Ла Ліга 2020/21 · Regular Season - 2

Реал Сосьєдад — Реал Мадрид, 20 вересня 2020: результат і статистика

Логотип команди Реал Сосьєдад

Реал Сосьєдад

0 : 0 20 вересня 2020
Логотип команди Реал Мадрид

Реал Мадрид

Позиції в таблиці Ла Ліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
5 Реал Сосьєдад 38 59 38 62
2 Реал Мадрид 38 67 28 84

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

Реал Сосьєдад

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Реал Сосьєдад — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Сосьєдад

Статистика до матчу

Реал Сосьєдад — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Сосьєдад
Реал Мадрид

4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Реал Мадрид — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Мадрид

Статистика до матчу

Реал Мадрид — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Реал Мадрид

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Реал Сосьєдад і Реал Мадрид

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
21.06.2020 Ла Ліга Реал Сосьєдад Реал Мадрид 1:2
23.11.2019 Ла Ліга Реал Мадрид Реал Сосьєдад 3:1

Хронологія матчу

Події матчу: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

1-й тайм 0 - 0
Ander Barrenetxea Foul
Ferland Mendy Foul
Aihen Muñoz Foul
2-й тайм 0 - 0
David Silva Замість: A. Isak
Casemiro Замість: M. Ødegaard
Marvin Замість: Rodrygo
F. Valverde Замість: L. Modrić
A. Januzaj Замість: Mikel Oyarzabal
Jon Bautista Замість: Barrenetxea
Daniel Carvajal Foul
Urko González Замість: Guevara
Sergio Arribas Замість: Vinícius Júnior
Реал Сосьєдад Показник Реал Мадрид
Голи
6 Удари 16
1 Удари в площину воріт 4
4 Удари повз ворота 5
1 Заблоковані удари 7
5 Удари зі штрафного майданчика 8
1 Удари з-за меж штрафного майданчика 8
1 Кутові 11
17 Фоли 12
2 Офсайди 3
32 % Володіння м'ячем, % 68 %
4 Сейви воротаря 1
33 Передачі 693
251 Точні передачі 614
76 % Точність передач, % 89 %
2 Жовті картки 2
Суддя: Juan Martínez

Статистика гравців

Оцінки гравців: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

Реал Сосьєдад Рейтинг
1
Álex Remiro G · 90 хв
7.9
6
Aritz Elustondo D · 90 хв
7.7
24
Robin Le Normand D · 90 хв
7.2
8
Mikel Merino M · 90 хв
7.2
12
Aihen Muñoz D · 90 хв
7.2
10
Mikel Oyarzabal F · 74 хв
7.2
18
Andoni Gorosabel D · 90 хв
7.0
16
Ander Guevara M · 89 хв
6.9
19
Alexander Isak F · 63 хв
6.7
11
Adnan Januzaj M · 16 хв
6.6
21
David Silva M · 27 хв
6.5
25
Jon Bautista F · 16 хв
6.3
7
Portu M · 90 хв
6.2
22
Ander Barrenetxea M · 74 хв
5.6
37
Urko González D · 1 хв
13
Miguel Ángel Moyà G
26
Jon Pacheco Dozagarat D
15
Modibo Sagnan D
20
Nacho Monreal D
32
Jérémy Blasco D
3
Diego Llorente D
29
Robert Navarro M
28
Roberto López F
Реал Мадрид Рейтинг
8
Toni Kroos M · 90 хв
8.0
2
Daniel Carvajal D · 90 хв
7.6
4
Sergio Ramos D · 90 хв
7.6
9
Karim Benzema F · 90 хв
7.5
10
Luka Modrić M · 70 хв
7.3
5
Raphaël Varane D · 90 хв
7.2
1
Thibaut Courtois G · 90 хв
7.2
27
Rodrygo M · 70 хв
7.2
23
Ferland Mendy D · 90 хв
7.0
21
Martin Ødegaard M · 69 хв
6.9
14
Casemiro M · 21 хв
6.7
15
Federico Valverde M · 20 хв
6.6
28
Marvin Park M · 20 хв
6.3
20
Vinícius Júnior M · 89 хв
6.2
30
Sergio Arribas Calvo M · 1 хв
26
Diego Altube G
29
Andriy Lunin G
12
Marcelo D
6
Nacho Fernández D
19
Álvaro Odriozola D
18
Luka Jović F
16
Borja Mayoral F

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

Початок матчу20 вересня 2020, 22:00
ТурнірЛа Ліга
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 2
СтадіонReale Arena
МістоDonostia-San Sebastián
СуддяJuan Martínez

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

01 О котрій починається матч Реал Сосьєдад — Реал Мадрид?

Матч Реал Сосьєдад — Реал Мадрид (Ла Ліга) розпочнеться 20 вересня 2020, 22:00.

02 Де відбудеться матч Реал Сосьєдад — Реал Мадрид?

Гра відбудеться на стадіоні Reale Arena (Donostia-San Sebastián).

03 Хто судитиме матч Реал Сосьєдад — Реал Мадрид?

Матч Реал Сосьєдад — Реал Мадрид обслуговуватиме головний суддя Juan Martínez.

04 У якій формі Реал Сосьєдад і Реал Мадрид підходять до матчу?

Реал Сосьєдад: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 6–6. Реал Мадрид: в останніх 5 матчах 4 перемог, 1 нічиїх, 0 поразок, різниця м'ячів 9–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Реал Сосьєдад і Реал Мадрид?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Реал Сосьєдад — Реал Мадрид

Поки що немає коментарів — будьте першим.