Northern-Ireland Чемпіоншип 2024/25 · Regular Season - 19

Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті, 07 грудня 2024: результат і статистика

Логотип команди Лімаваді Юнайтед

Лімаваді Юнайтед

3 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 07 грудня 2024
Логотип команди Ньюрі Сіті

Ньюрі Сіті

Позиції в таблиці Чемпіоншип Championship: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 Лімаваді Юнайтед 33 60 36 60
12 Ньюрі Сіті 33 38 66 27

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

Лімаваді Юнайтед

3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Лімаваді Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лімаваді Юнайтед

Статистика до матчу

Лімаваді Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лімаваді Юнайтед
Ньюрі Сіті

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ньюрі Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ньюрі Сіті

Статистика до матчу

Ньюрі Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ньюрі Сіті

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Лімаваді Юнайтед і Ньюрі Сіті

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
17.08.2024 Чемпіоншип Ньюрі Сіті — Лімаваді Юнайтед 3:3

Хронологія матчу

Події матчу: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
L. Tosh Гол
2-й тайм 3 - 0
2 - 0
A. Mullan Гол
3 - 0
I. Parkhill Пенальті
Лімаваді Юнайтед Показник Ньюрі Сіті
3 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

Початок матчу07 грудня 2024, 17:00
Сезон2024/25
Тур / стадіяRegular Season - 19
СтадіонThe Showgrounds
МістоLimavady

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

01 О котрій починається матч Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті?

Матч Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті (Чемпіоншип) розпочнеться 07 грудня 2024, 17:00.

02 Де відбудеться матч Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті?

Гра відбудеться на стадіоні The Showgrounds (Limavady).

03 У якій формі Лімаваді Юнайтед і Ньюрі Сіті підходять до матчу?

Лімаваді Юнайтед: в останніх 5 матчах 3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 8–8. Ньюрі Сіті: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 3–10.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Лімаваді Юнайтед і Ньюрі Сіті?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Лімаваді Юнайтед — Ньюрі Сіті

Поки що немає коментарів — будьте першим.