Бундесліга 2019/20 · Regular Season - 28

РБ Лейпциг — Герта, 27 травня 2020: результат і статистика

Логотип команди РБ Лейпциг

РБ Лейпциг

2 : 2 27 травня 2020
Логотип команди Герта

Герта

Позиції в таблиці Бундесліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
3 РБ Лейпциг 34 81 37 66
10 Герта 34 48 59 41

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: РБ Лейпциг — Герта

РБ Лейпциг

2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

РБ Лейпциг — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

РБ Лейпциг

Статистика до матчу

РБ Лейпциг — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

РБ Лейпциг
Герта

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Герта — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Герта — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Очні зустрічі: РБ Лейпциг і Герта

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
09.11.2019 Бундесліга Герта РБ Лейпциг 2:4

Хронологія матчу

Події матчу: РБ Лейпциг — Герта

1-й тайм 1 - 1
0 - 1
M. Grujic Гольова передача: M. Plattenhardt
M. Plattenhardt Замість: M. Mittelstadt
1 - 1
L. Klostermann Гольова передача: C. Nkunku
P. Pekarik Holding
M. Halstenberg Roughing
2-й тайм 2 - 2
J. Torunarigha Tripping
D. Olmo Замість: A. Lookman
M. Halstenberg Tripping
M. Halstenberg Tripping
C. Nkunku Замість: Angelino
2 - 1
P. Schick Гольова передача: K. Laimer
D. Lukebakio Замість: J. Dilrosun
V. Darida Замість: K. Piatek
P. Skjelbred Замість: A. Maier
V. Ibisevic Замість: J. Ngankam
T. Werner Замість: H. Wolf
P. Schick Замість: W. Orban
2 - 2
K. Piatek Пенальті
M. Cunha Unsportsmanlike conduct
РБ Лейпциг Показник Герта
2 Голи 2
11 Удари 12
4 Удари в площину воріт 3
1 Удари повз ворота 7
6 Заблоковані удари 2
5 Удари зі штрафного майданчика 5
6 Удари з-за меж штрафного майданчика 7
4 Кутові 7
12 Фоли 2
1 Офсайди 6
57 % Володіння м'ячем, % 43 %
1 Сейви воротаря 2
465 Передачі 344
391 Точні передачі 28
84 % Точність передач, % 81 %
2 Жовті картки 3
1 Червоні картки
Суддя: B. Dankert

Статистика гравців

Оцінки гравців: РБ Лейпциг — Герта

РБ Лейпциг Рейтинг
21
Patrik Schick F · 79 хв · голи: 1
7.5
16
Lukas Klostermann D · 95 хв · голи: 1
7.2
14
Tyler Adams D · 95 хв
6.9
5
Dayot Upamecano D · 95 хв
6.9
18
Christopher Nkunku M · 66 хв · передачі: 1
6.9
11
Timo Werner F · 79 хв
6.7
27
Konrad Laimer M · 95 хв · передачі: 1
6.6
7
Marcel Sabitzer M · 95 хв
6.3
3
Angeliño D · 29 хв
6.3
1
Péter Gulácsi G · 95 хв
6.2
23
Marcel Halstenberg D · 95 хв
6.2
4
Willi Orbán D · 16 хв
6.2
19
Hannes Wolf M · 16 хв
6.2
25
Dani Olmo M · 58 хв
6.0
17
Ademola Lookman F · 37 хв
6.0
Герта Рейтинг
15
Marko Grujić M · 95 хв · голи: 1
7.7
21
Marvin Plattenhardt D · 11 хв · передачі: 1
7.3
7
Krzysztof Piątek F · 24 хв · голи: 1
7.2
25
Jordan Torunarigha D · 95 хв
6.9
17
Maximilian Mittelstädt D · 84 хв
6.9
19
Vedad Ibišević F · 78 хв
6.9
6
Vladimír Darida M · 71 хв
6.9
23
Arne Maier M · 17 хв
6.9
20
Dedryck Boyata D · 95 хв
6.7
28
Dodi Lukebakio M · 71 хв
6.6
2
Peter Pekarík D · 95 хв
6.5
26
Matheus Cunha M · 95 хв
6.3
3
Per Ciljan Skjelbred M · 78 хв
6.3
16
Javairô Dilrosun M · 24 хв
6.3
33
Jessic Ngankam F · 17 хв
6.3
22
Rune Jarstein G · 95 хв
5.6

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: РБ Лейпциг — Герта

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: РБ Лейпциг — Герта

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: РБ Лейпциг — Герта

Початок матчу27 травня 2020, 19:30
Сезон2019/20
Тур / стадіяRegular Season - 28
СтадіонRed Bull Arena
МістоLeipzig
СуддяB. Dankert

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: РБ Лейпциг — Герта

01 О котрій починається матч РБ Лейпциг — Герта?

Матч РБ Лейпциг — Герта (Бундесліга) розпочнеться 27 травня 2020, 19:30.

02 Де відбудеться матч РБ Лейпциг — Герта?

Гра відбудеться на стадіоні Red Bull Arena (Leipzig).

03 Хто судитиме матч РБ Лейпциг — Герта?

Матч РБ Лейпциг — Герта обслуговуватиме головний суддя B. Dankert.

04 У якій формі РБ Лейпциг і Герта підходять до матчу?

РБ Лейпциг: в останніх 5 матчах 2 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 12–2. Герта: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 12–10.

05 Скільки разів раніше зустрічалися РБ Лейпциг і Герта?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу РБ Лейпциг — Герта

Поки що немає коментарів — будьте першим.