Argentina Прімера Насьйональ 2024/25 · Regular Season - 2

Расінг Кордова — Агропекуаріо, 12 лютого 2024: результат і статистика

Логотип команди Расінг Кордова

Расінг Кордова

1 : 3 Рахунок після першого тайму 1:0 12 лютого 2024
Логотип команди Агропекуаріо

Агропекуаріо

Позиції в таблиці Прімера Насьйональ Група A
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
7 Расінг Кордова 38 37 36 53
10 Агропекуаріо 38 44 45 49

Новини складів

Попередні склади: Расінг Кордова — Агропекуаріо

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Расінг Кордова
ТренерD. Pozo
Агропекуаріо
ТренерG. Gómez
—. J. Mattalia
—. F. González
—. L. Geminiani
—. G. Ferrero
—. A. Bustos
—. A. Oyola
—. F. Curuchet
—. B. Nasta
—. R. Sayavedra
—. M. Pardo
—. L. Fernández
—. F. Otarola
—. F. Ledesma
—. T. Mantia
—. B. Camisassa
—. M. Rivero
—. E. Moreno
—. M. Villarreal
—. A. Montero
—. C. Bieler
—. A. Melo
—. J. Marcioni
Расінг Кордова Запасні
—
C. Monti
—
A. Olinick
—
A. Sosa
—
D. García
—
Julián Vignolo
—
S. Marfort
—
J. Argüello
—
M. Maslovski
—
M. Albarracín
Агропекуаріо Запасні
—
R. Barrios
—
P. Cucchi
—
R. Mosqueira
—
E. Silcan
—
A. Schönfeld
—
A. Alastra
—
S. Navarro
—
E. Martínez
—
A. Gagliardi

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Расінг Кордова — Агропекуаріо

Расінг Кордова

0 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок в останніх 1 матчах

Статистика до матчу

Расінг Кордова — усі матчі

Деталізація 1 останніх матчів із вибірки.

Расінг Кордова
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
04.02.2024 Прімера Насьйональ Гільєрмо Браун — Расінг Кордова 1:1 Н

Статистика до матчу

Расінг Кордова — вдома

Деталізація 0 останніх матчів із вибірки.

Расінг Кордова
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
У базі поки недостатньо завершених матчів.
Агропекуаріо

1 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок в останніх 1 матчах

Статистика до матчу

Агропекуаріо — усі матчі

Деталізація 1 останніх матчів із вибірки.

Агропекуаріо
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
02.02.2024 Прімера Насьйональ Агропекуаріо — Патронато 1:0 В

Статистика до матчу

Агропекуаріо — у гостях

Деталізація 0 останніх матчів із вибірки.

Агропекуаріо
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
У базі поки недостатньо завершених матчів.

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Расінг Кордова і Агропекуаріо

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Расінг Кордова — Агропекуаріо

1-й тайм 1 - 0
T. Mantia Жовта картка
R. Barrios Замість: T. Mantia Заміна
1 - 0
B. Nasta Гол
2-й тайм 1 - 3
P. Cucchi Замість: A. Melo Заміна
R. Mosqueira Замість: B. Camisassa Заміна
A. Bustos Жовта картка
1 - 1
A. Montero Гол
C. Monti Замість: F. Curuchet Заміна
A. Olinick Замість: A. Oyola Заміна
1 - 2
J. Marcioni Гол
E. Silcan Замість: E. Moreno Заміна
A. Sosa Замість: M. Pardo Заміна
D. García Замість: L. Fernández Заміна
Julián Vignolo Замість: A. Bustos Заміна
L. Geminiani Жовта картка
A. Schönfeld Замість: A. Montero Заміна
A. Schonfeld Жовта картка
Подія Жовта картка
1 - 3
E. Silcan Гол
Расінг Кордова Показник Агропекуаріо
1 Голи 3
Суддя: A. Franklin

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Расінг Кордова — Агропекуаріо

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Расінг Кордова — Агропекуаріо

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Расінг Кордова — Агропекуаріо

Початок матчу12 лютого 2024, 00:00
Сезон2024/25
Тур / стадіяRegular Season - 2
СтадіонEstadio Miguel Sancho
МістоCiudad de Córdoba, Provincia de Córdoba
СуддяA. Franklin

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Расінг Кордова — Агропекуаріо

01 О котрій починається матч Расінг Кордова — Агропекуаріо?

Матч Расінг Кордова — Агропекуаріо (Прімера Насьйональ) розпочнеться 12 лютого 2024, 00:00.

02 Де відбудеться матч Расінг Кордова — Агропекуаріо?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Miguel Sancho (Ciudad de Córdoba, Provincia de Córdoba).

03 Хто судитиме матч Расінг Кордова — Агропекуаріо?

Матч Расінг Кордова — Агропекуаріо обслуговуватиме головний суддя A. Franklin.

04 У якій формі Расінг Кордова і Агропекуаріо підходять до матчу?

Расінг Кордова: в останніх 1 матчах 0 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 1–1. Агропекуаріо: в останніх 1 матчах 1 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 1–0.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Расінг Кордова — Агропекуаріо

Поки що немає коментарів — будьте першим.