв
6.0
18
Stefan Lainer D · 90 хв
5.9
21
Tobias Sippel G
15
Jordan Beyer D
30
Nico Elvedi D
19
Valentino Lazaro M
Кельн Рейтинг
20
Elvis Rexhbecaj M · 90 хв · голи: 2
9.2
28
Ellyes Skhiri M · 90 хв
7.5
18
Ondrej Duda F · 89 хв · передачі: 1
7.2
19
Kingsley Ehizibue M · 82 хв
7.2
22
Jorge Mere D · 90 хв
6.9
26
Sava Cestic D · 90 хв
6.7
5
Rafael Czichos D · 90 хв
6.7
2
Benno Schmitz D · 8 хв
6.6
21
Salih Özcan M · 90 хв
6.5
29
Jan Thielmann M · 32 хв
6.5
1
Timo Horn G · 90 хв
6.3
8
Ismail Jakobs M · 89 хв
6.3
43
Emmanuel Dennis F · 58 хв
6.3
23
Jannes Horn D · 1 хв
7
Tolu Arokodare F · 1 хв
16
Ron-Robert Zieler G
3
Noah Katterbach D
24
Dominick Drexler M
15
Dimitris Limnios M
13
Max Meyer M

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

Початок матчу06 лютого 2021, 19:30
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 20
СтадіонStadion im BORUSSIA-PARK
МістоMönchengladbach
СуддяC. Dingert

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Боруссія Менхенгладбах — Кельн

01 О котрій починається матч Боруссія Менхенгладбах — Кельн?

Матч Боруссія Менхенгладбах — Кельн (Бундесліга) розпочнеться 06 лютого 2021, 19:30.

02 Де відбудеться матч Боруссія Менхенгладбах — Кельн?

Гра відбудеться на стадіоні Stadion im BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach).

03 Хто судитиме матч Боруссія Менхенгладбах — Кельн?

Матч Боруссія Менхенгладбах — Кельн обслуговуватиме головний суддя C. Dingert.

04 У якій формі Боруссія Менхенгладбах і Кельн підходять до матчу?

Боруссія Менхенгладбах: в останніх 5 матчах 3 перемог, 2 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 11–7. Кельн: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–10.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Боруссія Менхенгладбах і Кельн?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Боруссія Менхенгладбах — Кельн

Поки що немає коментарів — будьте першим.