Germany Бундесліга 2017/18 · Regular Season - 31

Ганновер-96 — Баварія, 21 квітня 2018: результат і статистика

Логотип команди Ганновер-96

Ганновер-96

0 : 3 Рахунок після першого тайму 0:0 21 квітня 2018
Логотип команди Баварія

Баварія

Позиції в таблиці Бундесліга Bundesliga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 Ганновер-96 34 44 54 39
1 Баварія 34 92 28 84

Новини складів

Попередні склади: Ганновер-96 — Баварія

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Ганновер-96 3-4-3
ТренерA. Breitenreiter
Баварія 4-3-3
ТренерJ. Heynckes
6.8 1. P. Tschauner
6.9 3. Miiko Albornoz
6.6 25. O. Sorg
7.2 20. S. Sané
6.8 2. J. Elez
7.1 15. T. Hübers
7.1 27. P. Schwegler
6.6 6. M. Bakalorz
6.8 14. M. Harnik
7.2 24. N. Füllkrug
7.0 13. I. Bebou
6.8 26. S. Ulreich
7.0 13. Rafinha
7.3 17. J. Boateng
6.7 14. Juan Bernat
7.1 4. N. Süle
7.0 15. L. Mai
7.3 10. A. Robben
6.9 19. S. Rudy
7.8 11. J. Rodríguez
7.4 6. Thiago Alcântara
7.1 2. S. Wagner
Ганновер-96 Запасні
37
N. Sarenren-Bazee F
6.4
18
I. Fossum M
6.7
10
S. Maier M
6.4
26
K. Karaman F
6.6
23
M. Esser G
6.3
22
M. Ostrzolek M
6.9
4
J. Korb M
6.8
Баварія Запасні
25
T. Müller M
7.2
9
R. Lewandowski F
7.4
8
Javi Martínez M
7.1
22
T. Starke G
7.3
32
J. Kimmich D
7.4
7
F. Ribéry M
7.1
5
M. Hummels D
7.3

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Ганновер-96 — Баварія

Ганновер-96

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Баварія

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Баварія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Баварія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ганновер-96 і Баварія

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
02.12.2017 Бундесліга Баварія — Ганновер-96 3:1

Хронологія матчу

Події матчу: Ганновер-96 — Баварія

2-й тайм 0 - 3
T. Müller Замість: A. Robben Заміна
0 - 1
T. Müller Гольова передача: Juan Bernat Гол
N. Sarenren-Bazee Замість: M. Harnik Заміна
R. Lewandowski Замість: S. Wagner Заміна
I. Fossum Замість: M. Bakalorz Заміна
Javi Martínez Замість: J. Rodríguez Заміна
0 - 2
R. Lewandowski Гольова передача: S. Rudy Гол
S. Maier Замість: P. Schwegler Заміна
Oliver Sorg Жовта картка
0 - 3
S. Rudy Гольова передача: T. Müller Гол
Ганновер-96 Показник Баварія
Голи 3
6 Удари 14
2 Удари в площину воріт 8
1 Удари повз ворота 5
3 Заблоковані удари 1
3 Удари зі штрафного майданчика 9
3 Удари з-за меж штрафного майданчика 5
2 Кутові 7
11 Фоли 19
1 Офсайди
25 % Володіння м'ячем, % 75 %
5 Сейви воротаря 2
262 Передачі 784
178 Точні передачі 704
68 % Точність передач, % 90 %
1 Жовті картки
Червоні картки
Суддя: Martin Petersen, Germany

Статистика гравців

Оцінки гравців: Ганновер-96 — Баварія

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Ганновер-96 Рейтинг
3
Miiko Albornoz D · 90 хв
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 15 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Timo Hübers D · 90 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 15 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Pirmin Schwegler M · 81 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 21 Ключові передачі 1 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Salif Sané D · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 20 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Iver Fossum M · 21 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 8 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Philipp Tschauner G · 90 хв · Капітан
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 5 Пропущені голи 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Oliver Sorg D · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
24
Niclas Füllkrug F · 90 хв
6.5
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 21 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 5 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Sebastian Maier M · 9 хв · Вийшов на заміну
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Ihlas Bebou M · 90 хв
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 12 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Martin Harnik F · 64 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 9 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Josip Elez D · 90 хв
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 0 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Noah Joel Sarenren Bazee F · 26 хв · Вийшов на заміну
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Marvin Bakalorz M · 69 хв
6.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Баварія Рейтинг
25
Thomas Müller M · 45 хв · голи: 1 · передачі: 1
8.2
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 24 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Juan Bernat D · 90 хв · передачі: 1
8.0
Гольові передачі 1 Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 71 Ключові передачі 2 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 4 / 6 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Sebastian Rudy M · 90 хв · голи: 1 · передачі: 1
7.8
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 60 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Rafinha D · 90 хв
7.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 87 Ключові передачі 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Jérôme Boateng D · 90 хв
7.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 69 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Niklas Süle D · 90 хв
7.6
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 88 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Robert Lewandowski F · 23 хв · голи: 1
7.6
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 10 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Sven Ulreich G · 90 хв
7.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
James Rodríguez M · 72 хв
7.4
Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 77 Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Lars Lukas Mai D · 90 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 44 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Arjen Robben M · 45 хв · Капітан
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 37 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Thiago Alcántara M · 90 хв
6.7
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 91 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 5 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Sandro Wagner F · 67 хв
6.6
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 15 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Javi Martínez M · 18 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 12 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ганновер-96 — Баварія

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ганновер-96 — Баварія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
10.4
Команда 3.8 Суперник 6.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Кутові · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Баварія
Середній показник за матч
7.4
Команда 6.2 Суперник 1.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Баварія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Кутові · Баварія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Ганновер-96 — Баварія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
10.4
Команда 4.2 Суперник 6.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Баварія
Середній показник за матч
9.6
Команда 7.2 Суперник 2.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Баварія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Баварія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Жовті картки: Ганновер-96 — Баварія

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
4
Команда 1.8 Суперник 2.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Жовті картки · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Баварія
Середній показник за матч
3.8
Команда 1.8 Суперник 2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Баварія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

Статистика до матчу

Жовті картки · Баварія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Ганновер-96 — Баварія

Ганновер-96
Баварія
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
14.04.2018 Бундесліга Штутгарт — Ганновер-96 10:12 Н
06.04.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Вердер 10:14 В
31.03.2018 Бундесліга Ганновер-96 — РБ Лейпциг 13:15 П
18.03.2018 Бундесліга Боруссія Дортмунд — Ганновер-96 9:25 П
10.03.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Аугсбург 17:18 П

Статистичний профіль команд

Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
06.04.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Вердер 10:14 В
31.03.2018 Бундесліга Ганновер-96 — РБ Лейпциг 13:15 П
10.03.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Аугсбург 17:18 П
24.02.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Боруссія Менхенгладбах 20:15 П
10.02.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Фрайбург 13:13 В

Статистичний профіль команд

Баварія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
14.04.2018 Бундесліга Баварія — Боруссія Менхенгладбах 20:4 В
07.04.2018 Бундесліга Аугсбург — Баварія 12:7 В
31.03.2018 Бундесліга Баварія — Боруссія Дортмунд 17:9 В
18.03.2018 Бундесліга РБ Лейпциг — Баварія 9:16 П
10.03.2018 Бундесліга Баварія — Гамбург 18:1 В

Статистичний профіль команд

Баварія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Баварія
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
07.04.2018 Бундесліга Аугсбург — Баварія 12:7 В
18.03.2018 Бундесліга РБ Лейпциг — Баварія 9:16 П
04.03.2018 Бундесліга Фрайбург — Баварія 18:5 В
17.02.2018 Бундесліга Вольфсбург — Баварія 19:3 В
03.02.2018 Бундесліга Майнц 05 — Баварія 13:15 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ганновер-96 — Баварія

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ганновер-96 — Баварія

Початок матчу21 квітня 2018, 16:30
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 31
СтадіонHDI Arena
МістоHannover
СуддяMartin Petersen, Germany

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Ганновер-96 — Баварія

01 О котрій починається матч Ганновер-96 — Баварія?

Матч Ганновер-96 — Баварія (Бундесліга) розпочнеться 21 квітня 2018, 16:30.

02 Де відбудеться матч Ганновер-96 — Баварія?

Гра відбудеться на стадіоні HDI Arena (Hannover).

03 Хто судитиме матч Ганновер-96 — Баварія?

Матч Ганновер-96 — Баварія обслуговуватиме головний суддя Martin Petersen, Germany.

04 У якій формі Ганновер-96 і Баварія підходять до матчу?

Ганновер-96: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 6–9. Баварія: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 22–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Ганновер-96 і Баварія?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ганновер-96 — Баварія

Поки що немає коментарів — будьте першим.