Spain Ла Ліга 2017/18 · Regular Season - 37

Реал Бетіс — Севілья, 12 травня 2018: результат і статистика

Логотип команди Реал Бетіс

Реал Бетіс

2 : 2 Рахунок після першого тайму 1:0 12 травня 2018
Логотип команди Севілья

Севілья

Позиції в таблиці Ла Ліга La Liga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Реал Бетіс 38 60 61 60
7 Севілья 38 49 58 58

Новини складів

Попередні склади: Реал Бетіс — Севілья

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Реал Бетіс 3-1-4-2
ТренерQuique Setién
Севілья 4-2-3-1
ТренерJoaquín Caparrós
6.6 31. Pedro López
6.8 19. Barragán
7.0 23. A. Mandi
6.7 5. Jordi Amat
7.3 15. Bartra
6.7 14. R. Durmisi
7.1 17. Joaquín
7.1 18. A. Guardado
6.7 3. Javi García
7.1 6. Fabián Ruiz
6.8 7. Sergio León
6.9 13. David Soria
7.0 4. S. Kjær
6.9 25. G. Mercado
7.0 18. Sergio Escudero
6.9 5. C. Lenglet
7.2 10. É. Banega
7.0 15. S. N'Zonzi
6.9 17. Pablo Sarabia
6.6 7. Roque Mesa
6.9 24. Nolito
6.7 23. Sandro Ramírez
Реал Бетіс Запасні
10
R. Boudebouz M
6.9
16
Loren Morón F
7.0
20
Cristian Tello F
6.9
8
Víctor Camarasa M
6.7
12
J. Campbell F
6.8
24
Rubén Castro F
6.5
41
Dani Rebollo G
Севілья Запасні
9
W. Ben Yedder F
6.7
3
M. Layún D
6.8
22
F. Vázquez M
6.7
1
Sergio Rico G
6.7
14
G. Pizarro M
6.9
20
L. Muriel F
6.7
21
N. Pareja
6.8

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Реал Бетіс — Севілья

Реал Бетіс

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Реал Бетіс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс

Статистика до матчу

Реал Бетіс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
Севілья

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Севілья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Севілья — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Реал Бетіс і Севілья

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
06.01.2018 Ла Ліга Севілья — Реал Бетіс 3:5
25.02.2017 Ла Ліга Реал Бетіс — Севілья 1:2
20.09.2016 Ла Ліга Севілья — Реал Бетіс 1:0

Хронологія матчу

Події матчу: Реал Бетіс — Севілья

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
Bartra Гольова передача: Joaquín Гол
Andrés Guardado Жовта картка
Pablo Sarabia Жовта картка
Clément Lenglet Жовта картка
W. Ben Yedder Замість: G. Mercado Заміна
2-й тайм 2 - 2
R. Boudebouz Замість: A. Guardado Заміна
M. Layún Замість: Pablo Sarabia Заміна
1 - 1
W. Ben Yedder Гол
Loren Morón Замість: Sergio León Заміна
Sergio Escudero Жовта картка
Cristian Tello Замість: Joaquín Заміна
1 - 2
S. Kjær Гольова передача: W. Ben Yedder Гол
2 - 2
Loren Morón Гол
F. Vázquez Замість: Nolito Заміна
Miguel Layún Жовта картка
Реал Бетіс Показник Севілья
2 Голи 2
9 Удари 13
5 Удари в площину воріт 5
2 Удари повз ворота 4
2 Заблоковані удари 4
6 Удари зі штрафного майданчика 8
3 Удари з-за меж штрафного майданчика 5
4 Кутові 5
9 Фоли 19
Офсайди 2
48 % Володіння м'ячем, % 52 %
3 Сейви воротаря 3
431 Передачі 459
347 Точні передачі 374
81 % Точність передач, % 81 %
1 Жовті картки 4
Червоні картки
Суддя: Alfonso Alvarez Izquierdo, Spain

Статистика гравців

Оцінки гравців: Реал Бетіс — Севілья

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Реал Бетіс Рейтинг
17
Joaquín M · 73 хв · Капітан · передачі: 1
7.6
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 4 Відбори 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Marc Bartra D · 90 хв · голи: 1
7.4
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 44 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Fabián Ruiz M · 90 хв
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 50 Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Loren Moron F · 31 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 5 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Aïssa Mandi D · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 44 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 4 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Jordi Amat D · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 37 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Ryad Boudebouz M · 45 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 17 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Cristian Tello F · 17 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Antonio Barragán M · 90 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 31 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Riza Durmisi D · 90 хв
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 21 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Sergio León F · 59 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 6 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Pedro López G · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Javi García M · 90 хв
6.5
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 36 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Andrés Guardado M · 45 хв
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
Севілья Рейтинг
9
Wissam Ben Yedder F · 45 хв · голи: 1 · передачі: 1
8.0
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 9 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Simon Kjær D · 90 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 33 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Steven​ N'Zonzi M · 90 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 57 Ключові передачі 0 Відбори 5 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Roque Mesa M · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 60 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Éver Banega M · 90 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 68 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Sergio Escudero D · 90 хв · Капітан
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 39 Ключові передачі 1 Перехоплення 4 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 4 Жовті картки 1 Червоні картки 0
13
David Soria G · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 9 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Franco Vázquez M · 5 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 0 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Clément Lenglet D · 90 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 24 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
24
Nolito F · 85 хв
6.6
Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 18 Ключові передачі 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Sandro Ramírez F · 90 хв
6.5
Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 15 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Gabriel Mercado D · 45 хв
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Pablo Sarabia M · 45 хв
6.0
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
3
Miguel Layún D · 45 хв
5.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 18 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Реал Бетіс — Севілья

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Реал Бетіс — Севілья

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Реал Бетіс
Середній показник за матч
9.8
Команда 4.8 Суперник 5
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Реал Бетіс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс

Статистика до матчу

Кутові · Реал Бетіс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
Севілья
Середній показник за матч
11
Команда 7 Суперник 4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Севілья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Кутові · Севілья — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Реал Бетіс — Севілья

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Реал Бетіс
Середній показник за матч
7
Команда 4 Суперник 3
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Реал Бетіс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Реал Бетіс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
Севілья
Середній показник за матч
9.4
Команда 5.4 Суперник 4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Севілья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Севілья — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Жовті картки: Реал Бетіс — Севілья

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Реал Бетіс
Середній показник за матч
6.8
Команда 3.2 Суперник 3.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Реал Бетіс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс

Статистика до матчу

Жовті картки · Реал Бетіс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
Севілья
Середній показник за матч
4.4
Команда 3 Суперник 1.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Севілья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

Статистика до матчу

Жовті картки · Севілья — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Реал Бетіс — Севілья

Реал Бетіс
Севілья
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Реал Бетіс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
05.05.2018 Ла Ліга Атлетік — Реал Бетіс 6:14 П
30.04.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Малага 12:9 В
22.04.2018 Ла Ліга Атлетіко Мадрид — Реал Бетіс 10:10 Н
19.04.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Лас-Пальмас 17:1 В
13.04.2018 Ла Ліга Жирона — Реал Бетіс 10:10 В

Статистичний профіль команд

Реал Бетіс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Бетіс
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
30.04.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Малага 12:9 В
19.04.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Лас-Пальмас 17:1 В
07.04.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Ейбар 14:5 В
17.03.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Еспаньйол 9:4 В
01.03.2018 Ла Ліга Реал Бетіс — Реал Сосьєдад 9:14 Н

Статистичний профіль команд

Севілья — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
09.05.2018 Ла Ліга Севілья — Реал Мадрид 14:14 В
04.05.2018 Ла Ліга Севілья — Реал Сосьєдад 16:11 В
27.04.2018 Ла Ліга Леванте — Севілья 22:15 П
17.04.2018 Ла Ліга Депортіво Ла-Корунья — Севілья 24:22 Н
14.04.2018 Ла Ліга Севілья — Вільярреал 17:7 Н

Статистичний профіль команд

Севілья — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Севілья
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
27.04.2018 Ла Ліга Леванте — Севілья 22:15 П
17.04.2018 Ла Ліга Депортіво Ла-Корунья — Севілья 24:22 Н
07.04.2018 Ла Ліга Сельта Віго — Севілья 16:12 П
18.03.2018 Ла Ліга Леганес — Севілья 10:11 П
28.02.2018 Ла Ліга Малага — Севілья 6:8 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Реал Бетіс — Севілья

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Реал Бетіс — Севілья

Початок матчу12 травня 2018, 19:30
ТурнірЛа Ліга
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 37
СтадіонBenito Villamarín
МістоSeville
СуддяAlfonso Alvarez Izquierdo, Spain

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Реал Бетіс — Севілья

01 О котрій починається матч Реал Бетіс — Севілья?

Матч Реал Бетіс — Севілья (Ла Ліга) розпочнеться 12 травня 2018, 19:30.

02 Де відбудеться матч Реал Бетіс — Севілья?

Гра відбудеться на стадіоні Benito Villamarín (Seville).

03 Хто судитиме матч Реал Бетіс — Севілья?

Матч Реал Бетіс — Севілья обслуговуватиме головний суддя Alfonso Alvarez Izquierdo, Spain.

04 У якій формі Реал Бетіс і Севілья підходять до матчу?

Реал Бетіс: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 4–3. Севілья: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Реал Бетіс і Севілья?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Реал Бетіс — Севілья

Поки що немає коментарів — будьте першим.