Uruguay Прімера 2022/23 · Apertura - 15

Ліверпуль Монтевідео — Фенікс, 05 червня 2022: результат і статистика

Логотип команди Ліверпуль Монтевідео

Ліверпуль Монтевідео

1 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 05 червня 2022
Логотип команди Фенікс

Фенікс

Позиції в таблиці Прімера Primera División: Apertura
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
1 Ліверпуль Монтевідео 15 21 8 32
7 Фенікс 15 15 16 23

Новини складів

Попередні склади: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Ліверпуль Монтевідео 4-3-3
ТренерJ. Bava
Фенікс 4-4-2
ТренерI. Pallas
21. S. Lentinelly
18. A. Cayetano
3. J. Sosa
6. F. Pereira
4. Gonzalo Pérez
15. G. Martirena
19. S. Romero
10. A. Medina
29. F. Díaz
14. R. Rivero
11. G. Carneiro
33. A. Requena
24. J. Álvez
23. A. Argachá
15. A. Barboza
32. M. Techera
8. N. Fernández
27. C. Núñez
34. A. Amado
11. F. Estoyanoff
20. D. Casas
17. G. Viera
Ліверпуль Монтевідео Запасні
2
I. Rodríguez D
26
L. Lemos D
13
H. Figueredo M
8
P. González F
9
T. Vecino F
1
S. Britos G
16
M. Pintos D
17
N. Soria F
23
A. Prado D
30
Gastón Pérez M
Фенікс Запасні
18
G. Vega F
3
J. Toledo D
10
I. Pereira F
19
M. Bueno F
28
I. Sosa M
1
F. Casanova G
6
G. Triunfo M
9
B. Scorza
14
A. Alfaro F
44
E. Carlos D

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Ліверпуль Монтевідео

4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Фенікс

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Фенікс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Фенікс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ліверпуль Монтевідео і Фенікс

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
22.06.2021 Прімера Ліверпуль Монтевідео — Фенікс 5:2

Хронологія матчу

Події матчу: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

1-й тайм 1 - 0
Joaquín Sosa Жовта картка
Santiago Romero Жовта картка
Camilo Núñez Жовта картка
Agustin Amado Жовта картка
1 - 0
G. Carneiro Пенальті
2-й тайм 1 - 0
G. Vega Замість: A. Amado Заміна
I. Rodríguez Замість: G. Martirena Заміна
L. Lemos Замість: A. Medina Заміна
J. Toledo Замість: A. Barboza Заміна
Rodrigo Rivero Жовта картка
Gustavo Viera Жовта картка
Adrián Argachá Жовта картка
Gonzalo Vega Жовта картка
I. Pereira Замість: M. Techera Заміна
M. Bueno Замість: D. Casas Заміна
I. Sosa Замість: C. Núñez Заміна
H. Figueredo Замість: R. Rivero Заміна
Hernán Figueredo Жовта картка
Federico Pereira Жовта картка
Gustavo Viera Червона картка
P. González Замість: S. Romero Заміна
T. Vecino Замість: G. Carneiro Заміна
Thiago Vecino Жовта картка
Ліверпуль Монтевідео Показник Фенікс
1 Голи
1 Удари 1
2 Удари в площину воріт 3
5 Удари повз ворота 5
3 Заблоковані удари 2
4 Кутові 2
17 Фоли 18
49 % Володіння м'ячем, % 51 %
3 Сейви воротаря 1
6 Жовті картки 5
Червоні картки 1
Суддя: E. Ostojich

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
10.8
Команда 5.6 Суперник 5.2
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Кутові · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Фенікс
Середній показник за матч
8.5
Команда 3.8 Суперник 4.8
Вище лінії у 1 з 4 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Фенікс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Кутові · Фенікс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
8.8
Команда 4.6 Суперник 4.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Фенікс
Середній показник за матч
5
Команда 2.8 Суперник 2.3
Вище лінії у 0 з 4 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Фенікс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Фенікс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Жовті картки: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ліверпуль Монтевідео
Середній показник за матч
6.4
Команда 3.4 Суперник 3
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Ліверпуль Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео

Статистика до матчу

Жовті картки · Ліверпуль Монтевідео — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ліверпуль Монтевідео
Фенікс
Середній показник за матч
5
Команда 2.3 Суперник 2.8
Вище лінії у 4 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Фенікс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс

Статистика до матчу

Жовті картки · Фенікс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Фенікс
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Початок матчу05 червня 2022, 21:00
ТурнірПрімера
Сезон2022/23
Тур / стадіяApertura - 15
СтадіонEstadio Belvedere
МістоMontevideo
СуддяE. Ostojich

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

01 О котрій починається матч Ліверпуль Монтевідео — Фенікс?

Матч Ліверпуль Монтевідео — Фенікс (Прімера) розпочнеться 05 червня 2022, 21:00.

02 Де відбудеться матч Ліверпуль Монтевідео — Фенікс?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Belvedere (Montevideo).

03 Хто судитиме матч Ліверпуль Монтевідео — Фенікс?

Матч Ліверпуль Монтевідео — Фенікс обслуговуватиме головний суддя E. Ostojich.

04 У якій формі Ліверпуль Монтевідео і Фенікс підходять до матчу?

Ліверпуль Монтевідео: в останніх 5 матчах 4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 8–4. Фенікс: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–3.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Ліверпуль Монтевідео і Фенікс?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ліверпуль Монтевідео — Фенікс

Поки що немає коментарів — будьте першим.