Прімера Насьйональ 2026 · Regular Season - 17

Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте, 07 червня 2026: результат і статистика

Позиції в таблиці Прімера Насьйональ
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
21 Чако Фор Евер 30 27 29 36
1 Ферро Карріль Оесте 30 35 25 58

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

Чако Фор Евер

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Чако Фор Евер — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чако Фор Евер

Статистика до матчу

Чако Фор Евер — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Чако Фор Евер
Ферро Карріль Оесте

4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ферро Карріль Оесте — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ферро Карріль Оесте

Статистика до матчу

Ферро Карріль Оесте — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ферро Карріль Оесте

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Чако Фор Евер і Ферро Карріль Оесте

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

1-й тайм 0 - 0
E. Ozuna
D. Valdez
J. Cerrudo
2-й тайм 1 - 2
L. Pruzzo
B. Nievas
0 - 1
E. Hoyos Гольова передача: M. Kabalin
S. Valenzuela Замість: B. Nievas
1 - 1
I. Enriquez Гольова передача: G. Melgarejo
D. Valdez
D. Valdez
I. Enriquez
R. Garay Замість: M. Diaz Chaves
S. Corda Замість: E. Ozuna
G. Castellani Замість: M. Kabalin
L. Marra Замість: E. Hoyos
1 - 2
G. Canto Гольова передача: G. Castellani
J. Carrizo Замість: L. Pruzzo
L. Espejo Замість: B. Garcia
E. Pacheco Замість: J. Cerrudo
N. Gomez Замість: E. Dening
J. Menendez Замість: A. Gonzalez
Чако Фор Евер Показник Ферро Карріль Оесте
1 Голи 2

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

Початок матчу07 червня 2026, 22:00
Сезон2026
Тур / стадіяRegular Season - 17
СтадіонEstadio Juan Alberto Garcia
МістоResistencia

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

01 О котрій починається матч Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте?

Матч Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте (Прімера Насьйональ) розпочнеться 07 червня 2026, 22:00.

02 Де відбудеться матч Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Juan Alberto Garcia (Resistencia).

03 У якій формі Чако Фор Евер і Ферро Карріль Оесте підходять до матчу?

Чако Фор Евер: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 2–5. Ферро Карріль Оесте: в останніх 5 матчах 4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 8–3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Чако Фор Евер — Ферро Карріль Оесте

Поки що немає коментарів — будьте першим.