Spain Сегунда 2019/20 · Regular Season - 10

Депортіво Ла-Корунья — Альмерія, 06 жовтня 2019: результат і статистика

Логотип команди Депортіво Ла-Корунья

Депортіво Ла-Корунья

0 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 06 жовтня 2019
Логотип команди Альмерія

Альмерія

Позиції в таблиці Сегунда Segunda División: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
19 Депортіво Ла-Корунья 42 43 60 51
4 Альмерія 42 62 43 64

Новини складів

Попередні склади: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Депортіво Ла-Корунья 4-2-3-1
ТренерAnquela
Альмерія 4-2-3-1
ТренерPedro Emanuel
6.4 1. Dani Giménez
6.5 24. Bóveda
6.8 21. Salva Ruiz
6.4 6. Peru Nolaskoain
6.6 15. Javi Montero
7.0 4. Álex Bergantiños
6.9 22. G. Shibasaki
6.5 7. Borja Valle
7.1 10. Ager Aketxe
6.5 12. S. Longo
6.8 11. Víctor Mollejo
6.6 1. René
7.0 4. Romera
6.8 18. N. Maraš
7.0 3. Iván Martos
5.9 12. Jonathan
6.8 8. R. Petrović
6.6 6. César de la Hoz
6.6 23. V. Vada
6.7 16. José Carlos Lazo
6.8 11. Juan Muñoz
6.4 31. A. Appiah
Депортіво Ла-Корунья Запасні
9
C. Santos F
6.7
23
Borja Galán F
6.5
8
Vicente Gómez M
6.4
14
Luis Ruiz D
6.3
20
S. Jovanović F
6.2
5
K. Lambropoulos D
6.8
13
Koke G
Альмерія Запасні
17
José Corpas F
6.7
22
V. Ozornwafor
6.9
19
A. Ćorić M
6.5
9
S. Gassama F
6.9
21
D. Núñez F
6.8
10
Chema Núñez M
6.7
13
Fernando Martínez G
7.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Депортіво Ла-Корунья

0 перемог, 4 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Депортіво Ла-Корунья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья

Статистика до матчу

Депортіво Ла-Корунья — вдома

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья
Альмерія

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Альмерія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Альмерія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Депортіво Ла-Корунья і Альмерія

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

1-й тайм 0 - 0
Eneko Bóveda Жовта картка
Arvin Appiah Жовта картка
2-й тайм 0 - 0
José Corpas Замість: José Carlos Lazo Заміна
V. Ozornwafor Замість: Jonathan Заміна
Francisco Montero Жовта картка
C. Santos Замість: S. Longo Заміна
César de la Hoz Жовта картка
A. Ćorić Замість: César de la Hoz Заміна
Francisco Montero Червона картка
Borja Galán Замість: G. Shibasaki Заміна
Vicente Gómez Замість: Borja Valle Заміна
Депортіво Ла-Корунья Показник Альмерія
Голи
16 Удари 6
8 Удари в площину воріт
3 Удари повз ворота 4
5 Заблоковані удари 2
8 Удари зі штрафного майданчика 4
8 Удари з-за меж штрафного майданчика 2
12 Кутові
16 Фоли 18
1 Офсайди 1
65 % Володіння м'ячем, % 35 %
Сейви воротаря 8
503 Передачі 28
419 Точні передачі 192
83 % Точність передач, % 69 %
2 Жовті картки 2
1 Червоні картки
Суддя: Gorka Sagues

Статистика гравців

Оцінки гравців: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Депортіво Ла-Корунья Рейтинг
10
Ager Aketxe M · 90 хв
7.6
Удари 7 Удари в площину воріт 5 Передачі 55 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Блоки 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Eneko Bóveda D · 90 хв
7.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 36 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
4
Álex Bergantiños M · 90 хв · Капітан
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 53 Ключові передачі 2 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Peru Nolaskoain Esnal D · 90 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 73 Ключові передачі 0 Відбори 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Borja Valle M · 89 хв
6.9
Удари 5 Удари в площину воріт 3 Передачі 23 Ключові передачі 0 Відбори 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Dani Giménez G · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Samuele Longo F · 66 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 4 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Salvador Ruiz D · 90 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 34 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Gaku Shibasaki M · 89 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 40 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Borja Galan Gonzalez F · 9 хв · Вийшов на заміну
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Victor Mollejo Carpintero M · 90 хв
6.4
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 21 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Francisco Montero D · 85 хв
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 59 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 1
9
Christian Santos F · 24 хв · Вийшов на заміну
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Vicente Gómez M · 1 хв · Вийшов на заміну
—
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Альмерія Рейтинг
1
René G · 90 хв · Капітан
8.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 20 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 8 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
José Romera D · 90 хв
7.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 1 Відбори 4 Перехоплення 0 Блоки 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Juan Muñoz F · 90 хв
7.3
Удари 3 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Nikola Maraš D · 90 хв
7.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 15 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Iván Martos D · 90 хв
7.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 26 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Jonathan D · 65 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 14 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Radosav Petrović M · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 22 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Valentine Ozornwafor D · 25 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 6 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
José Carlos Lazo M · 61 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
César de la Hoz M · 82 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 8 Ключові передачі 0 Відбори 4 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
19
Ante Ćorić M · 8 хв
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 3 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Valentín Vada M · 90 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 28 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Arvin Appiah M · 90 хв
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 7 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
17
José Corpas F · 29 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Депортіво Ла-Корунья
Середній показник за матч
9.4
Команда 3 Суперник 6.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Депортіво Ла-Корунья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья

Статистика до матчу

Кутові · Депортіво Ла-Корунья — вдома

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья
Альмерія
Середній показник за матч
7.2
Команда 2 Суперник 5.2
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Альмерія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Кутові · Альмерія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Депортіво Ла-Корунья
Середній показник за матч
7.6
Команда 3.4 Суперник 4.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Депортіво Ла-Корунья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Депортіво Ла-Корунья — вдома

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья
Альмерія
Середній показник за матч
7.2
Команда 4 Суперник 3.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Альмерія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Альмерія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Жовті картки: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Депортіво Ла-Корунья
Середній показник за матч
4.8
Команда 2.8 Суперник 2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Депортіво Ла-Корунья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья

Статистика до матчу

Жовті картки · Депортіво Ла-Корунья — вдома

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Ла-Корунья
Альмерія
Середній показник за матч
5.2
Команда 2.8 Суперник 2.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Альмерія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія

Статистика до матчу

Жовті картки · Альмерія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альмерія
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Початок матчу06 жовтня 2019, 19:30
ТурнірСегунда
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 10
СтадіонEstadio Abanca-Riazor
МістоLa Coruña
СуддяGorka Sagues

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

01 О котрій починається матч Депортіво Ла-Корунья — Альмерія?

Матч Депортіво Ла-Корунья — Альмерія (Сегунда) розпочнеться 06 жовтня 2019, 19:30.

02 Де відбудеться матч Депортіво Ла-Корунья — Альмерія?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Abanca-Riazor (La Coruña).

03 Хто судитиме матч Депортіво Ла-Корунья — Альмерія?

Матч Депортіво Ла-Корунья — Альмерія обслуговуватиме головний суддя Gorka Sagues.

04 У якій формі Депортіво Ла-Корунья і Альмерія підходять до матчу?

Депортіво Ла-Корунья: в останніх 5 матчах 0 перемог, 4 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 6–8. Альмерія: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 10–8.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Депортіво Ла-Корунья — Альмерія

Поки що немає коментарів — будьте першим.