Scotland Прем'єр-ліга 2022/23 · 1st Phase - 5

Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон, 28 серпня 2022: результат і статистика

Логотип команди Гарт оф Мідлотіан

Гарт оф Мідлотіан

3 : 2 Рахунок після першого тайму 2:1 28 серпня 2022
Логотип команди Сент-Джонстон

Сент-Джонстон

Позиції в таблиці Прем'єр-ліга Premiership: 1st Phase
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
4 Гарт оф Мідлотіан 33 56 49 48
9 Сент-Джонстон 33 34 54 33

Новини складів

Попередні склади: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Гарт оф Мідлотіан
Сент-Джонстон 3-4-1-2
ТренерC. Davidson
6.8 1. C. Gordon
6.8 2. M. Smith
6.2 20. L. Neilson
6.9 15. K. Rowles
6.4 12. N. Atkinson
6.9 5. P. Haring
6.8 14. C. Devlin
6.6 16. A. Halliday
6.9 30. J. Ginnelly
6.4 10. L. Boyce
6.1 11. G. Mackay-Steven
6.5 1. R. Matthews
6.8 13. R. McGowan
6.9 5. A. Mitchell
6.8 4. A. Considine
6.7 14. D. Wright
6.6 22. M. Hallberg
6.6 34. D. Phillips
6.3 2. J. Brown
6.8 23. G. Carey
6.6 7. S. May
7.0 29. J. Murphy
Гарт оф Мідлотіан Запасні
18
B. McKay F
7.0
9
L. Shankland F
7.1
17
A. Forrest M
6.8
27
C. Smith M
6.3
31
A. Darge D
22
E. Henderson F
13
R. Stewart G
7.2
33
A. Denholm F
Сент-Джонстон Запасні
21
A. Crawford M
6.6
6
L. Gordon D
6.3
19
A. Montgomery D
6.6
17
T. Bair F
6.7
11
M. O'Halloran F
6.4
27
M. Kucheryavyi M
6.6
12
E. Parish G
25
Cammy Ballantyne M
16
J. Mahon D

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Гарт оф Мідлотіан

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Гарт оф Мідлотіан — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан

Статистика до матчу

Гарт оф Мідлотіан — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан
Сент-Джонстон

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сент-Джонстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Сент-Джонстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Гарт оф Мідлотіан і Сент-Джонстон

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
19.02.2022 Прем'єр-ліга Сент-Джонстон — Гарт оф Мідлотіан 2:1
18.01.2022 Прем'єр-ліга Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон 2:0
27.10.2021 Прем'єр-ліга Сент-Джонстон — Гарт оф Мідлотіан 1:1

Хронологія матчу

Події матчу: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

1-й тайм 2 - 1
0 - 1
G. Carey Гол
Jamie Murphy Жовта картка · Argument
A. Crawford Замість: M. Hallberg Заміна
1 - 1
K. Rowles Гольова передача: G. Mackay-Steven Гол
2 - 1
L. Boyce Гольова передача: J. Ginnelly Гол
B. McKay Замість: K. Rowles Заміна
Daniel Phillips Жовта картка · Foul
L. Shankland Замість: L. Boyce Заміна
2-й тайм 3 - 2
L. Gordon Замість: D. Phillips Заміна
A. Montgomery Замість: J. Brown Заміна
2 - 2
A. Considine Гольова передача: S. May Гол
A. Forrest Замість: G. Mackay-Steven Заміна
C. Smith Замість: N. Atkinson Заміна
Ali Crawford Жовта картка · Foul
T. Bair Замість: S. May Заміна
3 - 2
L. Shankland Пенальті
Andy Considine Жовта картка · Foul
Гарт оф Мідлотіан Показник Сент-Джонстон
3 Голи 2
27 Удари 9
6 Удари в площину воріт 5
13 Удари повз ворота 3
8 Заблоковані удари 1
16 Удари зі штрафного майданчика 5
11 Удари з-за меж штрафного майданчика 4
3 Кутові 4
9 Фоли 13
1 Офсайди 4
60 % Володіння м'ячем, % 40 %
3 Сейви воротаря 3
463 Передачі 307
344 Точні передачі 183
74 % Точність передач, % 60 %
Жовті картки 4
Суддя: John Beaton, Scotland

Статистика гравців

Оцінки гравців: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Гарт оф Мідлотіан Рейтинг
30
Josh Ginnelly F · 90 хв · передачі: 1
8.2
Гольові передачі 1 Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 20 Точність передач, % 16 % Ключові передачі 4 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 5 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Barrie McKay F · 55 хв · Вийшов на заміну
7.9
Удари 3 Передачі 37 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 3 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Зароблені пенальти 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Liam Boyce F · 45 хв · голи: 1
7.5
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Kye Rowles D · 35 хв · голи: 1
7.3
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 31 Точність передач, % 24 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Andy Halliday M · 90 хв
7.2
Удари 3 Передачі 53 Точність передач, % 38 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Gary Mackay-Steven F · 59 хв · передачі: 1
7.2
Гольові передачі 1 Передачі 22 Точність передач, % 18 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Michael Smith D · 90 хв
7.0
Передачі 50 Точність передач, % 39 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Lawrence Shankland F · 45 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.0
Голи 1 Удари 4 Удари в площину воріт 3 Передачі 16 Точність передач, % 8 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 13 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Пенальти забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Connor Smith M · 28 хв · Вийшов на заміну
7.0
Удари 1 Передачі 14 Точність передач, % 11 % Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Peter Haring M · 90 хв
6.9
Удари 1 Передачі 36 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Nathaniel Atkinson M · 62 хв
6.9
Передачі 21 Точність передач, % 14 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Lewis Neilson D · 90 хв
6.6
Удари 1 Передачі 66 Точність передач, % 51 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Cameron Devlin M · 90 хв
6.5
Передачі 46 Точність передач, % 37 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Craig Gordon G · 90 хв · Капітан
6.2
Передачі 37 Точність передач, % 16 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Alan Forrest M · 31 хв · Вийшов на заміну
6.2
Удари 1 Передачі 6 Точність передач, % 6 % Єдиноборства: виграно / всього — / 6 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Ross Stewart G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Arron Darge D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Euan Henderson F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Aidan Denholm F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Сент-Джонстон Рейтинг
4
Andy Considine D · 90 хв · голи: 1
7.5
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 47 Точність передач, % 33 % Перехоплення 5 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
23
Graham Carey F · 90 хв · голи: 1
7.3
Голи 1 Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 43 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 16 Дриблінг: успішно / спроби — / 4 Обіграний суперником 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Ryan McGowan D · 90 хв
7.2
Передачі 23 Точність передач, % 14 % Відбори 7 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 14 / 19 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Stevie May F · 76 хв · передачі: 1
6.9
Гольові передачі 1 Удари 2 Передачі 8 Точність передач, % 4 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Ali Crawford M · 70 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 22 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
22
Melker Hallberg M · 20 хв · Капітан
6.6
Передачі 7 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Alex Mitchell D · 90 хв
6.5
Передачі 34 Точність передач, % 13 % Відбори 2 Блоки 4 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 10 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Drey Wright M · 90 хв
6.3
Удари 1 Передачі 25 Точність передач, % 17 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Jamie Murphy F · 90 хв
6.3
Передачі 19 Точність передач, % 11 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 12 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
6
Liam Gordon D · 45 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 17 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Допущені пенальти 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Adam Montgomery D · 45 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 12 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Thelonius Bair F · 14 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 4 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
34
Daniel Phillips M · 45 хв
6.2
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
2
James Brown M · 45 хв
6.2
Передачі 11 Точність передач, % 6 % Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Remi Matthews G · 90 хв
6.0
Передачі 23 Точність передач, % 9 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Обіграний суперником 1 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Elliot Parish G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
John Mahon D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Maksym Kucheriavyi M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Cameron Ballantyne M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Michael O'Halloran F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Гарт оф Мідлотіан
Середній показник за матч
9.2
Команда 5.6 Суперник 3.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Гарт оф Мідлотіан — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан

Статистика до матчу

Кутові · Гарт оф Мідлотіан — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан
Сент-Джонстон
Середній показник за матч
10.4
Команда 4 Суперник 6.4
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Джонстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Джонстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Гарт оф Мідлотіан
Середній показник за матч
9.4
Команда 5 Суперник 4.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гарт оф Мідлотіан — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гарт оф Мідлотіан — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан
Сент-Джонстон
Середній показник за матч
6.2
Команда 2.2 Суперник 4
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Джонстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Джонстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Жовті картки: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Гарт оф Мідлотіан
Середній показник за матч
4.2
Команда 2 Суперник 2.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Гарт оф Мідлотіан — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан

Статистика до матчу

Жовті картки · Гарт оф Мідлотіан — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарт оф Мідлотіан
Сент-Джонстон
Середній показник за матч
4.4
Команда 2.8 Суперник 1.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Джонстон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Джонстон — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Джонстон
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Початок матчу28 серпня 2022, 17:00
Сезон2022/23
Тур / стадія1st Phase - 5
СтадіонTynecastle Park
МістоEdinburgh
СуддяJohn Beaton, Scotland

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

01 О котрій починається матч Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон?

Матч Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон (Прем'єр-ліга) розпочнеться 28 серпня 2022, 17:00.

02 Де відбудеться матч Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон?

Гра відбудеться на стадіоні Tynecastle Park (Edinburgh).

03 Хто судитиме матч Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон?

Матч Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон обслуговуватиме головний суддя John Beaton, Scotland.

04 У якій формі Гарт оф Мідлотіан і Сент-Джонстон підходять до матчу?

Гарт оф Мідлотіан: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 8–8. Сент-Джонстон: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 6–7.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Гарт оф Мідлотіан і Сент-Джонстон?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Гарт оф Мідлотіан — Сент-Джонстон

Поки що немає коментарів — будьте першим.