Spain Ла Ліга 2017/18 · Regular Season - 38

Сельта Віго — Леванте, 19 травня 2018: результат і статистика

Логотип команди Сельта Віго

Сельта Віго

4 : 2 Рахунок після першого тайму 2:1 19 травня 2018
Логотип команди Леванте

Леванте

Позиції в таблиці Ла Ліга La Liga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 Сельта Віго 38 59 60 49
15 Леванте 38 44 58 46

Новини складів

Попередні склади: Сельта Віго — Леванте

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Сельта Віго 4-4-2
ТренерUnzué
Леванте 4-4-2
ТренерPaco López
6.7 1. Sergio Álvarez
6.8 24. F. Roncaglia
7.0 2. Hugo Mallo
6.9 20. Sergi Gómez
6.9 19. Jonny Castro
7.0 18. D. Wass
6.7 16. Jozabed
6.6 6. N. Radoja
6.8 14. S. Lobotka
7.5 10. Iago Aspas
7.0 7. M. Gómez
6.5 27. Koke
6.7 19. Pedro López
6.7 22. Luna
6.7 6. Chema
6.8 18. E. Cabaco
6.8 16. Rubén Rochina
7.0 24. Campaña
6.8 11. José Luis Morales
6.6 20. S. Lukić
6.5 7. A. Sadiku
6.7 23. Jason
Сельта Віго Запасні
9
L. Boyé F
6.5
15
R. Mazáň D
6.6
37
Dani Molina M
3
Fontàs D
6.7
11
P. Sisto M
7.0
22
G. Cabral D
6.8
35
Fran Vieites
Леванте Запасні
17
G. Pazzini F
6.5
10
E. Bardhi M
6.9
25
Fahad Al Muwallad F
6.3
9
Roger Martí F
6.8
12
Coke D
6.7
13
Oier G
6.7
15
Sergio Postigo D
6.8

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Сельта Віго — Леванте

Сельта Віго

0 перемог, 3 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сельта Віго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго

Статистика до матчу

Сельта Віго — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
Леванте

5 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Леванте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

Статистика до матчу

Леванте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Сельта Віго і Леванте

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
14.01.2018 Ла Ліга Леванте — Сельта Віго 0:1

Хронологія матчу

Події матчу: Сельта Віго — Леванте

1-й тайм 2 - 1
0 - 1
Rubén Rochina Гольова передача: José Luis Morales Гол
Erick Cabaco Жовта картка
1 - 1
M. Gómez Гол
Chema Жовта картка
Antonio Luna Жовта картка
2 - 1
Iago Aspas Гольова передача: Jozabed Гол
2-й тайм 4 - 2
3 - 1
Iago Aspas Гольова передача: M. Gómez Гол
G. Pazzini Замість: A. Sadiku Заміна
4 - 1
M. Gómez Гольова передача: D. Wass Гол
L. Boyé Замість: Iago Aspas Заміна
R. Mazáň Замість: Jonny Castro Заміна
4 - 2
José Luis Morales Гольова передача: Campaña Гол
E. Bardhi Замість: José Luis Morales Заміна
Fahad Al Muwallad Замість: Rubén Rochina Заміна
Dani Molina Замість: Jozabed Заміна
Maximiliano Gómez Жовта картка
Сельта Віго Показник Леванте
4 Голи 2
2 Удари 7
9 Удари в площину воріт 3
7 Удари повз ворота 1
4 Заблоковані удари 3
14 Удари зі штрафного майданчика 5
6 Удари з-за меж штрафного майданчика 2
5 Кутові 3
9 Фоли 15
3 Офсайди 4
62 % Володіння м'ячем, % 38 %
1 Сейви воротаря 4
567 Передачі 34
489 Точні передачі 263
86 % Точність передач, % 77 %
1 Жовті картки 3
Червоні картки
Суддя: Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain

Статистика гравців

Оцінки гравців: Сельта Віго — Леванте

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Сельта Віго Рейтинг
10
Iago Aspas F · 67 хв · голи: 2
9.6
Голи 2 Удари 6 Удари в площину воріт 3 Передачі 24 Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Maximiliano Gómez F · 90 хв · голи: 2 · передачі: 1
8.9
Голи 2 Гольові передачі 1 Удари 4 Удари в площину воріт 3 Передачі 18 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
18
Daniel Wass M · 90 хв · передачі: 1
7.7
Гольові передачі 1 Удари 4 Удари в площину воріт 0 Передачі 53 Ключові передачі 4 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Jozabed Sánchez M · 86 хв · передачі: 1
7.7
Гольові передачі 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 38 Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Hugo Mallo D · 90 хв · Капітан
7.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 49 Ключові передачі 1 Відбори 6 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 11 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Jonny Castro D · 66 хв
7.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 39 Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Sergi Gómez D · 90 хв
7.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 61 Ключові передачі 0 Відбори 4 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Stanislav Lobotka M · 90 хв
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 60 Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 4 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Facundo Roncaglia D · 90 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 62 Ключові передачі 0 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Nemanja Radoja M · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 38 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Róbert Mazáň D · 24 хв · Вийшов на заміну
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 13 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Lucas Boyé F · 23 хв · Вийшов на заміну
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 9 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Sergio Álvarez G · 90 хв
6.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 23 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 1 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Dani Molina M · 4 хв · Вийшов на заміну
—
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Леванте Рейтинг
11
José Luis Morales M · 75 хв · голи: 1 · передачі: 1
7.5
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 11 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
José Campaña M · 90 хв · передачі: 1
6.9
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 48 Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 4 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Saša Lukić M · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 32 Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 0 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Ruben Rochina M · 75 хв · голи: 1
6.9
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 26 Ключові передачі 0 Відбори 5 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Chema D · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 14 Ключові передачі 0 Перехоплення 5 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
7
Armando Sadiku F · 59 хв
6.7
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 13 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Koke G · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 13 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 4 Пропущені голи 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Fahad Al-Muwallad F · 15 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Enis Bardhi M · 15 хв
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 10 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Erick Cabaco D · 90 хв
6.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
17
Giampaolo Pazzini F · 31 хв
6.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 4 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Antonio Luna D · 90 хв
6.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 27 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
19
Pedro López D · 90 хв · Капітан
6.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 26 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Jason M · 90 хв
5.5
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 19 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 16 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Сельта Віго — Леванте

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Сельта Віго — Леванте

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сельта Віго
Середній показник за матч
9.8
Команда 4.6 Суперник 5.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сельта Віго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго

Статистика до матчу

Кутові · Сельта Віго — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
Леванте
Середній показник за матч
10.4
Команда 5 Суперник 5.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Леванте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

Статистика до матчу

Кутові · Леванте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Сельта Віго — Леванте

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сельта Віго
Середній показник за матч
10.4
Команда 4 Суперник 6.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сельта Віго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сельта Віго — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
Леванте
Середній показник за матч
8.8
Команда 4.8 Суперник 4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Леванте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте
ДатаТурнірСуперникУдари в площину ворітРезультат
13.05.2018 Ла Ліга Леванте — Барселона 7:7 В
07.05.2018 Ла Ліга Леганес — Леванте 3:2 В
27.04.2018 Ла Ліга Леванте — Севілья 5:4 В
23.04.2018 Ла Ліга Атлетік — Леванте 7:5 В
19.04.2018 Ла Ліга Леванте — Малага 2:2 В

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Леванте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте
ДатаТурнірСуперникУдари в площину ворітРезультат
07.05.2018 Ла Ліга Леганес — Леванте 3:2 В
23.04.2018 Ла Ліга Атлетік — Леванте 7:5 В
15.04.2018 Ла Ліга Атлетіко Мадрид — Леванте 3:5 П
31.03.2018 Ла Ліга Жирона — Леванте 6:5 Н
10.03.2018 Ла Ліга Хетафе — Леванте 3:3 В

Статистика до матчу

Жовті картки: Сельта Віго — Леванте

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сельта Віго
Середній показник за матч
3
Команда 1.8 Суперник 1.2
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сельта Віго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго

Статистика до матчу

Жовті картки · Сельта Віго — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
Леванте
Середній показник за матч
5.8
Команда 2.4 Суперник 3.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Леванте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

Статистика до матчу

Жовті картки · Леванте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Сельта Віго — Леванте

Сельта Віго
Леванте
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Сельта Віго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
12.05.2018 Ла Ліга Реал Мадрид — Сельта Віго 5:15 П
05.05.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Депортіво Ла-Корунья 13:11 Н
28.04.2018 Ла Ліга Вільярреал — Сельта Віго 15:13 П
21.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Валенсія 10:17 Н
17.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Барселона 18:14 Н

Статистичний профіль команд

Сельта Віго — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сельта Віго
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
05.05.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Депортіво Ла-Корунья 13:11 Н
21.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Валенсія 10:17 Н
17.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Барселона 18:14 Н
07.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Севілья 12:16 В
18.03.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Малага 11:5 Н

Статистичний профіль команд

Леванте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
13.05.2018 Ла Ліга Леванте — Барселона 12:18 В
07.05.2018 Ла Ліга Леганес — Леванте 10:14 В
27.04.2018 Ла Ліга Леванте — Севілья 15:22 В
23.04.2018 Ла Ліга Атлетік — Леванте 11:18 В
19.04.2018 Ла Ліга Леванте — Малага 11:10 В

Статистичний профіль команд

Леванте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Леванте
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
07.05.2018 Ла Ліга Леганес — Леванте 10:14 В
23.04.2018 Ла Ліга Атлетік — Леванте 11:18 В
15.04.2018 Ла Ліга Атлетіко Мадрид — Леванте 11:13 П
31.03.2018 Ла Ліга Жирона — Леванте 15:12 Н
10.03.2018 Ла Ліга Хетафе — Леванте 11:13 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Сельта Віго — Леванте

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Сельта Віго — Леванте

Початок матчу19 травня 2018, 14:00
ТурнірЛа Ліга
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 38
СтадіонMunicipal de Balaídos
МістоVigo
СуддяRicardo De Burgos Bengoetxea, Spain

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Сельта Віго — Леванте

01 О котрій починається матч Сельта Віго — Леванте?

Матч Сельта Віго — Леванте (Ла Ліга) розпочнеться 19 травня 2018, 14:00.

02 Де відбудеться матч Сельта Віго — Леванте?

Гра відбудеться на стадіоні Municipal de Balaídos (Vigo).

03 Хто судитиме матч Сельта Віго — Леванте?

Матч Сельта Віго — Леванте обслуговуватиме головний суддя Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain.

04 У якій формі Сельта Віго і Леванте підходять до матчу?

Сельта Віго: в останніх 5 матчах 0 перемог, 3 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–14. Леванте: в останніх 5 матчах 5 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 14–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Сельта Віго і Леванте?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Сельта Віго — Леванте

Поки що немає коментарів — будьте першим.