Sweden Супереттан 2018/19 · Regular Season - 4

Єнчепінг Седра — Естер, 22 квітня 2018: результат і статистика

Логотип команди Єнчепінг Седра

Єнчепінг Седра

0 : 1 Рахунок після першого тайму 0:1 22 квітня 2018
Логотип команди Естер

Естер

Позиції в таблиці Супереттан Standings 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
11 Єнчепінг Седра 30 31 38 35
8 Естер 30 48 43 41

Новини складів

Попередні склади: Єнчепінг Седра — Естер

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Єнчепінг Седра
ТренерS. Jörgensen
Естер
ТренерC. Järdler
1. F. Pettersson
8. J. Karlsson
4. M. Watson
19. A. Jallow
20. A. Liljebäck
5. F. Fendrich
17. D. Smylie
12. J. Svensson
22. S. Crona
25. P. Gwargis
6. F. Olsson
1. R. Malmkvist
6. M. Vasilj
3. M. Karlsson
2. M. Pavic
4. F. Lundgren
11. S. Helg
88. L. Fuhre
18. J. Drott
7. C. Johansson
21. F. Örnblom
10. D. Johannesson
Єнчепінг Седра Запасні
2
M. Johansson
10
J. Orlov
24
A. Al-Ammari
11
A. Vilhjálmsson
13
C. Eriksson
27
L. Eek
29
B. Tannus
Естер Запасні
17
Z. Faour
19
J. Andreasson
9
A. Bajrovic
12
D. Sobo
15
E. Avdic
20
V. Ericsson
23
O. Gustafson

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Єнчепінг Седра — Естер

Єнчепінг Седра

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Єнчепінг Седра — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Єнчепінг Седра

Статистика до матчу

Єнчепінг Седра — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Єнчепінг Седра
Естер

1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Естер — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Естер

Статистика до матчу

Естер — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Естер

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Єнчепінг Седра і Естер

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Єнчепінг Седра — Естер

1-й тайм 0 - 1
M. Johansson Замість: J. Karlsson Заміна
0 - 1
C. Johansson Гол
2-й тайм 0 - 1
J. Orlov Замість: F. Olsson Заміна
A. Al-Ammari Замість: F. Fendrich Заміна
Z. Faour Замість: L. Fuhre Заміна
J. Andreasson Замість: F. Lundgren Заміна
A. Bajrovic Замість: D. Johannesson Заміна
Єнчепінг Седра Показник Естер
Голи 1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Єнчепінг Седра — Естер

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Єнчепінг Седра — Естер

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Єнчепінг Седра — Естер

Початок матчу22 квітня 2018, 16:00
Сезон2018/19
Тур / стадіяRegular Season - 4
СтадіонStadsparksvallen (Jönköping)

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Єнчепінг Седра — Естер

01 О котрій починається матч Єнчепінг Седра — Естер?

Матч Єнчепінг Седра — Естер (Супереттан) розпочнеться 22 квітня 2018, 16:00.

02 Де відбудеться матч Єнчепінг Седра — Естер?

Гра відбудеться на стадіоні Stadsparksvallen (Jönköping).

03 У якій формі Єнчепінг Седра і Естер підходять до матчу?

Єнчепінг Седра: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 2–6. Естер: в останніх 5 матчах 1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 6–7.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Єнчепінг Седра — Естер

Поки що немає коментарів — будьте першим.