Uruguay Прімера 2023/24 · Apertura - 14

Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо, 07 травня 2023: результат і статистика

Логотип команди Ліверпуль Монтевідео

Ліверпуль Монтевідео

4 : 2 Рахунок після першого тайму 3:0 07 травня 2023
Логотип команди Депортіво Мальдонадо

Депортіво Мальдонадо

Позиції в таблиці Прімера Primera División: Clausura
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
1 Ліверпуль Монтевідео 15 23 8 35
11 Депортіво Мальдонадо 15 14 19 18

Новини складів

Попередні склади: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Ліверпуль Монтевідео 4-3-3
ТренерJ. Bava
Депортіво Мальдонадо 4-2-3-1
ТренерF. Coito
1. S. Britos
15. G. Martirena
3. J. Izquierdo
6. F. Pereira
11. M. Samudio
16. M. Barrios
8. G. Nápoli
17. M. Meli
10. A. Medina
23. R. Bentancourt
13. L. Otormín
44. G. Reyes
17. G. Cotugno
3. R. Ferreira
4. Á. Cayetano
20. A. Alfaro
8. N. Queiroz
5. L. Núñez
10. M. Cantera
24. D. Romero
32. C. Spinelli
27. B. Centeno
Ліверпуль Монтевідео Запасні
4
G. Pérez D
14
R. Rivero F
26
L. Lemos D
22
G. Olivera D
9
M. Cabrera F
2
I. Rodríguez D
5
M. Silva
7
R. Machado F
12
R. Hornos G
27
Y. López
Депортіво Мальдонадо Запасні
29
A. González F
14
R. Muniz F
15
E. de León
35
J. Plada M
1
D. Lerda G
13
G. Díaz M
23
F. Píriz M
26
R. Herrera D
33
N. Fuica D
21
M. Tellechea F

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Ліверпуль Монтевідео

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Депортіво Мальдонадо

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Депортіво Мальдонадо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Депортіво Мальдонадо — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ліверпуль Монтевідео і Депортіво Мальдонадо

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
23.07.2022 Прімера Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо 3:1
05.03.2022 Прімера Депортіво Мальдонадо — Ліверпуль Монтевідео 1:0
16.05.2021 Прімера Депортіво Мальдонадо — Ліверпуль Монтевідео 2:4

Хронологія матчу

Події матчу: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

1-й тайм 3 - 0
1 - 0
R. Bentancourt Пенальті
Sebastian Angel Britos Жовта картка
Martín Ferreira Жовта картка
2 - 0
A. Medina Пенальті
3 - 0
L. Otormín Гол
2-й тайм 4 - 2
A. González Замість: C. Spinelli Заміна
3 - 1
A. González Гол
4 - 1
R. Bentancourt Гол
G. Pérez Замість: G. Martirena Заміна
R. Rivero Замість: L. Otormín Заміна
4 - 2
M. Cantera Пенальті
Juan Izquierdo Жовта картка
R. Muniz Замість: B. Centeno Заміна
Rodrigo Muníz Жовта картка
Maximiliano Cantera Жовта картка
Alan Medina Жовта картка
L. Lemos Замість: A. Medina Заміна
G. Olivera Замість: M. Meli Заміна
Martín Ferreira Жовта картка
E. de León Замість: A. Alfaro Заміна
J. Plada Замість: N. Queiroz Заміна
M. Cabrera Замість: R. Bentancourt Заміна
Maicol Cabrera Жовта картка
Miguel Samudio Жовта картка
Ліверпуль Монтевідео Показник Депортіво Мальдонадо
4 Голи 2
1 Удари 13
5 Удари в площину воріт 4
4 Удари повз ворота 7
1 Заблоковані удари 2
3 Кутові 6
8 Фоли 1
2 Сейви воротаря 2
5 Жовті картки 4
Червоні картки
Суддя: D. Dunajec

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
9
Команда 3.3 Суперник 5.8
Вище лінії у 2 з 4 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Кутові · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Депортіво Мальдонадо
Середній показник за матч
11.3
Команда 7 Суперник 4.3
Вище лінії у 4 з 4 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Депортіво Мальдонадо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Кутові · Депортіво Мальдонадо — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
6.5
Команда 3.5 Суперник 3
Вище лінії у 1 з 4 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Депортіво Мальдонадо
Середній показник за матч
8.3
Команда 5.5 Суперник 2.8
Вище лінії у 2 з 4 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Депортіво Мальдонадо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Депортіво Мальдонадо — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Жовті картки: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
7
Команда 3.5 Суперник 3.5
Вище лінії у 4 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Жовті картки · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Депортіво Мальдонадо
Середній показник за матч
5.3
Команда 1.8 Суперник 3.5
Вище лінії у 2 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Депортіво Мальдонадо — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо

Статистика до матчу

Жовті картки · Депортіво Мальдонадо — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Депортіво Мальдонадо
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Початок матчу07 травня 2023, 16:00
ТурнірПрімера
Сезон2023/24
Тур / стадіяApertura - 14
СтадіонEstadio Belvedere
МістоMontevideo
СуддяD. Dunajec

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

01 О котрій починається матч Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо?

Матч Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо (Прімера) розпочнеться 07 травня 2023, 16:00.

02 Де відбудеться матч Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Belvedere (Montevideo).

03 Хто судитиме матч Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо?

Матч Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо обслуговуватиме головний суддя D. Dunajec.

04 У якій формі Ліверпуль Монтевідео і Депортіво Мальдонадо підходять до матчу?

Ліверпуль Монтевідео: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 8–5. Депортіво Мальдонадо: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 9–7.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Ліверпуль Монтевідео і Депортіво Мальдонадо?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ліверпуль Монтевідео — Депортіво Мальдонадо

Поки що немає коментарів — будьте першим.