USA МЛС 2021/22 · Regular Season - 30

Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті, 04 вересня 2021: результат і статистика

Логотип команди Лос-Анджелес

Лос-Анджелес

4 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 04 вересня 2021
Логотип команди Спортінг Канзас-Сіті

Спортінг Канзас-Сіті

Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
9 Лос-Анджелес 34 53 51 45
3 Спортінг Канзас-Сіті 34 58 40 58

Новини складів

Попередні склади: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Лос-Анджелес 3-4-1-2
ТренерB. Bradley
Спортінг Канзас-Сіті 3-4-3
ТренерP. Vermes
6.6 30. T. Romero
6.8 25. S. Ibeagha
6.9 94. J. Murillo
7.0 5. M. Fall
7.2 20. E. Atuesta
6.7 8. F. Ginella
6.5 19. B. Duke
7.3 29. C. Arango
6.6 44. R. Edwards
6.9 7. L. Blessing
6.5 26. C. Jennings
7.0 29. T. Melia
7.2 8. G. Zusi
7.2 3. Fontàs
6.9 36. Luís Martins
6.9 15. R. Espinoza
7.3 6. Ilie
6.7 54. R. Walter
6.3 32. J. Mauri
7.3 7. J. Russell
7.1 9. A. Pulido
6.9 11. K. Shelton
Лос-Анджелес Запасні
16
D. Musovski F
6.8
15
D. Crisostomo M
6.5
2
J. Harvey D
6.9
32
M. Farfan D
6.7
23
P. Sisniega G
6.7
Спортінг Канзас-Сіті Запасні
28
Cameron Duke M
6.5
96
W. Harris F
6.7
48
K. Rad D
6.8
46
J. Davis M
1
J. Pulskamp G
6.7
13
A. Dia D
6.3
4
R. Punčec D
6.8
19
G. Barber M
6.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Лос-Анджелес

0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Лос-Анджелес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес

Статистика до матчу

Лос-Анджелес — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес
Спортінг Канзас-Сіті

1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Спортінг Канзас-Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Спортінг Канзас-Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Лос-Анджелес і Спортінг Канзас-Сіті

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
05.08.2021 МЛС Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті 1:4
27.06.2021 МЛС Спортінг Канзас-Сіті — Лос-Анджелес 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
M. Fall Гольова передача: E. Atuesta Гол
S. Ibeagha Жовта картка · Holding
2-й тайм 4 - 0
D. Musovski Замість: C. Jennings Заміна
R. Espinoza Червона картка · Roughing
2 - 0
M. Fall Гольова передача: E. Atuesta Гол
Cameron Duke Замість: J. Mauri Заміна
3 - 0
C. Arango Гольова передача: D. Musovski Гол
B. Duke Жовта картка · Foul
D. Musovski Жовта картка · Tripping
D. Crisostomo Замість: C. Arango Заміна
T. Melia Жовта картка · Tripping
4 - 0
E. Atuesta Пенальті
J. Harvey Замість: J. Murillo Заміна
M. Farfan Замість: B. Duke Заміна
Лос-Анджелес Показник Спортінг Канзас-Сіті
4 Голи
15 Удари 9
8 Удари в площину воріт 4
5 Удари повз ворота 1
2 Заблоковані удари 4
1 Удари зі штрафного майданчика 1
5 Удари з-за меж штрафного майданчика 8
3 Кутові 1
15 Фоли 5
3 Офсайди 2
41 % Володіння м'ячем, % 59 %
4 Сейви воротаря 4
386 Передачі 565
304 Точні передачі 47
79 % Точність передач, % 83 %
3 Жовті картки 1
Червоні картки 1
Суддя: D. Fischer

Статистика гравців

Оцінки гравців: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Лос-Анджелес Рейтинг
20
Eduard Atuesta M · 96 хв · Капітан · голи: 1 · передачі: 2
9.0
Голи 1 Гольові передачі 2 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 54 Точність передач, % 43 % Ключові передачі 2 Відбори 5 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Пенальти забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Mamadou Fall D · 96 хв · голи: 2
8.9
Голи 2 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 39 Точність передач, % 26 % Перехоплення 3 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Bryce Duke F · 88 хв
7.5
Удари 1 Передачі 38 Точність передач, % 29 % Ключові передачі 3 Відбори 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 16 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 5 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
16
Daniel Musovski F · 51 хв · Вийшов на заміну · передачі: 1
7.5
Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 10 Точність передач, % 7 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Зароблені пенальти 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Francisco Ginella M · 96 хв
7.3
Удари 1 Передачі 47 Точність передач, % 41 % Ключові передачі 2 Відбори 7 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 18 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 5 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Tomás Romero G · 96 хв
7.3
Передачі 28 Точність передач, % 21 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Cristian Arango F · 80 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 13 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 4 / 6 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Sebastien Ibeagha D · 96 хв
7.0
Передачі 41 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
44
Raheem Edwards M · 96 хв
6.9
Передачі 27 Точність передач, % 24 % Ключові передачі 3 Відбори 2 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Jordan Harvey D · 8 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 7 Точність передач, % 7 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Latif Blessing M · 96 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 43 Точність передач, % 33 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Cal Jennings F · 45 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 4 Точність передач, % 4 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Daniel Crisostomo M · 16 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 8 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
94
Jesús Murillo D · 88 хв
6.3
Передачі 26 Точність передач, % 21 % Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 4 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Marco Farfan D · 8 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 1 Точність передач, % 1 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Pablo Sisniega G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Спортінг Канзас-Сіті Рейтинг
9
Alan Pulido F · 96 хв
7.3
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 35 Точність передач, % 32 % Ключові передачі 4 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 16 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 6 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Graham Zusi M · 96 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 58 Точність передач, % 50 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Johnny Russell F · 96 хв · Капітан
6.7
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 22 Точність передач, % 9 % Відбори 4 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Khiry Shelton F · 96 хв
6.6
Передачі 17 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 3 Відбори 4 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Andreu Fontàs D · 96 хв
6.6
Передачі 110 Точність передач, % 94 % Відбори 4 Перехоплення 6 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
José Mauri M · 68 хв
6.3
Передачі 44 Точність передач, % 35 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
54
Rémi Walter M · 96 хв
6.2
Передачі 53 Точність передач, % 46 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Roger Espinoza M · 58 хв
6.2
Передачі 28 Точність передач, % 25 % Відбори 6 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 15 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
28
Cameron Duke M · 28 хв · Вийшов на заміну
6.2
Передачі 7 Точність передач, % 5 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Timothy Melia G · 96 хв
5.9
Передачі 26 Точність передач, % 20 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Сейви воротаря 4 Пропущені голи 4 Допущені пенальти 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
6
Ilie Sánchez D · 96 хв
5.9
Передачі 80 Точність передач, % 71 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
36
Luis Martins D · 96 хв
5.3
Передачі 85 Точність передач, % 68 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 13 Дриблінг: успішно / спроби — / 4 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
John Pulskamp G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
48
Kaveh Rad D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Roberto Punčec D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Amadou Dia D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
46
Jake Davis M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Grayson Barber M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
96
Wilson Harris F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Лос-Анджелес
Середній показник за матч
11.2
Команда 4.8 Суперник 6.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Лос-Анджелес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес

Статистика до матчу

Кутові · Лос-Анджелес — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес
Спортінг Канзас-Сіті
Середній показник за матч
11
Команда 6 Суперник 5
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Канзас-Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Канзас-Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Лос-Анджелес
Середній показник за матч
10.2
Команда 5.6 Суперник 4.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Лос-Анджелес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Лос-Анджелес — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес
Спортінг Канзас-Сіті
Середній показник за матч
7.6
Команда 4.8 Суперник 2.8
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Канзас-Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Канзас-Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Лос-Анджелес
Середній показник за матч
4.4
Команда 2 Суперник 2.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Лос-Анджелес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес

Статистика до матчу

Жовті картки · Лос-Анджелес — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лос-Анджелес
Спортінг Канзас-Сіті
Середній показник за матч
5.4
Команда 1.8 Суперник 3.6
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Канзас-Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Канзас-Сіті — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Канзас-Сіті
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Початок матчу04 вересня 2021, 05:00
ТурнірМЛС
Сезон2021/22
Тур / стадіяRegular Season - 30
СтадіонBanc of California Stadium
МістоLos Angeles, California
СуддяD. Fischer

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

01 О котрій починається матч Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті?

Матч Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті (МЛС) розпочнеться 04 вересня 2021, 05:00.

02 Де відбудеться матч Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті?

Гра відбудеться на стадіоні Banc of California Stadium (Los Angeles, California).

03 Хто судитиме матч Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті?

Матч Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті обслуговуватиме головний суддя D. Fischer.

04 У якій формі Лос-Анджелес і Спортінг Канзас-Сіті підходять до матчу?

Лос-Анджелес: в останніх 5 матчах 0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 6–12. Спортінг Канзас-Сіті: в останніх 5 матчах 1 перемог, 4 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 4–2.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Лос-Анджелес і Спортінг Канзас-Сіті?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Лос-Анджелес — Спортінг Канзас-Сіті

Поки що немає коментарів — будьте першим.