USA МЛС 2024/25 · Regular Season - 16

Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті, 05 травня 2024: результат і статистика

Логотип команди Х'юстон Динамо

Х'юстон Динамо

0 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 05 травня 2024
Логотип команди Сент-Луїс Сіті

Сент-Луїс Сіті

1.3 xG Очікувані голи (xG) 1.01
Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
5 Х'юстон Динамо 34 47 39 54
12 Сент-Луїс Сіті 34 50 63 37

Новини складів

Попередні склади: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Х'юстон Динамо 4-2-3-1
ТренерB. Olsen
Сент-Луїс Сіті 4-2-3-1
ТренерB. Carnell
7.1 12. S. Clark
6.7 22. T. Schmitt
6.7 28. E. Sviatchenko
7.2 31. Micael
6.7 5. D. Steres
6.4 16. H. Herrera
7.1 6. Artur
7.1 20. A. Carrasquilla
7.2 8. A. Bassi
6.9 18. I. Aliyu
6.9 27. S. Kowalczyk
6.8 1. R. Bürki
7.1 14. T. Totland
6.8 26. T. Parker
6.4 22. K. Hiebert
7.0 13. A. Markanich
7.0 8. C. Durkin
6.7 7. T. Ostrák
6.8 21. R. Alm
6.8 19. I. Vassilev
7.3 12. Célio Pompeu
7.4 9. João Klauss
Х'юстон Динамо Запасні
15
L. Blessing M
6.7
11
S. Ferreira F
7.0
3
B. Smith D
6.7
13
A. Tarbell G
17
G. Segal F
6.8
4
E. Bartlow D
7.1
21
J. Greguš M
6.8
23
K. Sargeant D
14
M. Gaines F
6.2
Сент-Луїс Сіті Запасні
25
A. Jackson M
6.9
16
S. Adeniran F
6.9
85
Hosei Kijima M
6.6
29
N. Þórisson F
6.7
4
J. Nilsson D
6.8
39
B. Lundt G
44
N. Dyhr D
6.3
20
A. Watts M
2
J. Nerwinski D
6.8

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Х'юстон Динамо

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Сент-Луїс Сіті

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Сент-Луїс Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Х'юстон Динамо і Сент-Луїс Сіті

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
17.09.2023 МЛС Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті 1:1
04.06.2023 МЛС Сент-Луїс Сіті — Х'юстон Динамо 3:0

Хронологія матчу

Події матчу: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

2-й тайм 0 - 0
L. Blessing Замість: H. Herrera Заміна
A. Jackson Замість: Célio Pompeu Заміна
S. Adeniran Замість: R. Alm Заміна
T. Ostrak Жовта картка
Hosei Kijima Замість: T. Ostrák Заміна
S. Ferreira Замість: S. Kowalczyk Заміна
N. Þórisson Замість: João Klauss Заміна
J. Nilsson Замість: T. Totland Заміна
T. Schmitt Жовта картка
A. Jackson Жовта картка
B. Smith Замість: I. Aliyu Заміна
Х'юстон Динамо Показник Сент-Луїс Сіті
Голи
1.3 Очікувані голи (xG) 1.01
22 Удари 18
7 Удари в площину воріт 3
11 Удари повз ворота 1
4 Заблоковані удари 5
12 Удари зі штрафного майданчика 11
1 Удари з-за меж штрафного майданчика 7
5 Кутові 7
8 Фоли 13
67 % Володіння м'ячем, % 33 %
3 Сейви воротаря 7
569 Передачі 265
494 Точні передачі 194
87 % Точність передач, % 73 %
1 Жовті картки 2
Суддя: S. Boiko

Статистика гравців

Оцінки гравців: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Х'юстон Динамо Рейтинг
8
Amine Bassi M · 94 хв
8.7
Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 49 Точність передач, % 45 % Ключові передачі 7 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Daniel Steres D · 94 хв
7.6
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 69 Точність передач, % 61 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
Erik Sviatchenko D · 94 хв
7.6
Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 59 Точність передач, % 47 % Відбори 2 Блоки 3 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 15 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Artur M · 94 хв
7.3
Передачі 72 Точність передач, % 64 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Micael D · 94 хв
7.3
Удари 1 Передачі 81 Точність передач, % 74 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Sebastian Kowalczyk F · 80 хв
7.3
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 36 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Steve Clark G · 94 хв
7.2
Передачі 32 Точність передач, % 31 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Ibrahim Aliyu M · 91 хв
7.0
Удари 4 Удари в площину воріт 1 Передачі 27 Точність передач, % 22 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 22 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 10 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Adalberto Carrasquilla M · 94 хв
6.9
Передачі 55 Точність передач, % 46 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 5 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Tate Schmitt D · 94 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 43 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
15
Latif Blessing M · 49 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 6 Точність передач, % 6 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Sebastián Ferreira F · 14 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 2 Точність передач, % 2 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Héctor Herrera M · 45 хв · Капітан
6.6
Удари 1 Передачі 37 Точність передач, % 33 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Bradley Smith D · 3 хв · Вийшов на заміну
—
Передачі 1 Точність передач, % 1 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Andrew Tarbell G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Kieran Sargeant D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Ethan Bartlow D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Ján Greguš M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Gabriel Segal F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Orrin McKinze Gaines II. F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Сент-Луїс Сіті Рейтинг
1
Roman Bürki G · 94 хв · Капітан
8.7
Передачі 33 Точність передач, % 24 % Сейви воротаря 7 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Kyle Hiebert D · 94 хв
7.3
Передачі 36 Точність передач, % 28 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Tomas Totland D · 82 хв
7.3
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 19 Точність передач, % 12 % Відбори 5 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 13 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Celio Martins M · 45 хв
7.3
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 11 Точність передач, % 7 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Tim Parker D · 94 хв
7.2
Передачі 24 Точність передач, % 19 % Відбори 3 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 7 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Anthony Markanich D · 94 хв
7.2
Удари 2 Передачі 24 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
João Klauss F · 82 хв
7.2
Удари 5 Передачі 23 Точність передач, % 14 % Ключові передачі 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Aziel Jackson M · 49 хв · Вийшов на заміну
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Точність передач, % 9 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
85
Hosei Kijima M · 19 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 5 Точність передач, % 4 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Nökkvi Þórisson F · 12 хв · Вийшов на заміну
6.9
Удари 1 Передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Tomáš Ostrák M · 75 хв
6.6
Передачі 24 Точність передач, % 21 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Christopher Durkin M · 94 хв
6.3
Удари 1 Передачі 17 Точність передач, % 14 % Відбори 2 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Rasmus Alm M · 64 хв
6.3
Передачі 10 Точність передач, % 6 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Samuel Adeniran F · 30 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 6 Точність передач, % 3 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Joakim Nilsson D · 12 хв · Вийшов на заміну
6.3
Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Indiana Vassilev M · 94 хв
6.2
Передачі 19 Точність передач, % 16 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 12 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Обіграний суперником 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
39
Benjamin Lundt G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Jakob Nerwiński D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Akil Watts M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
44
Nicolas Dyhr D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
9.4
Команда 4.8 Суперник 4.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Кутові · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
10.2
Команда 6 Суперник 4.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Луїс Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
8.8
Команда 4 Суперник 4.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
8
Команда 5 Суперник 3
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Луїс Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Х'юстон Динамо
Середній показник за матч
5
Команда 2.6 Суперник 2.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо

Статистика до матчу

Жовті картки · Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
5
Команда 2.6 Суперник 2.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Луїс Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Х'юстон Динамо
Сент-Луїс Сіті
Очікувані голи (xG)
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Х'юстон Динамо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
28.04.2024 МЛС ФК Даллас — Х'юстон Динамо 0.080:2.260 П
21.04.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Остін 1.520:0.780 П
14.04.2024 МЛС Міннесота Юнайтед — Х'юстон Динамо 0.430:2.390 В
07.04.2024 МЛС Чикаго Файр — Х'юстон Динамо 0.980:1.440 П
31.03.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Сан-Хосе Ерзквейкс 0.470:0.180 В

Статистичний профіль команд

Х'юстон Динамо — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Х'юстон Динамо
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
21.04.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Остін 1.520:0.780 П
31.03.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Сан-Хосе Ерзквейкс 0.470:0.180 В
17.03.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Портленд Тімберс 1.120:1.500 В
03.03.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Нью-Йорк Ред Буллз 1.240:0.820 П
25.02.2024 МЛС Х'юстон Динамо — Спортінг Канзас-Сіті 0.940:0.160 Н

Статистичний профіль команд

Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
21.04.2024 МЛС Спортінг Канзас-Сіті — Сент-Луїс Сіті 1.960:1.300 Н
14.04.2024 МЛС Сент-Луїс Сіті — Остін 1.520:0.320 В
07.04.2024 МЛС Сент-Луїс Сіті — ФК Даллас 1.930:1.350 Н
31.03.2024 МЛС Реал Солт-Лейк — Сент-Луїс Сіті 0.520:1.830 П
24.03.2024 МЛС Сент-Луїс Сіті — Ді Сі Юнайтед 1.980:1.950 Н

Статистичний профіль команд

Сент-Луїс Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
21.04.2024 МЛС Спортінг Канзас-Сіті — Сент-Луїс Сіті 1.960:1.300 Н
31.03.2024 МЛС Реал Солт-Лейк — Сент-Луїс Сіті 0.520:1.830 П
17.03.2024 МЛС Лос-Анджелес Гелаксі — Сент-Луїс Сіті 2.140:2.530 Н
10.03.2024 МЛС Остін — Сент-Луїс Сіті 2.100:0.960 Н
06.11.2023 МЛС Спортінг Канзас-Сіті — Сент-Луїс Сіті 0.750:0.970 П
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Початок матчу05 травня 2024, 03:30
ТурнірМЛС
Сезон2024/25
Тур / стадіяRegular Season - 16
СтадіонShell Energy Stadium
МістоHouston, Texas
СуддяS. Boiko

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

01 О котрій починається матч Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті?

Матч Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті (МЛС) розпочнеться 05 травня 2024, 03:30.

02 Де відбудеться матч Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті?

Гра відбудеться на стадіоні Shell Energy Stadium (Houston, Texas).

03 Хто судитиме матч Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті?

Матч Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті обслуговуватиме головний суддя S. Boiko.

04 У якій формі Х'юстон Динамо і Сент-Луїс Сіті підходять до матчу?

Х'юстон Динамо: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 5–7. Сент-Луїс Сіті: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–8.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Х'юстон Динамо і Сент-Луїс Сіті?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Х'юстон Динамо — Сент-Луїс Сіті

Поки що немає коментарів — будьте першим.