Northern-Ireland Чемпіоншип 2023/24 · Regular Season - 15

Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед, 11 листопада 2023: результат і статистика

Логотип команди Гарленд Вєлдерс

Гарленд Вєлдерс

2 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 11 листопада 2023
Логотип команди Аннаг Юнайтед

Аннаг Юнайтед

Позиції в таблиці Чемпіоншип Championship: Promotion Група
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Гарленд Вєлдерс 38 70 63 56
4 Аннаг Юнайтед 38 61 50 68

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

Гарленд Вєлдерс

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Гарленд Вєлдерс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарленд Вєлдерс

Статистика до матчу

Гарленд Вєлдерс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гарленд Вєлдерс
Аннаг Юнайтед

1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Аннаг Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Аннаг Юнайтед

Статистика до матчу

Аннаг Юнайтед — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Аннаг Юнайтед

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Гарленд Вєлдерс і Аннаг Юнайтед

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
30.09.2023 Чемпіоншип Аннаг Юнайтед — Гарленд Вєлдерс 2:1
14.02.2023 Чемпіоншип Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед 0:0
25.11.2022 Чемпіоншип Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед 1:3
01.10.2022 Чемпіоншип Аннаг Юнайтед — Гарленд Вєлдерс 2:1
23.04.2022 Чемпіоншип Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед 1:2

Хронологія матчу

Події матчу: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

2-й тайм 2 - 0
C. Harris Червона картка
C. Harris Жовта картка
1 - 0
K. Owens Гол
2 - 0
T. O'Connor Гол
C. McDonald Червона картка
Гарленд Вєлдерс Показник Аннаг Юнайтед
2 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

Початок матчу11 листопада 2023, 17:00
Сезон2023/24
Тур / стадіяRegular Season - 15
СтадіонBlanchflower Stadium
МістоBelfast

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

01 О котрій починається матч Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед?

Матч Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед (Чемпіоншип) розпочнеться 11 листопада 2023, 17:00.

02 Де відбудеться матч Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед?

Гра відбудеться на стадіоні Blanchflower Stadium (Belfast).

03 У якій формі Гарленд Вєлдерс і Аннаг Юнайтед підходять до матчу?

Гарленд Вєлдерс: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 10–10. Аннаг Юнайтед: в останніх 5 матчах 1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 6–10.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Гарленд Вєлдерс і Аннаг Юнайтед?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Гарленд Вєлдерс — Аннаг Юнайтед

Поки що немає коментарів — будьте першим.