Uruguay Прімера 2024/25 · Apertura - 8

Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео, 14 квітня 2024: результат і статистика

Логотип команди Рампла Хуніорс

Рампла Хуніорс

0 : 1 Рахунок після першого тайму 0:1 14 квітня 2024
Логотип команди Расінг Монтевідео

Расінг Монтевідео

Позиції в таблиці Прімера Primera División: Apertura
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
12 Рампла Хуніорс 15 15 27 15
7 Расінг Монтевідео 15 22 22 19

Новини складів

Попередні склади: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Рампла Хуніорс 4-4-2
ТренерE. Martínez
Расінг Монтевідео 5-3-2
ТренерE. Espinel
1. A. Freitas
17. F. Barrandeguy
3. L. Centurión
24. S. Gorga
8. G. Gabriel
5. I. Méndez
20. L. Tamareo
22. N. Dibble
6. F. Ospitaleche
7. G. Barreto
23. M. Añasco
1. R. Bacchia
4. G. Cotugno
2. H. Magallanes
5. L. Monzón
17. R. Ferreira
21. L. Rodríguez
7. J. Varela
14. E. de los Santos
20. J. Urretaviscaya
27. T. Verón
9. D. Nandín
Рампла Хуніорс Запасні
10
G. Machado M
11
N. Royón F
14
D. Rosa M
28
F. Casuriaga D
19
M. Burruzo F
12
A. Samurio G
15
Á. Gracés D
21
A. Leites F
26
M. Núñez M
30
A. Madruga D
Расінг Монтевідео Запасні
29
A. Hernández M
10
J. Rivero M
18
A. Alaniz M
52
E. Méndez M
77
S. Mederos M
3
G. Bueno D
6
Ó. Quiñónez D
19
C. Airala M
25
R. Odriozola G
34
A. Pereira D

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Рампла Хуніорс

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Рампла Хуніорс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс

Статистика до матчу

Рампла Хуніорс — вдома

Деталізація 3 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс
Расінг Монтевідео

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Расінг Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео

Статистика до матчу

Расінг Монтевідео — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Рампла Хуніорс і Расінг Монтевідео

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

1-й тайм 0 - 1
Jonathan Urretaviscaya Жовта картка
0 - 1
J. Varela Гол
2-й тайм 0 - 1
G. Machado Замість: L. Tamareo Заміна
N. Royón Замість: F. Ospitaleche Заміна
D. Rosa Замість: M. Añasco Заміна
F. Casuriaga Замість: G. Barreto Заміна
A. Hernández Замість: E. de los Santos Заміна
J. Rivero Замість: J. Urretaviscaya Заміна
M. Burruzo Замість: G. Machado Заміна
Diego Rosa Жовта картка
A. Alaniz Замість: T. Verón Заміна
Alexander Hernandez Жовта картка
E. Méndez Замість: D. Nandín Заміна
S. Mederos Замість: J. Varela Заміна
Рампла Хуніорс Показник Расінг Монтевідео
Голи 1
Суддя: D. Riveiro

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Рампла Хуніорс
Середній показник за матч
13
Команда 5 Суперник 8
Вище лінії у 1 з 1 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Рампла Хуніорс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс

Статистика до матчу

Кутові · Рампла Хуніорс — вдома

Деталізація 3 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс
Расінг Монтевідео
Середній показник за матч
15
Команда 7 Суперник 8
Вище лінії у 1 з 1 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Расінг Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео

Статистика до матчу

Кутові · Расінг Монтевідео — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео

Статистика до матчу

Жовті картки: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Рампла Хуніорс
Середній показник за матч
5
Команда 1 Суперник 4
Вище лінії у 1 з 1 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Рампла Хуніорс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс

Статистика до матчу

Жовті картки · Рампла Хуніорс — вдома

Деталізація 3 останніх матчів із вибірки.

Рампла Хуніорс
ДатаТурнірСуперникЖовті карткиРезультат
30.03.2024 Прімера Рампла Хуніорс — Фенікс —:— В
23.03.2024 Прімера Рампла Хуніорс — Мірамар —:— Н
04.03.2024 Прімера Рампла Хуніорс — Пеньяроль 2:1 П
Расінг Монтевідео
Середній показник за матч
2
Команда 1 Суперник 1
Вище лінії у 0 з 1 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Расінг Монтевідео — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео

Статистика до матчу

Жовті картки · Расінг Монтевідео — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Расінг Монтевідео
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Початок матчу14 квітня 2024, 16:00
ТурнірПрімера
Сезон2024/25
Тур / стадіяApertura - 8
СтадіонEstadio Olímpico
МістоMontevideo
СуддяD. Riveiro

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

01 О котрій починається матч Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео?

Матч Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео (Прімера) розпочнеться 14 квітня 2024, 16:00.

02 Де відбудеться матч Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Olímpico (Montevideo).

03 Хто судитиме матч Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео?

Матч Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео обслуговуватиме головний суддя D. Riveiro.

04 У якій формі Рампла Хуніорс і Расінг Монтевідео підходять до матчу?

Рампла Хуніорс: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–10. Расінг Монтевідео: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 8–9.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Рампла Хуніорс — Расінг Монтевідео

Поки що немає коментарів — будьте першим.