Scotland Прем'єр-ліга 2020/21 · 1st Phase - 29

Данді Юнайтед — Лівінгстон, 13 лютого 2021: результат і статистика

Логотип команди Данді Юнайтед

Данді Юнайтед

3 : 0 Рахунок після першого тайму 2:0 13 лютого 2021
Логотип команди Лівінгстон

Лівінгстон

Позиції в таблиці Прем'єр-ліга Premiership: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
8 Данді Юнайтед 33 29 43 39
5 Лівінгстон 33 40 41 44

Новини складів

Попередні склади: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Данді Юнайтед 4-2-3-1
ТренерM. Mellon
Лівінгстон 4-3-3
ТренерD. Martindale
7.1 1. B. Siegrist
6.8 6. M. Reynolds
6.9 12. R. Edwards
6.9 2. L. Smith
6.8 3. A. Spörle
6.7 17. J. Robson
6.7 8. P. Pawlett
6.8 18. C. Butcher
6.7 66. J. Fuchs
6.9 24. L. Shankland
6.6 27. L. Appéré
7.0 32. M. Stryjek
6.9 2. N. Devlin
7.1 27. J. Guthrie
6.8 5. J. Fitzwater
6.8 12. J. Serrano
6.7 17. S. Robinson
6.6 6. M. Bartley
7.1 14. J. Mullin
6.9 18. J. Holt
6.6 10. C. Sibbald
6.8 8. S. Pittman
Данді Юнайтед Запасні
23
I. Harkes M
6.7
9
M. McNulty F
6.8
5
M. Connolly D
7.0
10
N. Clark F
6.9
19
D. Mehmet G
6.0
30
L. Neilson M
6.6
14
F. Hoti M
26
C. Mochrie M
20
L. Bolton M
6.7
Лівінгстон Запасні
9
J. Emmanuel-Thomas F
6.7
37
J. Kabia F
7.1
15
M. Poplatnik F
6.6
33
S. Lawson M
6.8
25
E. Ambrose D
6.8
21
J. McMillan D
6.7
1
R. McCrorie G
6.3
11
A. Forrest M
6.8
29
A. Taylor-Sinclair D
6.9

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Данді Юнайтед

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Данді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед

Статистика до матчу

Данді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
Лівінгстон

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Лівінгстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Лівінгстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Данді Юнайтед і Лівінгстон

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
05.12.2020 Прем'єр-ліга Лівінгстон — Данді Юнайтед 2:0
02.10.2020 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Лівінгстон 1:2

Хронологія матчу

Події матчу: Данді Юнайтед — Лівінгстон

1-й тайм 2 - 0
1 - 0
A. Spörle Гольова передача: J. Robson Гол
J. Emmanuel-Thomas Замість: S. Robinson Заміна
Calum Butcher Жовта картка · Argument
Peter Pawlett Червона картка · Foul
Craig Sibbald Жовта картка · Foul
I. Harkes Замість: A. Spörle Заміна
2 - 0
L. Shankland Гольова передача: I. Harkes Гол
2-й тайм 3 - 0
Jack Fitzwater Червона картка · Professional foul last man
J. Kabia Замість: C. Sibbald Заміна
M. Poplatnik Замість: S. Pittman Заміна
Jeando Fuchs Жовта картка · Foul
S. Lawson Замість: M. Bartley Заміна
M. McNulty Замість: L. Appéré Заміна
3 - 0
L. Shankland Гол
Данді Юнайтед Показник Лівінгстон
3 Голи
11 Удари 13
6 Удари в площину воріт 9
3 Удари повз ворота 2
2 Заблоковані удари 2
9 Удари зі штрафного майданчика 9
2 Удари з-за меж штрафного майданчика 4
3 Кутові 4
11 Фоли 12
3 Офсайди 3
38 % Володіння м'ячем, % 62 %
9 Сейви воротаря 2
27 Передачі 431
129 Точні передачі 271
48 % Точність передач, % 63 %
2 Жовті картки 1
1 Червоні картки 1
Суддя: N. Walsh

Статистика гравців

Оцінки гравців: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Данді Юнайтед Рейтинг
1
Benjamin Siegrist G · 90 хв
8.9
Передачі 22 Точність передач, % 8 % Сейви воротаря 9 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Lawrence Shankland F · 90 хв · голи: 2
8.3
Голи 2 Удари 5 Удари в площину воріт 4 Передачі 22 Точність передач, % 12 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 11 / 28 Дриблінг: успішно / спроби 5 / 6 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Jamie Robson D · 90 хв · передачі: 1
7.7
Гольові передачі 1 Передачі 33 Точність передач, % 21 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 11 Зароблені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Liam Smith D · 90 хв
7.3
Передачі 26 Точність передач, % 10 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Mark Reynolds D · 90 хв · Капітан
7.3
Передачі 27 Точність передач, % 11 % Відбори 1 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 13 / 20 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Ryan Edwards D · 90 хв
7.3
Передачі 21 Точність передач, % 9 % Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 13 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Ian Harkes M · 56 хв · Вийшов на заміну · передачі: 1
7.3
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 24 Точність передач, % 12 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
66
Jeando Fuchs M · 90 хв
6.9
Передачі 26 Точність передач, % 14 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 16 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
3
Adrian Spörle M · 34 хв · голи: 1
6.9
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 11 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 4 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Marc McNulty F · 12 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 4 Точність передач, % 4 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Louis Appere M · 78 хв
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Точність передач, % 7 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Calum Butcher M · 90 хв
6.2
Удари 1 Передачі 35 Точність передач, % 11 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Peter Pawlett M · 31 хв
5.2
Передачі 7 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
19
Deniz Mehmet G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Mark Connolly D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Luke Bolton M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Lewis Neilson M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Chris Mochrie M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Florent Hoti M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Nicky Clark F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Лівінгстон Рейтинг
18
Jason Holt M · 90 хв
7.3
Удари 1 Передачі 61 Точність передач, % 47 % Ключові передачі 1 Відбори 5 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Nicky Devlin D · 90 хв
7.3
Передачі 51 Точність передач, % 35 % Відбори 2 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 11 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Julien Serrano D · 90 хв
7.2
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 37 Точність передач, % 20 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Steve Lawson M · 19 хв · Вийшов на заміну
7.0
Передачі 21 Точність передач, % 16 % Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 4 / 4 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Joshua Mullin F · 90 хв
6.9
Передачі 37 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 3 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Jay Emmanuel-Thomas F · 78 хв · Вийшов на заміну
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 26 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 23 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Marvin Bartley M · 71 хв · Капітан
6.9
Передачі 24 Точність передач, % 15 % Відбори 4 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 13 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Craig Sibbald F · 64 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 16 Точність передач, % 11 % Ключові передачі 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
15
Matej Poplatnik F · 26 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 3 Точність передач, % 3 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Обіграний суперником 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Jon Guthrie D · 90 хв
6.3
Передачі 39 Точність передач, % 30 % Відбори 3 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Scott Pitman M · 64 хв
6.3
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 21 Точність передач, % 12 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 11 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Jaze Kabia F · 26 хв · Вийшов на заміну
6.3
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Scott Robinson F · 12 хв
6.3
Передачі 3 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Max Stryjek G · 90 хв
5.9
Передачі 41 Точність передач, % 16 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Обіграний суперником 1 Сейви воротаря 2 Пропущені голи 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Jack Fitzwater D · 61 хв
5.9
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 43 Точність передач, % 24 % Єдиноборства: виграно / всього 5 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
1
Robby McCrorie G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Efe Eric Ambrose D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Jack McMillan D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Aaron Taylor-Sinclair D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Alan Forrest M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Данді Юнайтед — Лівінгстон

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Данді Юнайтед
Середній показник за матч
11.8
Команда 5 Суперник 6.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Данді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед

Статистика до матчу

Кутові · Данді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
Лівінгстон
Середній показник за матч
7.8
Команда 4 Суперник 3.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Лівінгстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Кутові · Лівінгстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Данді Юнайтед
Середній показник за матч
8.6
Команда 3.6 Суперник 5
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Данді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Данді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
Лівінгстон
Середній показник за матч
6.2
Команда 2.4 Суперник 3.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Лівінгстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Лівінгстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Жовті картки: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Данді Юнайтед
Середній показник за матч
2.6
Команда 1.8 Суперник 0.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Данді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед

Статистика до матчу

Жовті картки · Данді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
Лівінгстон
Середній показник за матч
3
Команда 1.5 Суперник 1.5
Вище лінії у 1 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Лівінгстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

Статистика до матчу

Жовті картки · Лівінгстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Данді Юнайтед
Лівінгстон
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Данді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
06.02.2021 Прем'єр-ліга Росс Каунті — Данді Юнайтед 17:14 В
03.02.2021 Прем'єр-ліга Матервелл — Данді Юнайтед 15:13 П
30.01.2021 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Гіберніан 10:12 П
27.01.2021 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Сент-Міррен 12:19 П
16.01.2021 Прем'єр-ліга Hamilton Academical — Данді Юнайтед 6:11 Н

Статистичний профіль команд

Данді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данді Юнайтед
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
30.01.2021 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Гіберніан 10:12 П
27.01.2021 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Сент-Міррен 12:19 П
12.01.2021 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Сент-Джонстон 6:23 Н
26.12.2020 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Матервелл 10:22 Н
23.12.2020 Прем'єр-ліга Данді Юнайтед — Кілмарнок 9:13 В

Статистичний профіль команд

Лівінгстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
06.02.2021 Прем'єр-ліга Лівінгстон — Сент-Джонстон 7:15 П
02.02.2021 Прем'єр-ліга Абердин — Лівінгстон 7:8 В
30.01.2021 Прем'єр-ліга Лівінгстон — Абердин 6:9 Н
27.01.2021 Прем'єр-ліга Лівінгстон — Кілмарнок 12:5 В
20.01.2021 Прем'єр-ліга Лівінгстон — Селтік 6:18 Н

Статистичний профіль команд

Лівінгстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лівінгстон
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
02.02.2021 Прем'єр-ліга Абердин — Лівінгстон 7:8 В
16.01.2021 Прем'єр-ліга Селтік — Лівінгстон 15:7 Н
02.01.2021 Прем'єр-ліга Гіберніан — Лівінгстон 12:5 В
26.12.2020 Прем'єр-ліга Кілмарнок — Лівінгстон 9:9 В
23.12.2020 Прем'єр-ліга Hamilton Academical — Лівінгстон 16:2 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Данді Юнайтед — Лівінгстон

Початок матчу13 лютого 2021, 17:00
Сезон2020/21
Тур / стадія1st Phase - 29
СтадіонTannadice Park
МістоDundee
СуддяN. Walsh

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Данді Юнайтед — Лівінгстон

01 О котрій починається матч Данді Юнайтед — Лівінгстон?

Матч Данді Юнайтед — Лівінгстон (Прем'єр-ліга) розпочнеться 13 лютого 2021, 17:00.

02 Де відбудеться матч Данді Юнайтед — Лівінгстон?

Гра відбудеться на стадіоні Tannadice Park (Dundee).

03 Хто судитиме матч Данді Юнайтед — Лівінгстон?

Матч Данді Юнайтед — Лівінгстон обслуговуватиме головний суддя N. Walsh.

04 У якій формі Данді Юнайтед і Лівінгстон підходять до матчу?

Данді Юнайтед: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–9. Лівінгстон: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Данді Юнайтед і Лівінгстон?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Данді Юнайтед — Лівінгстон

Поки що немає коментарів — будьте першим.