England Чемпіоншип 2019/20 · Regular Season - 13

Брістоль Сіті — Чарльтон, 23 жовтня 2019: результат і статистика

Логотип команди Брістоль Сіті

Брістоль Сіті

2 : 1 Рахунок після першого тайму 0:0 23 жовтня 2019
Логотип команди Чарльтон

Чарльтон

Позиції в таблиці Чемпіоншип Championship
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
12 Брістоль Сіті 46 60 65 63
22 Чарльтон 46 50 65 48

Новини складів

Попередні склади: Брістоль Сіті — Чарльтон

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Брістоль Сіті 4-4-2
ТренерL. Johnson
Чарльтон 4-3-1-2
ТренерL. Bowyer
1. D. Bentley
7.2 29. A. Williams
6.8 23. T. Moore
6.7 32. Pedro Pereira
6.8 25. T. Rowe
6.5 11. C. O'Dowda
7.0 19. N. Eliasson
7.0 8. J. Brownhill
6.4 42. H. Massengo
7.2 14. A. Weimann
6.6 18. A. Semenyo
6.9 1. D. Phillips
7.0 6. J. Pearce
6.6 4. A. Oshilaja
6.9 5. T. Lockyer
6.6 21. B. Kayal
6.7 8. J. Forster-Caskey
7.1 24. J. Cullen
7.0 28. S. Field
6.9 11. C. Gallagher
6.8 17. M. Bonne
6.5 14. J. Leko
Брістоль Сіті Запасні
31
Rodri F
6.5
9
F. Diedhiou F
6.8
45
K. Palmer M
6.7
17
S. Szmodics M
6.6
6
N. Baker D
6.9
5
B. Wright D
6.8
33
N. Mäenpää G
Чарльтон Запасні
15
D. Pratley M
6.8
20
C. Solly D
6.9
10
C. Aneke F
6.8
30
A. Maynard-Brewer G
44
J. Davison F
23
N. Sarr D
7.0
29
E. Öztümer M
6.8

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Брістоль Сіті — Чарльтон

Брістоль Сіті

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Брістоль Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті

Статистика до матчу

Брістоль Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
Чарльтон

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Чарльтон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Чарльтон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Брістоль Сіті і Чарльтон

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Брістоль Сіті — Чарльтон

1-й тайм 0 - 0
Beram Kayal Жовта картка
D. Pratley Замість: S. Field Заміна
C. Solly Замість: J. Forster-Caskey Заміна
2-й тайм 2 - 1
Rodri Замість: N. Eliasson Заміна
F. Diedhiou Замість: A. Semenyo Заміна
Darren Pratley Жовта картка
0 - 1
M. Bonne Гол
K. Palmer Замість: H. Massengo Заміна
C. Aneke Замість: B. Kayal Заміна
1 - 1
F. Diedhiou Гол
Pedro Pereira Жовта картка
Dillon Phillips Жовта картка
Famara Diédhiou Червона картка
Andreas Weimann Жовта картка
Chuks Aneke Жовта картка
Macauley Bonne Жовта картка
2 - 1
J. Brownhill Гольова передача: K. Palmer Гол
Брістоль Сіті Показник Чарльтон
2 Голи 1
23 Удари 1
8 Удари в площину воріт 5
1 Удари повз ворота 2
5 Заблоковані удари 3
14 Удари зі штрафного майданчика 8
9 Удари з-за меж штрафного майданчика 2
9 Кутові 5
13 Фоли 12
1 Офсайди 3
57 % Володіння м'ячем, % 43 %
4 Сейви воротаря 6
465 Передачі 365
364 Точні передачі 27
78 % Точність передач, % 74 %
2 Жовті картки 5
1 Червоні картки
Суддя: J. Linington

Статистика гравців

Оцінки гравців: Брістоль Сіті — Чарльтон

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Брістоль Сіті Рейтинг
8
Josh Brownhill M · 90 хв · Капітан · голи: 1
8.1
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 59 Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
45
Kasey Palmer M · 21 хв · Вийшов на заміну · передачі: 1
7.7
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 17 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Daniel Bentley G · 90 хв
7.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 7 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 4 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Niclas Eliasson M · 54 хв
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 6 Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Famara Diédhiou F · 32 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.1
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 3 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
32
Pedro Pereira D · 90 хв
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 39 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
25
Tommy Rowe D · 90 хв
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Ashley Williams D · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 51 Ключові передачі 0 Відбори 3 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Andreas Weimann F · 90 хв
6.8
Удари 7 Удари в площину воріт 3 Передачі 29 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
42
Han-Noah Massengo M · 69 хв
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 4 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Taylor Moore D · 90 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 32 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Antoine Semenyo F · 54 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 10 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Callum O'Dowda M · 90 хв
6.4
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 43 Ключові передачі 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Rodri F · 36 хв · Вийшов на заміну
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 8 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Чарльтон Рейтинг
17
Macauley Bonne F · 90 хв · голи: 1
7.9
Голи 1 Удари 5 Удари в площину воріт 2 Передачі 20 Ключові передачі 1 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
1
Dillon Phillips G · 90 хв
7.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 6 Пропущені голи 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
21
Beram Kayal M · 72 хв
7.3
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 19 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
24
Josh Cullen M · 90 хв
7.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 44 Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Jason Pearce D · 90 хв · Капітан
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 32 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Darren Pratley M · 57 хв
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Jake Forster-Caskey D · 36 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 17 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Tom Lockyer D · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 29 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
Samuel Field M · 33 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 18 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Adedeji Oshilaja D · 90 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 23 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Jonathan Leko F · 90 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Chris Solly D · 54 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Chuks Aneke F · 18 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 4 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
11
Conor Gallagher M · 90 хв
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 19 Ключові передачі 1 Відбори 6 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 11 / 24 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 8 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Брістоль Сіті — Чарльтон

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Брістоль Сіті — Чарльтон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Брістоль Сіті
Середній показник за матч
11.2
Команда 4 Суперник 7.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Брістоль Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті

Статистика до матчу

Кутові · Брістоль Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
Чарльтон
Середній показник за матч
12.2
Команда 4.6 Суперник 7.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Чарльтон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Кутові · Чарльтон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Брістоль Сіті — Чарльтон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Брістоль Сіті
Середній показник за матч
7.2
Команда 3.4 Суперник 3.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Брістоль Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Брістоль Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
Чарльтон
Середній показник за матч
8.4
Команда 4.2 Суперник 4.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Чарльтон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Чарльтон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Жовті картки: Брістоль Сіті — Чарльтон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Брістоль Сіті
Середній показник за матч
2.6
Команда 1.2 Суперник 1.4
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Брістоль Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки · Брістоль Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
Чарльтон
Середній показник за матч
3.4
Команда 2 Суперник 1.4
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Чарльтон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

Статистика до матчу

Жовті картки · Чарльтон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Брістоль Сіті — Чарльтон

Брістоль Сіті
Чарльтон
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Брістоль Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.10.2019 Чемпіоншип Лутон — Брістоль Сіті 10:12 П
05.10.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Редінг 15:16 В
02.10.2019 Чемпіоншип Брентфорд — Брістоль Сіті 8:18 Н
28.09.2019 Чемпіоншип Престон — Брістоль Сіті 15:9 Н
21.09.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Свонсі 11:15 Н

Статистичний профіль команд

Брістоль Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Брістоль Сіті
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
05.10.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Редінг 15:16 В
21.09.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Свонсі 11:15 Н
31.08.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Мідлсбро 18:21 Н
17.08.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — КПР 9:15 В
04.08.2019 Чемпіоншип Брістоль Сіті — Лідс 13:18 П

Статистичний профіль команд

Чарльтон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.10.2019 Чемпіоншип Чарльтон — Дербі 10:4 В
05.10.2019 Чемпіоншип Фулгем — Чарльтон 14:20 Н
02.10.2019 Чемпіоншип Чарльтон — Свонсі 8:13 П
28.09.2019 Чемпіоншип Чарльтон — Лідс 3:19 В
21.09.2019 Чемпіоншип Віган — Чарльтон 13:17 П

Статистичний профіль команд

Чарльтон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чарльтон
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
05.10.2019 Чемпіоншип Фулгем — Чарльтон 14:20 Н
21.09.2019 Чемпіоншип Віган — Чарльтон 13:17 П
31.08.2019 Чемпіоншип Редінг — Чарльтон 14:19 В
17.08.2019 Чемпіоншип Барнслі — Чарльтон 11:13 Н
03.08.2019 Чемпіоншип Блекберн — Чарльтон 9:14 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Брістоль Сіті — Чарльтон

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Брістоль Сіті — Чарльтон

Початок матчу23 жовтня 2019, 21:45
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 13
СтадіонAshton Gate
МістоBristol
СуддяJ. Linington

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Брістоль Сіті — Чарльтон

01 О котрій починається матч Брістоль Сіті — Чарльтон?

Матч Брістоль Сіті — Чарльтон (Чемпіоншип) розпочнеться 23 жовтня 2019, 21:45.

02 Де відбудеться матч Брістоль Сіті — Чарльтон?

Гра відбудеться на стадіоні Ashton Gate (Bristol).

03 Хто судитиме матч Брістоль Сіті — Чарльтон?

Матч Брістоль Сіті — Чарльтон обслуговуватиме головний суддя J. Linington.

04 У якій формі Брістоль Сіті і Чарльтон підходять до матчу?

Брістоль Сіті: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–7. Чарльтон: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 7–6.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Брістоль Сіті — Чарльтон

Поки що немає коментарів — будьте першим.