Northern-Ireland Прем'єр-ліга 2024/25 · Relegation Round

Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед, 02 травня 2025: результат і статистика

Логотип команди Каррік Рейнджерс

Каррік Рейнджерс

3 : 1 Рахунок після першого тайму 1:1 02 травня 2025
Логотип команди Аннаг Юнайтед

Аннаг Юнайтед

Позиції в таблиці Прем'єр-ліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
11 Каррік Рейнджерс 40 40 62 38
13 Аннаг Юнайтед 2 3 8 0

Новини складів

Попередні склади: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Каррік Рейнджерс
ТренерS. Baxter
Аннаг Юнайтед
ТренерC. McGurgan
—. Ross Glendinning
—. A. Watson
—. L. McCullough
—. J. Crowe
—. K. Forsythe
—. L. O'Brien
—. S. Clucas
—. K. Cherry
—. P. Heatley
—. N. Maciulaitis
—. D. Gibson
—. J. Little
—. P. Finnegan
—. N. Kerr
—. L. Upton
—. P. Donnelly
—. R. McDonald
—. R. Swan
—. C. Taylor
—. K. Calvert
—. J. Convie
—. H. Evans
Каррік Рейнджерс Запасні
—
C. O'Malley
—
D. Cushley
—
C. Allen
—
J. O'Reilly
—
Reece Glendinning
—
J. Hastings
—
J. McIntyre
Аннаг Юнайтед Запасні
—
A. Rogers
—
J. Evans
—
J. Henderson
—
S. Murray
—
E. Teggart
—
J. Craughwell
—
S. McCullough

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

Каррік Рейнджерс

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Каррік Рейнджерс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Каррік Рейнджерс

Статистика до матчу

Каррік Рейнджерс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Каррік Рейнджерс
Аннаг Юнайтед

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Аннаг Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Аннаг Юнайтед

Статистика до матчу

Аннаг Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Аннаг Юнайтед

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Каррік Рейнджерс і Аннаг Юнайтед

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
29.04.2025 Прем'єр-ліга Аннаг Юнайтед — Каррік Рейнджерс 2:5

Хронологія матчу

Події матчу: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

1-й тайм 1 - 1
C. O'Malley Замість: A. Watson Заміна
R. Swan Жовта картка
1 - 0
P. Heatley Гол
L. O'Brien Жовта картка
A. Rogers Замість: P. Finnegan Заміна
A. Rogers Жовта картка
H. Evans Жовта картка
C. O'Malley Жовта картка
1 - 1
J. Convie Гол
D. Gibson Жовта картка
C. Taylor Жовта картка
2-й тайм 3 - 1
J. Convie Жовта картка
2 - 1
D. Gibson Гол
J. Evans Замість: J. Convie Заміна
J. Henderson Замість: R. Swan Заміна
S. Murray Замість: R. McDonald Заміна
K. Calvert Жовта картка
D. Cushley Замість: K. Cherry Заміна
3 - 1
P. Heatley Гол
C. Allen Замість: P. Heatley Заміна
J. O'Reilly Замість: D. Gibson Заміна
Reece Glendinning Замість: N. Maciulaitis Заміна
E. Teggart Замість: C. Taylor Заміна
Каррік Рейнджерс Показник Аннаг Юнайтед
3 Голи 1
Суддя: C. Morrison

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

Початок матчу02 травня 2025, 21:45
Сезон2024/25
Тур / стадіяRelegation Round
СтадіонLoughview Leisure Arena
МістоCarrickfergus
СуддяC. Morrison

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

01 О котрій починається матч Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед?

Матч Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед (Прем'єр-ліга) розпочнеться 02 травня 2025, 21:45.

02 Де відбудеться матч Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед?

Гра відбудеться на стадіоні Loughview Leisure Arena (Carrickfergus).

03 Хто судитиме матч Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед?

Матч Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед обслуговуватиме головний суддя C. Morrison.

04 У якій формі Каррік Рейнджерс і Аннаг Юнайтед підходять до матчу?

Каррік Рейнджерс: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 12–10. Аннаг Юнайтед: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 10–7.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Каррік Рейнджерс і Аннаг Юнайтед?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Каррік Рейнджерс — Аннаг Юнайтед

Поки що немає коментарів — будьте першим.