НПФЛ 2024/25 · Regular Season - 23

Дома Юнайтед — Спортінг Лагос, 04 березня 2024: результат і статистика

Позиції в таблиці НПФЛ
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
18 Дома Юнайтед 38 26 43 43
17 Спортінг Лагос 38 39 44 46

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

Дома Юнайтед

0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Дома Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дома Юнайтед

Статистика до матчу

Дома Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дома Юнайтед
Спортінг Лагос

3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Спортінг Лагос — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Лагос

Статистика до матчу

Спортінг Лагос — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Лагос

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Дома Юнайтед і Спортінг Лагос

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
15.10.2023 НПФЛ Спортінг Лагос Дома Юнайтед 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

1-й тайм 0 - 0
S. Yusuf
Подія
2-й тайм 0 - 0
Подія
S. Yusuf Замість: B. Yakubu
P. Durugbor Замість: G. Odibo
F. Odubia Замість: C. Naantaum
M. Usman Замість: C. Terwar
A. Abdullahi Замість: J. Okoro
M. Zaruma
M. Zaruma
Подія
R. Tochukwu Замість: V. Akpikpi
C. Ufere Замість: M. Jamil
Z. Mohammed Замість: S. Enefiok
Дома Юнайтед Показник Спортінг Лагос
Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

Початок матчу04 березня 2024, 16:00
ТурнірНПФЛ
Сезон2024/25
Тур / стадіяRegular Season - 23
СтадіонPantami Township Stadium
МістоGombe

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

01 О котрій починається матч Дома Юнайтед — Спортінг Лагос?

Матч Дома Юнайтед — Спортінг Лагос (НПФЛ) розпочнеться 04 березня 2024, 16:00.

02 Де відбудеться матч Дома Юнайтед — Спортінг Лагос?

Гра відбудеться на стадіоні Pantami Township Stadium (Gombe).

03 У якій формі Дома Юнайтед і Спортінг Лагос підходять до матчу?

Дома Юнайтед: в останніх 5 матчах 0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 3–10. Спортінг Лагос: в останніх 5 матчах 3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–6.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Дома Юнайтед і Спортінг Лагос?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Дома Юнайтед — Спортінг Лагос

Поки що немає коментарів — будьте першим.