USA МЛС 2022/23 · Regular Season - 10

Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз, 17 квітня 2022: результат і статистика

Логотип команди Міннесота Юнайтед

Міннесота Юнайтед

3 : 1 Рахунок після першого тайму 1:1 17 квітня 2022
Логотип команди Колорадо Репідз

Колорадо Репідз

Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Міннесота Юнайтед 34 48 51 48
10 Колорадо Репідз 34 46 57 43

Новини складів

Попередні склади: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Міннесота Юнайтед 4-2-3-1
ТренерA. Heath
Колорадо Репідз 3-4-2-1
ТренерR. Fraser
7.5 97. D. St. Clair
7.1 15. M. Boxall
6.7 92. K. Lawrence
7.0 12. B. Dibassy
7.1 17. R. Lod
6.8 20. W. Trapp
6.9 10. E. Reynoso
7.1 33. K. Arriaga
7.2 31. H. Dotson
6.7 7. F. Fragapane
7.0 9. L. Amarilla
6.8 22. W. Yarbrough
6.9 3. D. Moor
7.0 2. K. Rosenberry
6.7 5. A. Trusty
6.9 6. L. Abubakar
6.9 66. Lucas Esteves
7.0 19. J. Price
7.2 14. M. Kaye
6.5 7. J. Lewis
7.4 11. D. Rubio
6.7 9. Andre Shinyashiki
Міннесота Юнайтед Запасні
18
A. Danladi F
6.2
21
B. Hlongwane F
6.7
8
J. Rosales M
6.9
5
J. Hayes M
6.5
1
T. Miller G
7.0
14
B. Kallman D
6.9
23
A. Hunou M
6.3
11
N. Hansen M
91
O. Fisher D
6.6
Колорадо Репідз Запасні
12
M. Barrios F
6.8
20
N. Mezquida M
6.9
21
B. Acosta M
6.4
27
S. Anderson D
6.5
24
G. Vallecilla D
6.7
8
Max M
6.3
1
C. Irwin G
32
C. Warner M
6.5
33
S. Beitashour D
7.0

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Міннесота Юнайтед

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Міннесота Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед
Колорадо Репідз

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Колорадо Репідз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Колорадо Репідз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Міннесота Юнайтед і Колорадо Репідз

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
10.10.2021 МЛС Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз 1:3
08.07.2021 МЛС Колорадо Репідз — Міннесота Юнайтед 2:0
09.05.2021 МЛС Колорадо Репідз — Міннесота Юнайтед 3:2

Хронологія матчу

Події матчу: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

1-й тайм 1 - 1
L. Esteves Жовта картка
D. Rubio Жовта картка
W. Yarbrough Жовта картка
J. Price Жовта картка
1 - 0
B. Dibassy Гольова передача: E. Reynoso Гол
1 - 1
D. Rubio Гол
2-й тайм 3 - 1
K. Arriaga Жовта картка
M. Barrios Замість: J. Lewis Заміна
R. Lod Жовта картка
A. Danladi Замість: F. Fragapane Заміна
B. Hlongwane Замість: L. Amarilla Заміна
N. Mezquida Замість: Andre Shinyashiki Заміна
2 - 1
R. Lod Гольова передача: H. Dotson Гол
3 - 1
A. Danladi Гольова передача: R. Lod Гол
J. Rosales Замість: E. Reynoso Заміна
B. Acosta Замість: J. Price Заміна
S. Anderson Замість: Lucas Esteves Заміна
G. Vallecilla Замість: D. Moor Заміна
J. Hayes Замість: R. Lod Заміна
Міннесота Юнайтед Показник Колорадо Репідз
3 Голи 1
14 Удари 15
6 Удари в площину воріт 8
5 Удари повз ворота 5
3 Заблоковані удари 2
1 Удари зі штрафного майданчика 1
4 Удари з-за меж штрафного майданчика 5
7 Кутові 4
8 Фоли 8
2 Офсайди 2
51 % Володіння м'ячем, % 49 %
7 Сейви воротаря 3
501 Передачі 488
399 Точні передачі 403
80 % Точність передач, % 83 %
2 Жовті картки 4
Суддя: C. Penso

Статистика гравців

Оцінки гравців: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Міннесота Юнайтед Рейтинг
10
Emanuel Reynoso M · 83 хв · передачі: 1
8.3
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 45 Точність передач, % 38 % Ключові передачі 4 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 9 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 4 / 5 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
97
Dayne St. Clair G · 90 хв
8.2
Передачі 29 Точність передач, % 16 % Сейви воротаря 7 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Robin Lod M · 89 хв · голи: 1 · передачі: 1
8.2
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 36 Точність передач, % 31 % Ключові передачі 6 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 4 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
12
Bakaye Dibassy D · 90 хв · голи: 1
7.7
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 48 Точність передач, % 41 % Перехоплення 3 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Wil Trapp M · 90 хв · Капітан
7.3
Удари 1 Передачі 53 Точність передач, % 43 % Відбори 3 Перехоплення 4 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Hassani Dotson D · 90 хв · передачі: 1
7.2
Гольові передачі 1 Передачі 43 Точність передач, % 34 % Ключові передачі 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Abu Danladi F · 20 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Точність передач, % 7 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Franco Fragapane M · 70 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 36 Точність передач, % 27 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Joseph Rosales M · 10 хв · Вийшов на заміну
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 2 Точність передач, % 2 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Luis Amarilla F · 70 хв
6.7
Передачі 26 Точність передач, % 23 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Michael Boxall D · 90 хв
6.6
Передачі 64 Точність передач, % 51 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
92
Kemar Lawrence D · 90 хв
6.6
Передачі 50 Точність передач, % 38 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Kervin Arriaga M · 90 хв
6.3
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 55 Точність передач, % 43 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Здійснені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
21
Bongokuhle Hlongwane F · 20 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 4 Точність передач, % 3 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Jacori Hayes M · 1 хв · Вийшов на заміну
—
Передачі 2 Точність передач, % 2 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Tyler Miller G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Brent Kallman D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
91
Oniel Fisher D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Niko Hansen M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Adrien Hunou M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Колорадо Репідз Рейтинг
11
Diego Rubio F · 90 хв · голи: 1
7.9
Голи 1 Удари 6 Удари в площину воріт 3 Передачі 35 Точність передач, % 25 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 14 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
6
Lalas Abubakar D · 90 хв
7.3
Передачі 59 Точність передач, % 53 % Відбори 2 Перехоплення 6 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Jack Price M · 83 хв · Капітан
7.2
Передачі 76 Точність передач, % 71 % Ключові передачі 5 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
2
Keegan Rosenberry M · 90 хв
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 37 Точність передач, % 26 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
66
Lucas Esteves M · 83 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 41 Точність передач, % 34 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
12
Michael Barrios F · 30 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 8 Точність передач, % 5 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Exon Gustavo Vallecilla D · 10 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 8 Точність передач, % 8 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Jonathan Lewis F · 60 хв
6.6
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 19 Точність передач, % 17 % Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Auston Trusty D · 90 хв
6.5
Передачі 36 Точність передач, % 31 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Drew Moor D · 83 хв
6.5
Передачі 32 Точність передач, % 28 % Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Sebastian Anderson D · 10 хв · Вийшов на заміну
6.5
Передачі 5 Точність передач, % 4 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Bryan Acosta M · 10 хв · Вийшов на заміну
6.5
Передачі 11 Точність передач, % 10 % Єдиноборства: виграно / всього — / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Andre Shinyashiki F · 74 хв
6.3
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 28 Точність передач, % 23 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Mark-Anthony Kaye M · 90 хв
6.2
Передачі 58 Точність передач, % 46 % Відбори 1 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 13 Обіграний суперником 4 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Nicolás Mezquida M · 16 хв · Вийшов на заміну
6.2
Передачі 8 Точність передач, % 3 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
William Yarbrough G · 90 хв
6.0
Передачі 27 Точність передач, % 19 % Сейви воротаря 3 Пропущені голи 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
1
Clint Irwin G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Steven Beitashour D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Collen Warner M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Max M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
8.4
Команда 4 Суперник 4.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Кутові · Міннесота Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед
Колорадо Репідз
Середній показник за матч
9.6
Команда 5.6 Суперник 4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Колорадо Репідз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Кутові · Колорадо Репідз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
7.8
Команда 3.6 Суперник 4.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Міннесота Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед
Колорадо Репідз
Середній показник за матч
8
Команда 4.4 Суперник 3.6
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Колорадо Репідз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Колорадо Репідз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Жовті картки: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Міннесота Юнайтед
Середній показник за матч
4.8
Команда 2.6 Суперник 2.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Міннесота Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед

Статистика до матчу

Жовті картки · Міннесота Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Міннесота Юнайтед
Колорадо Репідз
Середній показник за матч
5.4
Команда 2.6 Суперник 2.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Колорадо Репідз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз

Статистика до матчу

Жовті картки · Колорадо Репідз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Колорадо Репідз
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Початок матчу17 квітня 2022, 03:00
ТурнірМЛС
Сезон2022/23
Тур / стадіяRegular Season - 10
СтадіонAllianz Field
МістоSaint Paul, Minnesota
СуддяC. Penso

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

01 О котрій починається матч Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз?

Матч Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз (МЛС) розпочнеться 17 квітня 2022, 03:00.

02 Де відбудеться матч Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз?

Гра відбудеться на стадіоні Allianz Field (Saint Paul, Minnesota).

03 Хто судитиме матч Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз?

Матч Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз обслуговуватиме головний суддя C. Penso.

04 У якій формі Міннесота Юнайтед і Колорадо Репідз підходять до матчу?

Міннесота Юнайтед: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 4–4. Колорадо Репідз: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 8–5.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Міннесота Юнайтед і Колорадо Репідз?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Міннесота Юнайтед — Колорадо Репідз

Поки що немає коментарів — будьте першим.