USA МЛС 2021/22 · Regular Season - 29

Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед, 29 серпня 2021: результат і статистика

Логотип команди Х'юстон Динамо

Х'юстон Динамо

1 : 2 Рахунок після першого тайму 1:1 29 серпня 2021
Логотип команди Міннесота Юнайтед

Міннесота Юнайтед

Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 Х'юстон Динамо 34 36 54 30
5 Міннесота Юнайтед 34 42 44 49

Новини складів

Попередні склади: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Х'юстон Динамо
Міннесота Юнайтед 4-2-3-1
ТренерA. Heath
6.5 26. M. Nelson
6.8 4. Z. Valentin
6.7 3. A. Lundqvist
6.6 5. T. Parker
6.7 18. T. Hadebe
6.5 24. D. Cerén
6.8 20. A. Carrasquilla
6.9 22. M. Vera
6.6 25. G. Dorsey
7.0 37. M. Urruti
7.0 10. F. Picault
7.0 1. T. Miller
6.9 15. M. Boxall
6.9 19. R. Métanire
7.0 14. B. Kallman
6.9 77. C. Gasper
6.7 6. O. Alonso
6.5 13. E. Finlay
6.9 20. W. Trapp
6.5 5. J. Hayes
7.0 31. H. Dotson
6.8 23. A. Hunou
Х'юстон Динамо Запасні
27
B. García M
6.6
19
T. Pasher F
7.3
11
A. Lassiter F
6.5
8
J. Rodríguez M
7.0
14
J. Corona M
6.8
15
M. Figueroa D
7.0
21
D. Jones M
6.8
29
S. Junqua D
6.9
31
K. Morton G
Міннесота Юнайтед Запасні
9
F. Adi F
6.7
22
J. Raitala D
6.4
97
D. St. Clair G
6.4
29
P. Weah F
6.8
36
N. Kibunguchy D
30
A. Zendejas G
26
D. Taylor D
6.9

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Х'юстон Динамо

0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Міннесота Юнайтед

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Міннесота Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Х'юстон Динамо і Міннесота Юнайтед

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
08.08.2021 МЛС Міннесота Юнайтед — Х'юстон Динамо 2:0

Хронологія матчу

Події матчу: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

1-й тайм 1 - 1
1 - 0
A. Carrasquilla Гольова передача: F. Picault Гол
1 - 1
A. Hunou Гольова передача: E. Finlay Гол
B. García Замість: D. Cerén Заміна
2-й тайм 1 - 2
F. Adi Замість: J. Hayes Заміна
Griffin Dorsey Жовта картка · Foul
T. Pasher Замість: G. Dorsey Заміна
A. Lassiter Замість: A. Carrasquilla Заміна
Teenage Hadebe Жовта картка · Time wasting
1 - 2
A. Hunou Гольова передача: E. Finlay Гол
Zarek Valentin Жовта картка · Foul
J. Rodríguez Замість: A. Lundqvist Заміна
J. Corona Замість: M. Vera Заміна
J. Raitala Замість: A. Hunou Заміна
Х'юстон Динамо Показник Міннесота Юнайтед
1 Голи 2
1 Удари 1
5 Удари в площину воріт 4
4 Удари повз ворота 3
1 Заблоковані удари 3
6 Удари зі штрафного майданчика 5
4 Удари з-за меж штрафного майданчика 5
4 Кутові 3
15 Фоли 9
1 Офсайди
52 % Володіння м'ячем, % 48 %
2 Сейви воротаря 4
457 Передачі 422
37 Точні передачі 325
81 % Точність передач, % 77 %
3 Жовті картки
Суддя: T. Unkel

Статистика гравців

Оцінки гравців: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Х'юстон Динамо Рейтинг
10
Fafà Picault F · 90 хв · передачі: 1
8.2
Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 43 Точність передач, % 33 % Ключові передачі 3 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 19 Дриблінг: успішно / спроби 4 / 5 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Adalberto Carrasquilla M · 69 хв · голи: 1
7.7
Голи 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 34 Точність передач, % 29 % Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Adam Lundqvist D · 78 хв
7.0
Удари 1 Передачі 34 Точність передач, % 27 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Maximiliano Urruti F · 90 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 18 Точність передач, % 14 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Zarek Valentin D · 90 хв
6.9
Передачі 43 Точність передач, % 38 % Ключові передачі 2 Відбори 4 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
27
Boniek García M · 61 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 39 Точність передач, % 36 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Darwin Cerén M · 29 хв
6.9
Передачі 22 Точність передач, % 18 % Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Ariel Lassiter F · 21 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 5 Точність передач, % 5 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Griffin Dorsey F · 69 хв
6.6
Удари 1 Передачі 29 Точність передач, % 20 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
19
Tyler Pasher F · 21 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 8 Точність передач, % 7 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Joe Corona M · 12 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 14 Точність передач, % 11 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Michael Nelson G · 90 хв
6.5
Передачі 16 Точність передач, % 12 % Сейви воротаря 2 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Memo Rodríguez M · 12 хв · Вийшов на заміну
6.5
Передачі 6 Точність передач, % 4 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Tim Parker D · 90 хв · Капітан
6.3
Передачі 58 Точність передач, % 44 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Matías Vera M · 78 хв
6.3
Передачі 34 Точність передач, % 31 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Teenage Hadebe D · 90 хв
6.2
Передачі 54 Точність передач, % 41 % Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
31
Kyle Morton G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Sam Junqua D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Maynor Figueroa D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Derrick Jones M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Міннесота Юнайтед Рейтинг
23
Adrien Hunou F · 79 хв · голи: 2
8.6
Голи 2 Удари 4 Удари в площину воріт 3 Передачі 24 Точність передач, % 20 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Ethan Finlay M · 90 хв · передачі: 2
7.6
Гольові передачі 2 Передачі 20 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 3 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Tyler Miller G · 90 хв
7.3
Передачі 29 Точність передач, % 10 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Wil Trapp M · 90 хв
7.2
Передачі 64 Точність передач, % 51 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
77
Chase Gasper D · 90 хв
7.0
Удари 1 Передачі 42 Точність передач, % 34 % Ключові передачі 1 Відбори 4 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Osvaldo Alonso M · 90 хв · Капітан
6.9
Удари 1 Передачі 68 Точність передач, % 63 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Jacori Hayes M · 59 хв
6.9
Передачі 26 Точність передач, % 20 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Michael Boxall D · 90 хв
6.7
Передачі 35 Точність передач, % 27 % Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Romain Metanire D · 90 хв
6.7
Передачі 44 Точність передач, % 29 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 3 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Brent Kallman D · 90 хв
6.7
Передачі 30 Точність передач, % 27 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Fanendo Adi F · 31 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 7 Точність передач, % 3 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Hassani Dotson M · 90 хв
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 32 Точність передач, % 26 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Jukka Raitala D · 11 хв · Вийшов на заміну
6.2
Передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
97
Dayne St. Clair G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Adrian Zendejas G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
36
Nabilai Kibunguchy D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
D.J. Taylor D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Patrick Weah F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
11.8
Команда 6 Суперник 5.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Кутові · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
12.2
Команда 7.8 Суперник 4.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Кутові · Міннесота Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
9.4
Команда 4 Суперник 5.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
7.6
Команда 5.2 Суперник 2.4
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Міннесота Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Жовті картки: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
2.8
Команда 1.2 Суперник 1.6
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Жовті картки · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
4.4
Команда 1.6 Суперник 2.8
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Жовті картки · Міннесота Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Початок матчу29 серпня 2021, 03:30
ТурнірМЛС
Сезон2021/22
Тур / стадіяRegular Season - 29
СтадіонBBVA Stadium
МістоHouston, Texas
СуддяT. Unkel

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

01 О котрій починається матч Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед?

Матч Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед (МЛС) розпочнеться 29 серпня 2021, 03:30.

02 Де відбудеться матч Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед?

Гра відбудеться на стадіоні BBVA Stadium (Houston, Texas).

03 Хто судитиме матч Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед?

Матч Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед обслуговуватиме головний суддя T. Unkel.

04 У якій формі Х'юстон Динамо і Міннесота Юнайтед підходять до матчу?

Х'юстон Динамо: в останніх 5 матчах 0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 6–12. Міннесота Юнайтед: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Х'юстон Динамо і Міннесота Юнайтед?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Х'юстон Динамо — Міннесота Юнайтед

Поки що немає коментарів — будьте першим.