Прімера Насьйональ 2026 · Regular Season - 21

Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес, 09 вересня 2026: результат і статистика

Позиції в таблиці Прімера Насьйональ Група 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
11 Дефенсорес де Бельграно 30 23 26 36
9 Лос-Анднес 30 22 20 37

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

Дефенсорес де Бельграно

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Дефенсорес де Бельграно — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дефенсорес де Бельграно

Статистика до матчу

Дефенсорес де Бельграно — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дефенсорес де Бельграно
Лос-Анднес

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Лос-Анднес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анднес

Статистика до матчу

Лос-Анднес — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анднес

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Дефенсорес де Бельграно і Лос-Анднес

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
28.02.2026 Прімера Насьйональ Лос-Анднес Дефенсорес де Бельграно 0:1

Хронологія матчу

Події матчу: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

1-й тайм 0 - 1
0 - 1
F. Tisera Гольова передача: M. Asenjo Гол
2-й тайм 1 - 1
L. Ciccolini Замість: L. Landriel
A. Gonzalez Замість: A. V. Chamorro
J. Ardaiz Замість: I. Perez
M. Galeano Замість: F. Tisera
D. Garcia Замість: I. Gutierrez
F. Tcherkaski Замість: E. Aguirre
B. Leizza Замість: S. Ortiz
G. D. Carrasco Замість: I. Grance
1 - 1
L. Ciccolini Гольова передача: J. Ardaiz Гол
L. Ciccolini Жовта картка
Дефенсорес де Бельграно Показник Лос-Анднес
1 Голи 1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

Початок матчу09 вересня 2026, 21:30
Сезон2026
Тур / стадіяRegular Season - 21
СтадіонEstadio Juan Pasquale
МістоBelgrano

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

01 О котрій починається матч Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес?

Матч Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес (Прімера Насьйональ) розпочнеться 09 вересня 2026, 21:30.

02 Де відбудеться матч Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Juan Pasquale (Belgrano).

03 У якій формі Дефенсорес де Бельграно і Лос-Анднес підходять до матчу?

Дефенсорес де Бельграно: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–5. Лос-Анднес: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 1–6.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Дефенсорес де Бельграно і Лос-Анднес?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Дефенсорес де Бельграно — Лос-Анднес

Поки що немає коментарів — будьте першим.