Algeria Ліга 1 2019/20 · Regular Season - 6

МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж, 17 листопада 2019: результат і статистика

Логотип команди МК Алжир

МК Алжир

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 17 листопада 2019
Логотип команди Бордж-Бу-Арреридж

Бордж-Бу-Арреридж

Позиції в таблиці Ліга 1 Ligue 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 МК Алжир 21 31 25 37
13 Бордж-Бу-Арреридж 22 22 29 25

Новини складів

Попередні склади: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
МК Алжир
ТренерB. Casoni
Бордж-Бу-Арреридж
ТренерF. Dumas
—. F. Chaâl
—. Z. Mebarakou
—. F. Chafaï
—. W. Allati
—. N. Lamara
—. M. Ouertani
—. S. Bendebka
—. A. El Moudene
—. W. Derardja
—. S. Frioui
—. H. Nekkache
—. C. Si Mohamed
—. S. Arroussi
—. F. Aggoun
—. O. Gattal
—. M. Hammouche
—. I. Diomande
—. A. Gadacha
—. A. Gagaâ
—. M. Belmokhtar
—. Y. Djahnit
—. S. Lachahab
МК Алжир Запасні
—
M. Merouani
Бордж-Бу-Арреридж Запасні
—
H. Baouche
—
G. Guessan
—
M. Benayad

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

МК Алжир

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

МК Алжир — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МК Алжир

Статистика до матчу

МК Алжир — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

МК Алжир
Бордж-Бу-Арреридж

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Бордж-Бу-Арреридж — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бордж-Бу-Арреридж

Статистика до матчу

Бордж-Бу-Арреридж — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бордж-Бу-Арреридж

Статистика до матчу

Очні зустрічі: МК Алжир і Бордж-Бу-Арреридж

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
21.04.2019 Ліга 1 МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж 0:0
20.10.2018 Ліга 1 Бордж-Бу-Арреридж — МК Алжир 0:1

Хронологія матчу

Події матчу: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

2-й тайм 1 - 0
H. Baouche Замість: M. Belmokhtar Заміна
1 - 0
W. Derardja Гол
G. Guessan Замість: S. Lachahab Заміна
M. Benayad Замість: I. Diomande Заміна
M. Merouani Замість: A. El Moudene Заміна
МК Алжир Показник Бордж-Бу-Арреридж
1 Голи
Суддя: M. Saïdi

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

Початок матчу17 листопада 2019, 19:45
ТурнірЛіга 1
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 6
СтадіонStade Omar Hamadi (al-Jazā’ir (Algiers))
СуддяM. Saïdi

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

01 О котрій починається матч МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж?

Матч МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж (Ліга 1) розпочнеться 17 листопада 2019, 19:45.

02 Де відбудеться матч МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж?

Гра відбудеться на стадіоні Stade Omar Hamadi (al-Jazā’ir (Algiers)).

03 Хто судитиме матч МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж?

Матч МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж обслуговуватиме головний суддя M. Saïdi.

04 У якій формі МК Алжир і Бордж-Бу-Арреридж підходять до матчу?

МК Алжир: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–5. Бордж-Бу-Арреридж: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 6–9.

05 Скільки разів раніше зустрічалися МК Алжир і Бордж-Бу-Арреридж?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу МК Алжир — Бордж-Бу-Арреридж

Поки що немає коментарів — будьте першим.