Northern-Ireland Прем'єр-ліга 2025/26 · Regular Season - 33

Данганнон Свіфтс — Бангор, 21 березня 2026: результат і статистика

Логотип команди Данганнон Свіфтс

Данганнон Свіфтс

0 : 1 Рахунок після першого тайму 0:1 21 березня 2026
Логотип команди Бангор

Бангор

Позиції в таблиці Прем'єр-ліга Premiership
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Данганнон Свіфтс 33 40 58 46
8 Бангор 33 38 57 36

Новини складів

Попередні склади: Данганнон Свіфтс — Бангор

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Данганнон Свіфтс
ТренерRodney McAree
Бангор
ТренерLee Feeney
1. D. Dunne
2. S. Scott
6. T. Kelly
8. J. Knowles
10. K. Dillon
14. A. Glenny
17. C. McGinty
21. P. Doyle
23. D. Wallace
26. A. Mitchell
34. G. Bigirimana
1. G. Deane
3. R. Neale
6. L. Harrison
7. L. Hassin
8. T. Mulvenna
10. B. Cushnie
16. S. Fallon
17. H. Lynch
19. L. Francis
28. S. McGuinness
29. I. Hughes
Данганнон Свіфтс Запасні
12
A. Henderson
4
P. Maguire
5
C. Marron
20
M. Smith
29
R. Devlin
30
K. Moore
35
E. Liggett
Бангор Запасні
33
L. Axworthy
4
M. Haughey
15
J. O'Mahony
21
J. Boyd
24
O. Devlin
25
M. Morgan
35
A. Mitchell

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Данганнон Свіфтс — Бангор

Данганнон Свіфтс

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Данганнон Свіфтс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данганнон Свіфтс

Статистика до матчу

Данганнон Свіфтс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данганнон Свіфтс
Бангор

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Бангор — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бангор

Статистика до матчу

Бангор — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бангор

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Данганнон Свіфтс і Бангор

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
26.12.2025 Прем'єр-ліга Данганнон Свіфтс — Бангор 1:0
30.08.2025 Прем'єр-ліга Бангор — Данганнон Свіфтс 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: Данганнон Свіфтс — Бангор

1-й тайм 0 - 1
0 - 1
I. Hughes Гол
2-й тайм 0 - 1
M. Smith Замість: J. Knowles Заміна
K. Moore Замість: G. Bigirimana Заміна
S. McGuinness Жовта картка
P. Maguire Замість: T. Kelly Заміна
C. Marron Замість: D. Wallace Заміна
J. Boyd Замість: S. Fallon Заміна
L. Francis Жовта картка
R. Devlin Замість: A. Mitchell Заміна
A. Glenny Жовта картка
J. O'Mahony Замість: I. Hughes Заміна
J. Boyd Жовта картка
C. McGinty Жовта картка
O. Devlin Замість: B. Cushnie Заміна
M. Morgan Замість: T. Mulvenna Заміна
M. Smith Жовта картка
K. Dillon Жовта картка
Данганнон Свіфтс Показник Бангор
Голи 1
Суддя: M. Milligan

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Данганнон Свіфтс — Бангор

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Данганнон Свіфтс — Бангор

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Данганнон Свіфтс — Бангор

Початок матчу21 березня 2026, 17:00
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 33
СтадіонStangmore Park
МістоDungannon
СуддяM. Milligan

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Данганнон Свіфтс — Бангор

01 О котрій починається матч Данганнон Свіфтс — Бангор?

Матч Данганнон Свіфтс — Бангор (Прем'єр-ліга) розпочнеться 21 березня 2026, 17:00.

02 Де відбудеться матч Данганнон Свіфтс — Бангор?

Гра відбудеться на стадіоні Stangmore Park (Dungannon).

03 Хто судитиме матч Данганнон Свіфтс — Бангор?

Матч Данганнон Свіфтс — Бангор обслуговуватиме головний суддя M. Milligan.

04 У якій формі Данганнон Свіфтс і Бангор підходять до матчу?

Данганнон Свіфтс: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 8–10. Бангор: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 5–13.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Данганнон Свіфтс і Бангор?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Данганнон Свіфтс — Бангор

Поки що немає коментарів — будьте першим.