Portugal Прімейра-ліга 2017/18 · Regular Season - 30

Ріу Аве — Тондела, 16 квітня 2018: результат і статистика

Логотип команди Ріу Аве

Ріу Аве

1 : 1 Рахунок після першого тайму 1:0 16 квітня 2018
Логотип команди Тондела

Тондела

Позиції в таблиці Прімейра-ліга Primeira Liga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
5 Ріу Аве 22 31 26 36
10 Тондела 22 26 34 25

Новини складів

Попередні склади: Ріу Аве — Тондела

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Ріу Аве 4-2-3-1
ТренерMiguel Cardoso
Тондела 4-4-2
ТренерPepa
1. Cássio
6.9 3. Lionn
7.0 46. Marcelo
6.9 5. Yuri Ribeiro
6.8 4. Nélson Monte
6.7 8. Tarantini
6.9 25. Pelé
7.1 17. João Novais
6.9 10. Diego Lopes
6.7 12. Chico Geraldes
6.9 7. Guedes
6.9 1. Cláudio Ramos
6.9 20. Ricardo Costa
6.9 22. David Bruno
6.8 23. Joãozinho
7.1 44. Jorge Fernandes
6.6 27. Bruno Monteiro
6.6 7. Claude Gonçalves
6.5 17. Joca
7.1 19. Tómané
6.7 9. T. Boyd
6.7 11. Miguel Cardoso
Ріу Аве Запасні
9
Gelson F
6.9
20
Nuno Santos F
6.7
26
Gabrielzinho M
6.5
6
Pedro Moreira M
6.5
22
Eliseu Cassamá D
6.5
90
G. Makaridze G
96
Marcão Teixeira D
6.6
Тондела Запасні
10
Pedro Nuno M
6.8
15
J. Delgado M
6.5
8
Hélder Tavares M
6.7
2
F. Moufi D
5.0
12
Ricardo Janota G
32
Icaro D
6.7
99
Eli F
6.7

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Ріу Аве — Тондела

Ріу Аве

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ріу Аве — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве

Статистика до матчу

Ріу Аве — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
Тондела

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Тондела — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Тондела — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ріу Аве і Тондела

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
02.12.2017 Прімейра-ліга Тондела — Ріу Аве 1:3
15.04.2017 Прімейра-ліга Тондела — Ріу Аве 2:1
03.12.2016 Прімейра-ліга Ріу Аве — Тондела 3:1

Хронологія матчу

Події матчу: Ріу Аве — Тондела

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
Diego Lopes Гольова передача: Guedes Гол
Gelson Замість: Guedes Заміна
2-й тайм 1 - 1
Marcelo Жовта картка
1 - 1
Tómané Пенальті
Pedro Nuno Замість: Joca Заміна
Claude Goncalves Жовта картка
Nuno Santos Замість: Diego Lopes Заміна
J. Delgado Замість: T. Boyd Заміна
Gabrielzinho Замість: João Novais Заміна
Yuri Ribeiro Жовта картка
David Bruno Жовта картка
Hélder Tavares Замість: Miguel Cardoso Заміна
Nuno Santos Жовта картка
Ріу Аве Показник Тондела
1 Голи 1
14 Удари 8
5 Удари в площину воріт 4
6 Удари повз ворота 2
3 Заблоковані удари 2
6 Удари зі штрафного майданчика 5
8 Удари з-за меж штрафного майданчика 3
9 Кутові 5
12 Фоли 29
3 Офсайди
60 % Володіння м'ячем, % 40 %
3 Сейви воротаря 5
448 Передачі 285
355 Точні передачі 18
79 % Точність передач, % 63 %
3 Жовті картки 2
Червоні картки
Суддя: Goncalo Martins, Portugal

Статистика гравців

Оцінки гравців: Ріу Аве — Тондела

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Ріу Аве Рейтинг
10
Diego Lopes M · 68 хв · голи: 1
7.8
Голи 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 23 Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Tarantini M · 90 хв · Капітан
7.3
Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 26 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
João Novais M · 85 хв
7.2
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 3 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Cássio G · 90 хв
7.0
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 26 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 3 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
46
Marcelo D · 90 хв
6.9
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 50 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 5 Допущені пенальти 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
4
Nelson Monte D · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 48 Ключові передачі 0 Перехоплення 4 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Lionn D · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 27 Ключові передачі 1 Перехоплення 3 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Gabrielzinho M · 5 хв · Вийшов на заміну
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Pelé M · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 46 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Yuri Ribeiro D · 90 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 40 Ключові передачі 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 18 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Зароблені фоли 6 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
9
Gelson Dala F · 51 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Nuno Santos F · 22 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 13 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
7
Hélder Guedes F · 39 хв · передачі: 1
6.5
Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 5 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Зароблені пенальти 1 Пенальти не забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Francisco Geraldes M · 90 хв
6.2
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 29 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 4 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Тондела Рейтинг
1
Cláudio Ramos G · 90 хв
7.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 10 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 5 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Tomane F · 90 хв · голи: 1
7.3
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 7 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 19 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 4 Здійснені фоли 6 Зароблені пенальти 1 Пенальти забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Ricardo Costa D · 90 хв · Капітан
7.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Claude Goncalves M · 90 хв
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 16 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 4 Жовті картки 1 Червоні картки 0
10
Pedro Nuno M · 37 хв
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 9 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
44
Jorge Fernandes D · 90 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 15 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Joãozinho D · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 15 Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Tyler Boyd M · 81 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 8 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Joca F · 53 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 17 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Hélder Tavares M · 3 хв
6.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Bruno Monteiro M · 90 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 22 Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 0 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Miguel Cardoso M · 87 хв
6.4
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 20 Ключові передачі 0 Відбори 1 Перехоплення 2 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Juan Delgado M · 9 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 2 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
David Bruno D · 90 хв
6.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 22 Ключові передачі 0 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 5 Допущені пенальти 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ріу Аве — Тондела

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ріу Аве — Тондела

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ріу Аве
Середній показник за матч
9.6
Команда 4.4 Суперник 5.2
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Ріу Аве — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве

Статистика до матчу

Кутові · Ріу Аве — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
Тондела
Середній показник за матч
12.4
Команда 6.2 Суперник 6.2
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Тондела — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Кутові · Тондела — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Ріу Аве — Тондела

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ріу Аве
Середній показник за матч
9.2
Команда 4.2 Суперник 5
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ріу Аве — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ріу Аве — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
Тондела
Середній показник за матч
8.4
Команда 3.4 Суперник 5
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Тондела — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Тондела — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Жовті картки: Ріу Аве — Тондела

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ріу Аве
Середній показник за матч
4.6
Команда 2 Суперник 2.6
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Ріу Аве — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве

Статистика до матчу

Жовті картки · Ріу Аве — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
Тондела
Середній показник за матч
4.4
Команда 2.6 Суперник 1.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Тондела — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

Статистика до матчу

Жовті картки · Тондела — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Ріу Аве — Тондела

Ріу Аве
Тондела
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Ріу Аве — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
06.04.2018 Прімейра-ліга Віторія Гімарайнш — Ріу Аве 16:12 П
30.03.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Ешторіл 11:11 В
18.03.2018 Прімейра-ліга Спортінг — Ріу Аве 7:16 П
10.03.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Фейренсе 16:7 В
04.03.2018 Прімейра-ліга Віторія Сетубал — Ріу Аве 13:10 П

Статистичний профіль команд

Ріу Аве — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ріу Аве
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
30.03.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Ешторіл 11:11 В
10.03.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Фейренсе 16:7 В
23.02.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Авеш 16:10 Н
10.02.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Марітіму 8:6 В
21.01.2018 Прімейра-ліга Ріу Аве — Боавішта 15:13 В

Статистичний профіль команд

Тондела — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
07.04.2018 Прімейра-ліга Тондела — Портімоненсе 10:15 Н
30.03.2018 Прімейра-ліга Боавішта — Тондела 12:14 Н
17.03.2018 Прімейра-ліга Тондела — Марітіму 11:16 П
11.03.2018 Прімейра-ліга Белененсеш — Тондела 11:14 Н
04.03.2018 Прімейра-ліга Тондела — Шавеш 11:15 В

Статистичний профіль команд

Тондела — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Тондела
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
30.03.2018 Прімейра-ліга Боавішта — Тондела 12:14 Н
11.03.2018 Прімейра-ліга Белененсеш — Тондела 11:14 Н
26.02.2018 Прімейра-ліга Брага — Тондела 7:21 П
09.02.2018 Прімейра-ліга Пасуш-де-Феррейра — Тондела 10:13 В
30.01.2018 Прімейра-ліга Ешторіл — Тондела 8:12 П
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ріу Аве — Тондела

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ріу Аве — Тондела

Початок матчу16 квітня 2018, 22:00
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 30
СтадіонEstádio dos Arcos
МістоVila do Conde
СуддяGoncalo Martins, Portugal

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Ріу Аве — Тондела

01 О котрій починається матч Ріу Аве — Тондела?

Матч Ріу Аве — Тондела (Прімейра-ліга) розпочнеться 16 квітня 2018, 22:00.

02 Де відбудеться матч Ріу Аве — Тондела?

Гра відбудеться на стадіоні Estádio dos Arcos (Vila do Conde).

03 Хто судитиме матч Ріу Аве — Тондела?

Матч Ріу Аве — Тондела обслуговуватиме головний суддя Goncalo Martins, Portugal.

04 У якій формі Ріу Аве і Тондела підходять до матчу?

Ріу Аве: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–7. Тондела: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 6–5.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Ріу Аве і Тондела?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ріу Аве — Тондела

Поки що немає коментарів — будьте першим.