Algeria Ліга 1 2021/22 · Regular Season - 22

КР Белуїздад — ЕС Сетіф, 18 травня 2022: результат і статистика

Логотип команди КР Белуїздад

КР Белуїздад

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 18 травня 2022
Логотип команди ЕС Сетіф

ЕС Сетіф

Позиції в таблиці Ліга 1 Ligue 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
1 КР Белуїздад 34 54 22 70
7 ЕС Сетіф 34 43 24 54

Новини складів

Попередні склади: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
КР Белуїздад
ТренерS. Raho
ЕС Сетіф
ТренерR. Bendris
—. T. Moussaoui
—. C. Nessakh
—. Z. Boulakhoua
—. M. Bouchar
—. C. Keddad
—. Z. Draoui
—. H. Selmi
—. K. Merzougui
—. M. Bakir
—. H. Mrezigue
—. M. Belkhir
—. S. Khedairia
—. H. Laribi
—. A. Nemdil
—. H. Ferhani
—. A. Debbari
—. A. Djabou
—. A. Djahnit
—. A. Boutiche
—. A. Kendouci
—. R. Benayad
—. A. Deghmoum
КР Белуїздад Запасні
—
M. Belkhiter
—
A. Bouras
—
K. Aribi
—
A. Reghba
—
A. Bourdim
ЕС Сетіф Запасні
—
M. Bakrar
—
Ibrahem Bodbous
—
Z. Motrani
—
I. Hachoud

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

КР Белуїздад

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

КР Белуїздад — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

КР Белуїздад

Статистика до матчу

КР Белуїздад — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

КР Белуїздад
ЕС Сетіф

3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

ЕС Сетіф — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ЕС Сетіф

Статистика до матчу

ЕС Сетіф — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ЕС Сетіф

Статистика до матчу

Очні зустрічі: КР Белуїздад і ЕС Сетіф

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
25.11.2021 Ліга 1 ЕС Сетіф — КР Белуїздад 2:2
08.07.2021 Ліга 1 ЕС Сетіф — КР Белуїздад 0:0
30.01.2021 Ліга 1 КР Белуїздад — ЕС Сетіф 1:1
30.10.2019 Ліга 1 КР Белуїздад — ЕС Сетіф 1:0
05.02.2019 Ліга 1 КР Белуїздад — ЕС Сетіф 1:0

Хронологія матчу

Події матчу: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

2-й тайм 1 - 0
M. Bakrar Замість: A. Deghmoum Заміна
Ibrahem Bodbous Замість: A. Djabou Заміна
M. Belkhiter Замість: Z. Boulakhoua Заміна
A. Bouras Замість: H. Selmi Заміна
K. Aribi Замість: K. Merzougui Заміна
Z. Motrani Замість: R. Benayad Заміна
A. Reghba Замість: M. Belkhir Заміна
A. Bourdim Замість: M. Bakir Заміна
I. Hachoud Замість: Z. Motrani Заміна
1 - 0
A. Bourdim Гол
КР Белуїздад Показник ЕС Сетіф
1 Голи
Суддя: M. Bouteraa

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

Початок матчу18 травня 2022, 18:00
ТурнірЛіга 1
Сезон2021/22
Тур / стадіяRegular Season - 22
СтадіонStade du 20 Août 1955
МістоAlgiers
СуддяM. Bouteraa

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: КР Белуїздад — ЕС Сетіф

01 О котрій починається матч КР Белуїздад — ЕС Сетіф?

Матч КР Белуїздад — ЕС Сетіф (Ліга 1) розпочнеться 18 травня 2022, 18:00.

02 Де відбудеться матч КР Белуїздад — ЕС Сетіф?

Гра відбудеться на стадіоні Stade du 20 Août 1955 (Algiers).

03 Хто судитиме матч КР Белуїздад — ЕС Сетіф?

Матч КР Белуїздад — ЕС Сетіф обслуговуватиме головний суддя M. Bouteraa.

04 У якій формі КР Белуїздад і ЕС Сетіф підходять до матчу?

КР Белуїздад: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–3. ЕС Сетіф: в останніх 5 матчах 3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 13–5.

05 Скільки разів раніше зустрічалися КР Белуїздад і ЕС Сетіф?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу КР Белуїздад — ЕС Сетіф

Поки що немає коментарів — будьте першим.