Nigeria НПФЛ 2022/23 · Regular Season - 25

Плато Юнайтед — Ремо Старз, 25 квітня 2022: результат і статистика

Логотип команди Плато Юнайтед

Плато Юнайтед

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 25 квітня 2022
Логотип команди Ремо Старз

Ремо Старз

Позиції в таблиці НПФЛ NPFL
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
2 Плато Юнайтед 38 50 29 67
3 Ремо Старз 38 43 26 62

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Плато Юнайтед — Ремо Старз

Плато Юнайтед

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Плато Юнайтед — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Плато Юнайтед

Статистика до матчу

Плато Юнайтед — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Плато Юнайтед
Ремо Старз

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ремо Старз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ремо Старз

Статистика до матчу

Ремо Старз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ремо Старз

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Плато Юнайтед і Ремо Старз

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
09.01.2022 НПФЛ Ремо Старз — Плато Юнайтед 1:0

Хронологія матчу

Події матчу: Плато Юнайтед — Ремо Старз

2-й тайм 1 - 0
1 - 0
I. Buhari Гол
Плато Юнайтед Показник Ремо Старз
1 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Плато Юнайтед — Ремо Старз

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Плато Юнайтед — Ремо Старз

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Плато Юнайтед — Ремо Старз

Початок матчу25 квітня 2022, 18:00
ТурнірНПФЛ
Сезон2022/23
Тур / стадіяRegular Season - 25
СтадіонJos International Stadium
МістоJos

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Плато Юнайтед — Ремо Старз

01 О котрій починається матч Плато Юнайтед — Ремо Старз?

Матч Плато Юнайтед — Ремо Старз (НПФЛ) розпочнеться 25 квітня 2022, 18:00.

02 Де відбудеться матч Плато Юнайтед — Ремо Старз?

Гра відбудеться на стадіоні Jos International Stadium (Jos).

03 У якій формі Плато Юнайтед і Ремо Старз підходять до матчу?

Плато Юнайтед: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 4–3. Ремо Старз: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–4.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Плато Юнайтед і Ремо Старз?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Плато Юнайтед — Ремо Старз

Поки що немає коментарів — будьте першим.