Sweden Супереттан 2019/20 · Regular Season - 2

IK Frej — Syrianska FC, 07 квітня 2019: результат і статистика

Логотип команди IK Frej

IK Frej

0 : 3 Рахунок після першого тайму 0:1 07 квітня 2019
Логотип команди Syrianska FC

Syrianska FC

Позиції в таблиці Супереттан Superettan
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
14 IK Frej 30 35 55 29
16 Syrianska FC 30 29 60 25

Новини складів

Попередні склади: IK Frej — Syrianska FC

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
IK Frej
ТренерL. Syberyjski
Syrianska FC
ТренерK. Hatami
1. J. Olsson
2. M. Degerlund
4. H. Ekdal
15. A. Sögaard
7. D. Sliper
6. Pedro Ribeiro
23. A. Hudu
26. O. Edlund
8. M. Bouvin
9. L. Gerbino Polo
14. A. Alsanati
77. D. Garaca
5. M. Cahais
85. I. Demir
4. S. Nwosu
26. E. Grozdanic
11. S. Rajalakso
25. Mauricio Albornoz
30. A. Bååth
94. S. Suljevic
9. A. Stadler
14. L. Abdu
IK Frej Запасні
11
Zé Vitor
29
K. Skoglund
16
S. Izountouemoi
5
A. Hultin
17
O. Krusnell
20
M. Frithzell
35
E. Magnusson
Syrianska FC Запасні
22
G. Hiwat
88
A. Ahmed
23
P. Dyrestam
2
M. Falkeborn
8
E. Durmaz
17
S. Ilic
21
D. Miller

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: IK Frej — Syrianska FC

IK Frej

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

IK Frej — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

IK Frej

Статистика до матчу

IK Frej — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

IK Frej
Syrianska FC

0 перемог, 0 нічиїх, 5 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Syrianska FC — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Syrianska FC

Статистика до матчу

Syrianska FC — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Syrianska FC

Статистика до матчу

Очні зустрічі: IK Frej і Syrianska FC

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
05.08.2017 Супереттан IK Frej — Syrianska FC 2:3
17.06.2017 Супереттан Syrianska FC — IK Frej 4:2
23.07.2016 Супереттан Syrianska FC — IK Frej 2:2
02.07.2016 Супереттан IK Frej — Syrianska FC 1:1

Хронологія матчу

Події матчу: IK Frej — Syrianska FC

1-й тайм 0 - 1
0 - 1
L. Abdu Гол
Anders Baaaath-sjoeblom Жовта картка
2-й тайм 0 - 3
G. Hiwat Замість: L. Abdu Заміна
Zé Vitor Замість: O. Edlund Заміна
0 - 2
A. Bååth Гол
K. Skoglund Замість: A. Sögaard Заміна
0 - 3
A. Stadler Гол
A. Ahmed Замість: S. Suljevic Заміна
S. Izountouemoi Замість: A. Alsanati Заміна
Pedro Ribeiro Жовта картка
P. Dyrestam Замість: A. Stadler Заміна
Ze Vitor Жовта картка
IK Frej Показник Syrianska FC
Голи 3

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: IK Frej — Syrianska FC

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: IK Frej — Syrianska FC

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: IK Frej — Syrianska FC

Початок матчу07 квітня 2019, 18:30
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 2
СтадіонVikingavallen (Täby)

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: IK Frej — Syrianska FC

01 О котрій починається матч IK Frej — Syrianska FC?

Матч IK Frej — Syrianska FC (Супереттан) розпочнеться 07 квітня 2019, 18:30.

02 Де відбудеться матч IK Frej — Syrianska FC?

Гра відбудеться на стадіоні Vikingavallen (Täby).

03 У якій формі IK Frej і Syrianska FC підходять до матчу?

IK Frej: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–7. Syrianska FC: в останніх 5 матчах 0 перемог, 0 нічиїх, 5 поразок, різниця м'ячів 4–17.

04 Скільки разів раніше зустрічалися IK Frej і Syrianska FC?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 4.

Коментарі

Коментарі до прогнозу IK Frej — Syrianska FC

Поки що немає коментарів — будьте першим.