Ліга 1 2025/26 · Regular Season - 29

МБ Руїссе — Параду, 19 травня 2026: результат і статистика

Логотип команди МБ Руїссе

МБ Руїссе

2 : 1 19 травня 2026
Логотип команди Параду

Параду

Позиції в таблиці Ліга 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
12 МБ Руїссе 30 30 35 36
14 Параду 30 35 54 24

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: МБ Руїссе — Параду

МБ Руїссе

0 перемог, 3 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

МБ Руїссе — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МБ Руїссе

Статистика до матчу

МБ Руїссе — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МБ Руїссе
Параду

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Параду — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Параду

Статистика до матчу

Параду — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Параду

Статистика до матчу

Очні зустрічі: МБ Руїссе і Параду

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
27.12.2025 Ліга 1 Параду МБ Руїссе 1:0

Хронологія матчу

Події матчу: МБ Руїссе — Параду

1-й тайм 2 - 0
1 - 0
N. Ben Kheira
2 - 0
N. Ben Kheira
2-й тайм 2 - 1
M. Bisker Замість: S. Lahmer
B. A. Kohili Замість: M. Ait El Hadj
F. Amrane Замість: M. Belaribi
2 - 1
B. A. Kohili
M. Tahar Замість: S. E. Bouziani
A. Tahri Замість: M. Soukkou
O. Khiari Замість: M. Djahdou
O. Khiari
M. Raqiq Замість: M. Ramdaoui
M. Nezla Замість: K. Merzougui
J. Bandessi
A. Bendouma
МБ Руїссе Показник Параду
2 Голи 1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: МБ Руїссе — Параду

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: МБ Руїссе — Параду

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: МБ Руїссе — Параду

Початок матчу19 травня 2026, 18:00
ТурнірЛіга 1
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 29
СтадіонНемає даних
МістоOuargla

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: МБ Руїссе — Параду

01 О котрій починається матч МБ Руїссе — Параду?

Матч МБ Руїссе — Параду (Ліга 1) розпочнеться 19 травня 2026, 18:00.

02 У якій формі МБ Руїссе і Параду підходять до матчу?

МБ Руїссе: в останніх 5 матчах 0 перемог, 3 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 6–8. Параду: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 7–8.

03 Скільки разів раніше зустрічалися МБ Руїссе і Параду?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу МБ Руїссе — Параду

Поки що немає коментарів — будьте першим.