Nigeria НПФЛ 2026/27 · Regular Season - 7

Квара Юнайтед — Абія Ворріорз, 05 жовтня 2025: результат і статистика

Логотип команди Квара Юнайтед

Квара Юнайтед

0 : 1 Рахунок після першого тайму 0:0 05 жовтня 2025
Логотип команди Абія Ворріорз

Абія Ворріорз

Позиції в таблиці НПФЛ Premier Ліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
12 Квара Юнайтед 38 35 36 50
6 Абія Ворріорз 38 31 34 55

Новини складів

Попередні склади: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Квара Юнайтед
Абія Ворріорз
33. B. Nurudeen
22. A. Bankole
34. A. Ogbonna
28. A. Salaudeen
12. S. Ogunribide
29. V. Adeoye
4. M. Alao
11. J. Aule
18. A. Gata
14. J. Aimufua
21. I. Emmanuel
1. O. Okiemute
6. S. Asiegbu
7. L. Suraju
8. F. Abdullahi
13. Y. Hammed
16. C. Azubuike
18. G. Innocent
20. E. Obioma
25. A. Somiari
26. F. Jibrin
30. K. Adeleke
Квара Юнайтед Запасні
35
K. Yekini
25
Y. Ibrahim
15
A. Olanrewaju
23
M. Kabiru
20
T. Gidado
6
W. Jimoh
8
A. Shola
7
P. Ozor
17
S. Mubarak
Абія Ворріорз Запасні
31
O. Oladimeji
3
A. Abalogu
4
M. Kangeshima
5
E. Ogbuagu
15
E. Wilson
17
S. Ogunjimi
19
I. Godwin
27
C. Merpring
37
I. Joseph

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

Квара Юнайтед

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Квара Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Квара Юнайтед

Статистика до матчу

Квара Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Квара Юнайтед
Абія Ворріорз

3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Абія Ворріорз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Абія Ворріорз

Статистика до матчу

Абія Ворріорз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Абія Ворріорз

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Квара Юнайтед і Абія Ворріорз

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
26.02.2025 НПФЛ Квара Юнайтед — Абія Ворріорз 0:0
13.10.2024 НПФЛ Абія Ворріорз — Квара Юнайтед 1:0
29.02.2024 НПФЛ Абія Ворріорз — Квара Юнайтед 1:0
08.10.2023 НПФЛ Квара Юнайтед — Абія Ворріорз 1:0
20.04.2022 НПФЛ Квара Юнайтед — Абія Ворріорз 1:1

Хронологія матчу

Події матчу: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

2-й тайм 0 - 1
0 - 1
E. Obioma Пенальті
Y. Ibrahim Замість: A. Bankole Заміна
A. Shola Замість: M. Alao Заміна
W. Jimoh Замість: I. Emmanuel Заміна
S. Mubarak Замість: A. Gata Заміна
C. Merpring Замість: E. Obioma Заміна
I. Joseph Замість: L. Suraju Заміна
E. Wilson Замість: C. Azubuike Заміна
Квара Юнайтед Показник Абія Ворріорз
Голи 1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

Початок матчу05 жовтня 2025, 18:00
ТурнірНПФЛ
Сезон2026/27
Тур / стадіяRegular Season - 7
СтадіонKwara Sports Stadium
МістоIlorin

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

01 О котрій починається матч Квара Юнайтед — Абія Ворріорз?

Матч Квара Юнайтед — Абія Ворріорз (НПФЛ) розпочнеться 05 жовтня 2025, 18:00.

02 Де відбудеться матч Квара Юнайтед — Абія Ворріорз?

Гра відбудеться на стадіоні Kwara Sports Stadium (Ilorin).

03 У якій формі Квара Юнайтед і Абія Ворріорз підходять до матчу?

Квара Юнайтед: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 4–2. Абія Ворріорз: в останніх 5 матчах 3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 4–2.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Квара Юнайтед і Абія Ворріорз?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Квара Юнайтед — Абія Ворріорз

Поки що немає коментарів — будьте першим.