Ukraine Перша ліга 2024/25 · Regular Season - 2

Металург (Запоріжжя) — Вікторія, 17 серпня 2024: результат і статистика

Логотип команди Металург (Запоріжжя)

Металург (Запоріжжя)

1 : 3 Рахунок після першого тайму 0:1 17 серпня 2024
Логотип команди Вікторія

Вікторія

Позиції в таблиці Перша ліга Група B
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
7 Металург (Запоріжжя) 16 15 22 17
5 Вікторія 16 23 12 23

Новини складів

Попередні склади: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Металург (Запоріжжя)
ТренерV. Shapovalov
Вікторія
ТренерA. Bezsmertnyi
—. A. Osadchuk
—. I. Yurechko
—. A. Kozlov
—. V. Klymenko
—. M. Strads
—. D. Krapyvnyi
—. A. Alibekov
—. O. Bandurin
—. D. Irodovskyi
—. V. Borysenko
—. R. Buriak
—. O. Lytvynenko
—. Y. Kravchuk
—. D. Ulianov
—. Y. Korokhov
—. S. Mashtalir
—. M. Sasovskyi
—. A. Riabyi
—. O. Lebedenko
—. D. Knysh
—. R. Palamar
—. M. Yevpak
Металург (Запоріжжя) Запасні
—
V. Varianyk
—
A. Tovkach
—
A. Sledzevskyi
—
D. Kostiuchenko
—
T. Khussin
—
V. Blyzniuk
—
V. Kuzmovych
—
V. Poliovyi
—
V. Vasylchenko
Вікторія Запасні
—
M. Boiko
—
M. Chehlov
—
A. Danyliuk
—
N. Nych
—
V. Kurelekh
—
A. Novotriasov
—
A. Shpyrionok
—
H. Klimov
—
M. Yarosh

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

Металург (Запоріжжя)

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Металург (Запоріжжя) — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Металург (Запоріжжя)

Статистика до матчу

Металург (Запоріжжя) — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Металург (Запоріжжя)
Вікторія

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Вікторія — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Вікторія

Статистика до матчу

Вікторія — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Вікторія

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Металург (Запоріжжя) і Вікторія

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
07.10.2023 Перша ліга Металург (Запоріжжя) — Вікторія 2:0
06.08.2023 Перша ліга Вікторія — Металург (Запоріжжя) 1:1

Хронологія матчу

Події матчу: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

1-й тайм 0 - 1
0 - 1
O. Lebedenko Гол
2-й тайм 1 - 3
V. Varianyk Замість: V. Borysenko Заміна
1 - 1
R. Buriak Гол
1 - 2
M. Yevpak Гол
1 - 3
A. Riabyi Гол
A. Tovkach Замість: M. Strads Заміна
M. Boiko Замість: R. Palamar Заміна
M. Chehlov Замість: S. Mashtalir Заміна
A. Danyliuk Замість: D. Knysh Заміна
N. Nych Замість: M. Yevpak Заміна
V. Kurelekh Замість: O. Lebedenko Заміна
Металург (Запоріжжя) Показник Вікторія
1 Голи 3
Суддя: M. Skrypnyk

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

Початок матчу17 серпня 2024, 12:00
Сезон2024/25
Тур / стадіяRegular Season - 2
СтадіонSlavutych-Arena
МістоZaporizhzhia
СуддяM. Skrypnyk

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Металург (Запоріжжя) — Вікторія

01 О котрій починається матч Металург (Запоріжжя) — Вікторія?

Матч Металург (Запоріжжя) — Вікторія (Перша ліга) розпочнеться 17 серпня 2024, 12:00.

02 Де відбудеться матч Металург (Запоріжжя) — Вікторія?

Гра відбудеться на стадіоні Slavutych-Arena (Zaporizhzhia).

03 Хто судитиме матч Металург (Запоріжжя) — Вікторія?

Матч Металург (Запоріжжя) — Вікторія обслуговуватиме головний суддя M. Skrypnyk.

04 У якій формі Металург (Запоріжжя) і Вікторія підходять до матчу?

Металург (Запоріжжя): в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 3–9. Вікторія: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 3–2.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Металург (Запоріжжя) і Вікторія?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Металург (Запоріжжя) — Вікторія

Поки що немає коментарів — будьте першим.