USA МЛС 2025/26 · Regular Season - 14

Інтер Маямі — Орландо Сіті, 19 травня 2025: результат і статистика

Логотип команди Інтер Маямі

Інтер Маямі

0 : 3 Рахунок після першого тайму 0:1 19 травня 2025
Логотип команди Орландо Сіті

Орландо Сіті

1.17 xG Очікувані голи (xG) 3.05
Позиції в таблиці МЛС Eastern Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 Інтер Маямі 34 81 55 65
9 Орландо Сіті 34 63 51 53

Новини складів

Попередні склади: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Інтер Маямі 4-2-3-1
ТренерJavier Alejandro Mascherano
Орландо Сіті 4-2-3-1
ТренерÓscar Alexander Pareja Gómez
7.0 19. O. Ustari
6.8 17. I. Fray
6.9 2. G. Lujan
7.1 37. M. Falcon
6.9 32. N. Allen
7.1 42. Y. Bright
7.3 5. S. Busquets
7.0 21. T. Allende
8.0 10. L. Messi
7.2 18. J. Alba
7.3 9. L. Suarez
7.1 1. P. Gallese
7.3 30. A. Freeman
6.7 15. R. Schlegel
7.0 6. R. Jansson
7.3 4. D. Brekalo
7.2 5. C. Araujo
7.1 35. J. Gerbet
7.3 87. M. Pasalic
7.6 10. M. Ojeda
7.0 77. I. Angulo
7.1 9. L. Muriel
Інтер Маямі Запасні
34
R. Rios G
6.8
7
F. Picault F
6.9
30
B. Cremaschi M
6.9
6
T. Aviles D
6.7
55
F. Redondo Solari M
6.7
57
M. Weigandt D
6.6
8
T. Segovia M
7.0
14
D. Martinez D
6.8
29
A. Obando F
6.7
Орландо Сіті Запасні
12
J. Otero G
8.2
24
K. Smith D
6.8
95
F. Loyola M
96
Z. Taifi M
6.7
3
Rafael Santos D
6.6
17
D. Thorhallsson M
6.7
13
D. McGuire F
6.6
7
R. Enrique F
6.6
25
C. Guske M
6.7

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Інтер Маямі

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Інтер Маямі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі

Статистика до матчу

Інтер Маямі — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
Орландо Сіті

2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Орландо Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Орландо Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Інтер Маямі і Орландо Сіті

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
16.05.2024 МЛС Орландо Сіті — Інтер Маямі 0:0
02.03.2024 МЛС Інтер Маямі — Орландо Сіті 5:0
25.09.2023 МЛС Орландо Сіті — Інтер Маямі 1:1
21.05.2023 МЛС Інтер Маямі — Орландо Сіті 1:3
06.10.2022 МЛС Інтер Маямі — Орландо Сіті 4:1

Хронологія матчу

Події матчу: Інтер Маямі — Орландо Сіті

1-й тайм 0 - 1
Noah Allen Жовта картка · Foul
0 - 1
L. Muriel Гольова передача: P. Gallese Гол
2-й тайм 0 - 3
0 - 2
M. Pasalic Гольова передача: M. Ojeda Гол
Maximiliano Falcón Жовта картка · Argument
F. Picault Замість: M. Falcon Заміна
T. Segovia Замість: I. Fray Заміна
K. Smith Замість: I. Angulo Заміна
D. Thorhallsson Замість: M. Pasalic Заміна
R. Enrique Замість: L. Muriel Заміна
Luis Suárez Жовта картка
Lionel Messi Жовта картка · Argument
F. Redondo Solari Замість: Y. Bright Заміна
A. Obando Замість: T. Allende Заміна
T. Aviles Замість: G. Lujan Заміна
D. McGuire Замість: M. Ojeda Заміна
0 - 3
D. Thorhallsson Гол
Інтер Маямі Показник Орландо Сіті
Голи 3
1.17 Очікувані голи (xG) 3.05
21 Удари 16
4 Удари в площину воріт 8
8 Удари повз ворота 6
9 Заблоковані удари 2
1 Удари зі штрафного майданчика 13
11 Удари з-за меж штрафного майданчика 3
9 Кутові 3
16 Фоли 1
Офсайди 1
64 % Володіння м'ячем, % 36 %
4 Сейви воротаря 4
525 Передачі 3
463 Точні передачі 233
88 % Точність передач, % 78 %
4 Жовті картки
Суддя: Guido Gonzales Jr, USA

Статистика гравців

Оцінки гравців: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Інтер Маямі Рейтинг
10
Lionel Messi M · 90 хв · Капітан
7.5
Гольові передачі 0 Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 58 Точність передач, % 47 % Ключові передачі 3 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 19 Дриблінг: успішно / спроби 7 / 13 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
32
Noah Allen D · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 57 Точність передач, % 53 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
5
Sergio Busquets M · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Передачі 82 Точність передач, % 77 % Ключові передачі 3 Відбори 4 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 6 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Jordi Alba M · 90 хв
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 53 Точність передач, % 48 % Ключові передачі 5 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Luis Suárez F · 90 хв
7.2
Гольові передачі 0 Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 25 Точність передач, % 17 % Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
42
Yannick Bright M · 77 хв
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 50 Точність передач, % 46 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Telasco Segovia M · 32 хв · Вийшов на заміну
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 29 Точність передач, % 28 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Tadeo Allende M · 77 хв
6.9
Гольові передачі 0 Передачі 28 Точність передач, % 25 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Fafà Picault F · 33 хв · Вийшов на заміну
6.7
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 6 Точність передач, % 3 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Óscar Ustari G · 90 хв
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 22 Точність передач, % 15 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Gonzalo Luján D · 88 хв
6.6
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 48 Точність передач, % 44 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
55
Federico Redondo M · 13 хв · Вийшов на заміну
6.5
Гольові передачі 0 Передачі 16 Точність передач, % 14 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Allen Obando F · 13 хв · Вийшов на заміну
6.2
Гольові передачі 0 Передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 4 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Maximiliano Falcón D · 57 хв
6.0
Гольові передачі 0 Передачі 26 Точність передач, % 25 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Обіграний суперником 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
17
Ian Fray D · 58 хв
5.9
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 21 Точність передач, % 18 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Tomás Avilés D · 2 хв · Вийшов на заміну
—
Гольові передачі 0 Передачі 3 Точність передач, % 3 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
34
Rocco Ríos Novo G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
David Martínez D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
57
Marcelo Weigandt D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Benjamin Cremaschi M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Орландо Сіті Рейтинг
1
Pedro Gallese G · 90 хв · передачі: 1
8.3
Гольові передачі 1 Передачі 29 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 1 Сейви воротаря 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Alexander Freeman D · 90 хв
7.9
Гольові передачі 0 Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 38 Точність передач, % 32 % Ключові передачі 4 Перехоплення 1 Блоки 3 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 6 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Luis Muriel F · 70 хв · голи: 1
7.9
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 14 Точність передач, % 11 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Rodrigo Schlegel D · 90 хв
7.5
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 19 Точність передач, % 17 % Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
David Brekalo D · 90 хв
7.5
Гольові передачі 0 Передачі 23 Точність передач, % 19 % Відбори 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
35
Joran Gerbet M · 90 хв
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 33 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 11 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
César Araújo M · 90 хв
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 42 Точність передач, % 36 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Dagur Dan Þórhallsson M · 20 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.2
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 11 Точність передач, % 10 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
87
Marco Pašalić M · 70 хв · голи: 1
7.0
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 18 Точність передач, % 12 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Robin Jansson D · 90 хв · Капітан
6.9
Гольові передачі 0 Передачі 24 Точність передач, % 16 % Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Martín Ojeda M · 88 хв
6.9
Гольові передачі 0 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 25 Точність передач, % 18 % Ключові передачі 3 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
77
Iván Angulo M · 61 хв
6.9
Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 10 Точність передач, % 8 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Kyle Smith D · 29 хв · Вийшов на заміну
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 7 Точність передач, % 2 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Ramiro Enrique F · 20 хв · Вийшов на заміну
6.3
Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 5 Точність передач, % 3 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Duncan McGuire F · 2 хв · Вийшов на заміну · передачі: 1
—
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 2 Точність передач, % 2 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Javier Otero G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
96
Zakaria Taifi M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Rafael Santos D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
95
Favian Loyola M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Colin Guske M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Інтер Маямі — Орландо Сіті

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Інтер Маямі
Середній показник за матч
10.2
Команда 6 Суперник 4.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Інтер Маямі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі

Статистика до матчу

Кутові · Інтер Маямі — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
Орландо Сіті
Середній показник за матч
8.6
Команда 3.6 Суперник 5
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Орландо Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Кутові · Орландо Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Інтер Маямі
Середній показник за матч
9.2
Команда 4.2 Суперник 5
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Інтер Маямі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Інтер Маямі — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
Орландо Сіті
Середній показник за матч
9.2
Команда 4.8 Суперник 4.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Орландо Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Орландо Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Інтер Маямі
Середній показник за матч
2.6
Команда 1.2 Суперник 1.4
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Інтер Маямі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі

Статистика до матчу

Жовті картки · Інтер Маямі — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
Орландо Сіті
Середній показник за матч
4
Команда 2.2 Суперник 1.8
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Орландо Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки · Орландо Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Інтер Маямі
Орландо Сіті
Очікувані голи (xG)
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Інтер Маямі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
15.05.2025 МЛС Сан-Хосе Ерзквейкс — Інтер Маямі 2.350:1.180 Н
10.05.2025 МЛС Міннесота Юнайтед — Інтер Маямі 0.530:1.200 П
04.05.2025 МЛС Інтер Маямі — Нью-Йорк Ред Буллз 2.200:0.560 В
28.04.2025 МЛС Інтер Маямі — ФК Даллас 1.690:2.340 П
19.04.2025 МЛС Коламбус Крю — Інтер Маямі 0.860:2.940 В

Статистичний профіль команд

Інтер Маямі — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Інтер Маямі
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
04.05.2025 МЛС Інтер Маямі — Нью-Йорк Ред Буллз 2.200:0.560 В
28.04.2025 МЛС Інтер Маямі — ФК Даллас 1.690:2.340 П
07.04.2025 МЛС Інтер Маямі — Торонто 2.590:1.400 Н
30.03.2025 МЛС Інтер Маямі — Філадельфія Юніон 2.130:2.200 В
09.03.2025 МЛС Інтер Маямі — Шарлотт 0.660:0.720 В

Статистичний профіль команд

Орландо Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
15.05.2025 МЛС Орландо Сіті — Шарлотт 0.910:1.060 В
11.05.2025 МЛС Орландо Сіті — Нью-Інгленд Революшн 2.780:2.370 Н
04.05.2025 МЛС Чикаго Файр — Орландо Сіті 2.030:2.620 Н
27.04.2025 МЛС Орландо Сіті — Атланта Юнайтед 2.360:0.580 В
20.04.2025 МЛС Монреаль — Орландо Сіті 0.310:0.890 Н

Статистичний профіль команд

Орландо Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Орландо Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
04.05.2025 МЛС Чикаго Файр — Орландо Сіті 2.030:2.620 Н
20.04.2025 МЛС Монреаль — Орландо Сіті 0.310:0.890 Н
06.04.2025 МЛС Філадельфія Юніон — Орландо Сіті 0.830:1.490 Н
30.03.2025 МЛС Лос-Анджелес Гелаксі — Орландо Сіті 1.770:1.240 В
15.03.2025 МЛС Нью-Йорк Ред Буллз — Орландо Сіті 1.690:2.730 Н
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Інтер Маямі — Орландо Сіті

Початок матчу19 травня 2025, 02:00
ТурнірМЛС
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 14
СтадіонChase Stadium
МістоFort Lauderdale
СуддяGuido Gonzales Jr, USA

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Інтер Маямі — Орландо Сіті

01 О котрій починається матч Інтер Маямі — Орландо Сіті?

Матч Інтер Маямі — Орландо Сіті (МЛС) розпочнеться 19 травня 2025, 02:00.

02 Де відбудеться матч Інтер Маямі — Орландо Сіті?

Гра відбудеться на стадіоні Chase Stadium (Fort Lauderdale).

03 Хто судитиме матч Інтер Маямі — Орландо Сіті?

Матч Інтер Маямі — Орландо Сіті обслуговуватиме головний суддя Guido Gonzales Jr, USA.

04 У якій формі Інтер Маямі і Орландо Сіті підходять до матчу?

Інтер Маямі: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 12–12. Орландо Сіті: в останніх 5 матчах 2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 9–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Інтер Маямі і Орландо Сіті?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Інтер Маямі — Орландо Сіті

Поки що немає коментарів — будьте першим.