Northern-Ireland Чемпіоншип 2025/26 · Regular Season - 3

Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун, 23 серпня 2025: результат і статистика

Логотип команди Квінз Юніверсіті

Квінз Юніверсіті

2 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 23 серпня 2025
Логотип команди Ворренпойнт Таун

Ворренпойнт Таун

Позиції в таблиці Чемпіоншип Championship 1: Regular season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Квінз Юніверсіті 33 43 42 47
9 Ворренпойнт Таун 33 44 50 36

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

Квінз Юніверсіті

1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Квінз Юніверсіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Квінз Юніверсіті

Статистика до матчу

Квінз Юніверсіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Квінз Юніверсіті
Ворренпойнт Таун

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ворренпойнт Таун — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ворренпойнт Таун

Статистика до матчу

Ворренпойнт Таун — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ворренпойнт Таун

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Квінз Юніверсіті і Ворренпойнт Таун

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
M. Hughes Гол
2-й тайм 2 - 0
2 - 0
A. Ajala Гол
Квінз Юніверсіті Показник Ворренпойнт Таун
2 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

Початок матчу23 серпня 2025, 17:00
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 3
СтадіонQueen's University Malone Playing Fields
МістоBelfast

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

01 О котрій починається матч Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун?

Матч Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун (Чемпіоншип) розпочнеться 23 серпня 2025, 17:00.

02 Де відбудеться матч Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун?

Гра відбудеться на стадіоні Queen's University Malone Playing Fields (Belfast).

03 У якій формі Квінз Юніверсіті і Ворренпойнт Таун підходять до матчу?

Квінз Юніверсіті: в останніх 5 матчах 1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 7–8. Ворренпойнт Таун: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 8–5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Квінз Юніверсіті — Ворренпойнт Таун

Поки що немає коментарів — будьте першим.