Прімера Насьйональ 2025/26 · Regular Season - 23

Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес, 19 липня 2025: результат і статистика

Позиції в таблиці Прімера Насьйональ
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
14 Сан-Мартін Тукуман 35 32 29 50
8 Трістан Суарес 37 35 25 56

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

Сан-Мартін Тукуман

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сан-Мартін Тукуман — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Мартін Тукуман

Статистика до матчу

Сан-Мартін Тукуман — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Мартін Тукуман
Трістан Суарес

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Трістан Суарес — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Трістан Суарес

Статистика до матчу

Трістан Суарес — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Трістан Суарес

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Сан-Мартін Тукуман і Трістан Суарес

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
16.03.2025 Прімера Насьйональ Трістан Суарес Сан-Мартін Тукуман 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

1-й тайм 1 - 1
1 - 0
N. Castro Гол
Подія Жовта картка
1 - 1
A. Veliez Гол
2-й тайм 1 - 1
L. Villegas Жовта картка
T. Penalba Замість: J. Orellana
J. Cuevas Замість: N. Castro
F. Garcia Замість: U. Vera
T. Perez Замість: J. E. Da Rosa
M. Fernandez Замість: L. Villegas
A. Veliez Жовта картка
L. Felissia Замість: M. Guzman
P. Ruiz Замість: A. Veliez
M. E. Gonzalez Замість: M. Garcia
M. Olguin Жовта картка
E. Almiron Замість: A. Dominguez
A. Spetale Замість: J. Esquivel
Сан-Мартін Тукуман Показник Трістан Суарес
1 Голи 1
Суддя: Fabricio Llobet

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

Початок матчу19 липня 2025, 22:40
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 23
СтадіонEstadio La Ciudadela
МістоTucuman
СуддяFabricio Llobet

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

01 О котрій починається матч Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес?

Матч Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес (Прімера Насьйональ) розпочнеться 19 липня 2025, 22:40.

02 Де відбудеться матч Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio La Ciudadela (Tucuman).

03 Хто судитиме матч Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес?

Матч Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес обслуговуватиме головний суддя Fabricio Llobet.

04 У якій формі Сан-Мартін Тукуман і Трістан Суарес підходять до матчу?

Сан-Мартін Тукуман: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–4. Трістан Суарес: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 2–3.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Сан-Мартін Тукуман і Трістан Суарес?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Сан-Мартін Тукуман — Трістан Суарес

Поки що немає коментарів — будьте першим.