Argentina Прімера Насьйональ 2017/18 · Regular Season - 16

Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо, 27 лютого 2018: результат і статистика

Логотип команди Хімнасія Хухуї

Хімнасія Хухуї

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 27 лютого 2018
Логотип команди Агропекуаріо

Агропекуаріо

Позиції в таблиці Прімера Насьйональ Standings 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
10 Хімнасія Хухуї 24 18 11 34
9 Агропекуаріо 24 30 28 35

Новини складів

Попередні склади: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Хімнасія Хухуї
ТренерM. Astudillo
Агропекуаріо
ТренерJ. Bianco
—. J. Burrai
—. A. Manchot
—. I. Sanabria
—. M. Fernández Gnazzo
—. P. Matricardi
—. D. Auzqui
—. L. Prichoda
—. A. Frezzotti
—. L. Salces
—. R. Tesuri
—. M. Asenjo
—. G. Salort
—. M. Romero
—. E. Casais
—. F. Piñero
—. R. Alderete
—. J. Blanco
—. E. Narese
—. E. Díaz
—. C. Barinaga
—. M. Prost
—. B. Blando
Хімнасія Хухуї Запасні
—
A. Sufi
—
N. Olmedo
—
U. Virreyra
—
C. De Giorgi
—
D. Nicolaievsky
—
G. Nazarío
—
D. Distéfano
Агропекуаріо Запасні
—
E. Maldonado
—
F. Parra
—
A. Aguirre
—
D. Sand
—
L. Vesco
—
J. Manzoco
—
G. Urquijo

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

Хімнасія Хухуї

1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Хімнасія Хухуї — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Хімнасія Хухуї

Статистика до матчу

Хімнасія Хухуї — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Хімнасія Хухуї
Агропекуаріо

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Агропекуаріо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Агропекуаріо

Статистика до матчу

Агропекуаріо — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Агропекуаріо

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Хімнасія Хухуї і Агропекуаріо

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

1-й тайм 0 - 0
A. Sufi Замість: L. Prichoda Заміна
2-й тайм 1 - 0
1 - 0
M. Asenjo Гол
N. Olmedo Замість: A. Frezzotti Заміна
E. Maldonado Замість: J. Blanco Заміна
F. Parra Замість: B. Blando Заміна
A. Aguirre Замість: M. Prost Заміна
U. Virreyra Замість: M. Asenjo Заміна
Хімнасія Хухуї Показник Агропекуаріо
1 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

Початок матчу27 лютого 2018, 02:30
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 16
СтадіонEstadio 23 de Agosto (San Salvador de Jujuy, Provincia de Jujuy)

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

01 О котрій починається матч Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо?

Матч Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо (Прімера Насьйональ) розпочнеться 27 лютого 2018, 02:30.

02 Де відбудеться матч Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio 23 de Agosto (San Salvador de Jujuy, Provincia de Jujuy).

03 У якій формі Хімнасія Хухуї і Агропекуаріо підходять до матчу?

Хімнасія Хухуї: в останніх 5 матчах 1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 2–1. Агропекуаріо: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 9–8.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Хімнасія Хухуї — Агропекуаріо

Поки що немає коментарів — будьте першим.