Norway Елітесерієн 2022/23 · Regular Season - 25

Сарпсборг 08 — Гаугесунн, 08 жовтня 2022: результат і статистика

Логотип команди Сарпсборг 08

Сарпсборг 08

4 : 0 Рахунок після першого тайму 3:0 08 жовтня 2022
Логотип команди Гаугесунн

Гаугесунн

Позиції в таблиці Елітесерієн Eliteserien
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
8 Сарпсборг 08 30 57 54 41
10 Гаугесунн 30 42 46 38

Новини складів

Попередні склади: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Сарпсборг 08 4-2-3-1
ТренерS. Billborn
Гаугесунн 5-3-2
ТренерJ. Grindhaug
6.8 21. A. Kristiansen
6.6 5. M. Ødegaard
6.8 13. A. Hagelskjær
6.6 7. O. Halvorsen
7.0 18. S. Martinsson-Ngouali
7.1 17. J. Soltvedt
7.5 20. A. Salétros
7.1 25. M. Maigaard
7.3 41. T. Heintz
6.9 29. V. Torp
6.8 30. G. Engvall
7.0 1. E. Selvik
6.9 5. S. Reese
6.7 23. T. Pedersen
6.7 15. U. Fredriksen
7.0 27. M. Sande
6.8 21. J. Eskesen
7.1 6. M. Christensen
7.3 8. K. Krygård
6.9 7. P. Therkildsen
7.0 10. C. Zafeiris
6.8 16. A. Søderlund
Сарпсборг 08 Запасні
8
G. Molins F
6.8
15
S. Skålevik F
6.7
11
S. Tibbling M
6.7
32
E. Wichne D
6.6
16
J. Thomassen D
6.4
6
M. Høyland M
6.7
4
B. Utvik D
7.1
40
L. Øy G
6.0
31
A. Skipper D
6.4
Гаугесунн Запасні
99
B. Njie F
6.8
14
M. Samuelsen F
6.8
38
V. Solheim M
6.7
26
Bruno Leite M
6.6
11
S. Tounekti F
6.3
32
F. Stople G
17
H. Gong F
6.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Сарпсборг 08

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сарпсборг 08 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08

Статистика до матчу

Сарпсборг 08 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08
Гаугесунн

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Гаугесунн — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Гаугесунн — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Сарпсборг 08 і Гаугесунн

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
24.07.2022 Елітесерієн Гаугесунн — Сарпсборг 08 3:1
12.09.2021 Елітесерієн Гаугесунн — Сарпсборг 08 2:1
16.05.2021 Елітесерієн Сарпсборг 08 — Гаугесунн 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

1-й тайм 3 - 0
1 - 0
V. Torp Гольова передача: T. Heintz Гол
2 - 0
T. Heintz Гольова передача: G. Engvall Гол
3 - 0
T. Heintz Гольова передача: A. Salétros Гол
Alexander Søderlund Жовта картка · Foul
2-й тайм 4 - 0
G. Molins Замість: V. Torp Заміна
B. Njie Замість: C. Zafeiris Заміна
S. Skålevik Замість: G. Engvall Заміна
S. Tibbling Замість: M. Maigaard Заміна
M. Samuelsen Замість: A. Søderlund Заміна
V. Solheim Замість: U. Fredriksen Заміна
4 - 0
S. Skålevik Гольова передача: A. Salétros Гол
E. Wichne Замість: O. Halvorsen Заміна
J. Thomassen Замість: J. Soltvedt Заміна
Bruno Leite Замість: M. Sande Заміна
S. Tounekti Замість: J. Eskesen Заміна
Magnar Odegaard Жовта картка · Foul
Сарпсборг 08 Показник Гаугесунн
4 Голи
11 Удари 7
4 Удари в площину воріт 3
5 Удари повз ворота 4
2 Заблоковані удари
8 Удари зі штрафного майданчика 6
3 Удари з-за меж штрафного майданчика 1
4 Кутові 1
9 Фоли 13
2 Офсайди 3
50 % Володіння м'ячем, % 50 %
3 Сейви воротаря
518 Передачі 514
417 Точні передачі 438
81 % Точність передач, % 85 %
1 Жовті картки 1
Суддя: O. Nilsen

Статистика гравців

Оцінки гравців: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Сарпсборг 08 Рейтинг
41
Tobias Heintz M · 90 хв · голи: 2 · передачі: 1
9.0
Голи 2 Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 40 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Anton Saletros M · 90 хв · Капітан · передачі: 2
7.9
Гольові передачі 2 Передачі 77 Точність передач, % 69 % Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18 7.9
Передачі 82 Точність передач, % 72 % Відбори 6 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 13 / 16 Зароблені фоли 6 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Anders Kristiansen G · 90 хв
7.3
Передачі 18 Точність передач, % 15 % Сейви воротаря 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Joachim Soltvedt D · 83 хв
7.3
Удари 1 Передачі 53 Точність передач, % 38 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 5 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Gustav Engvall F · 65 хв · передачі: 1
7.2
Гольові передачі 1 Удари 2 Передачі 9 Точність передач, % 9 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Victor Torp M · 58 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 22 Точність передач, % 15 % Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Steffen Skalevik F · 25 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 3 Точність передач, % 2 % Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Anders Hagelskjær D · 90 хв
7.0
Передачі 73 Точність передач, % 56 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 6 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Magnar Odegaard D · 90 хв
6.9
Передачі 67 Точність передач, % 54 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Guillermo Molins F · 32 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 1 Передачі 5 Точність передач, % 4 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Mikkel Maigaard M · 65 хв
6.6
Передачі 28 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Joachim Thomassen D · 11 хв · Вийшов на заміну
6.6
Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Ole Jørgen Halvorsen D · 83 хв
6.5
Передачі 32 Точність передач, % 27 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Simon Tibbling M · 25 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 8 Точність передач, % 6 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Eirik Wichne D · 11 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 1 Точність передач, % 1 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
40
Leander Oy G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Bjorn Utvik D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Anton Skipper D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Martin Höyland M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Гаугесунн Рейтинг
8
Kevin Martin Krygard D · 90 хв · Капітан
7.7
Передачі 61 Точність передач, % 57 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 7 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Magnus Christensen M · 90 хв
7.0
Передачі 55 Точність передач, % 48 % Відбори 4 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Søren Reese D · 90 хв
6.9
Передачі 62 Точність передач, % 58 % Відбори 2 Перехоплення 4 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15 6.9
Передачі 63 Точність передач, % 51 % Відбори 1 Перехоплення 7 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Mads Berg Sande M · 86 хв
6.7
Передачі 22 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
99
Bilal Njie F · 27 хв · Вийшов на заміну
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 4 Точність передач, % 2 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
38
Vegard Solheim M · 17 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 14 Точність передач, % 12 % Перехоплення 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Sebastian Tounekti F · 8 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 2 Точність передач, % 2 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Зароблені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23 6.6
Передачі 46 Точність передач, % 40 % Ключові передачі 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Christos Zafeiris F · 63 хв
6.5
Передачі 39 Точність передач, % 34 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 5 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Bruno Leite M · 8 хв · Вийшов на заміну
6.5
Удари 1 Передачі 7 Точність передач, % 7 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Martin Samuelsen F · 17 хв · Вийшов на заміну
6.3
Удари 1 Передачі 6 Точність передач, % 6 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Peter Therkildsen D · 90 хв
6.2
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 41 Точність передач, % 36 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Julius Eskesen M · 86 хв
6.2
Передачі 30 Точність передач, % 26 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Alexander Søderlund F · 73 хв
5.9
Удари 2 Передачі 18 Точність передач, % 10 % Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
1
Egil Selvik G · 90 хв
5.5
Передачі 44 Точність передач, % 32 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 4 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Frank Stople G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Hilary Gong F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сарпсборг 08
Середній показник за матч
10.2
Команда 5.4 Суперник 4.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сарпсборг 08 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08

Статистика до матчу

Кутові · Сарпсборг 08 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08
Гаугесунн
Середній показник за матч
8.6
Команда 4.2 Суперник 4.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Гаугесунн — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Кутові · Гаугесунн — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сарпсборг 08
Середній показник за матч
11.2
Команда 6.8 Суперник 4.4
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сарпсборг 08 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сарпсборг 08 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08
Гаугесунн
Середній показник за матч
7.2
Команда 4.4 Суперник 2.8
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гаугесунн — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Гаугесунн — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Жовті картки: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сарпсборг 08
Середній показник за матч
4
Команда 1.8 Суперник 2.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сарпсборг 08 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08

Статистика до матчу

Жовті картки · Сарпсборг 08 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сарпсборг 08
Гаугесунн
Середній показник за матч
3
Команда 1.8 Суперник 1.2
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Гаугесунн — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн

Статистика до матчу

Жовті картки · Гаугесунн — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Гаугесунн
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Початок матчу08 жовтня 2022, 19:00
Сезон2022/23
Тур / стадіяRegular Season - 25
СтадіонSarpsborg Stadion
МістоSarpsborg
СуддяO. Nilsen

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Сарпсборг 08 — Гаугесунн

01 О котрій починається матч Сарпсборг 08 — Гаугесунн?

Матч Сарпсборг 08 — Гаугесунн (Елітесерієн) розпочнеться 08 жовтня 2022, 19:00.

02 Де відбудеться матч Сарпсборг 08 — Гаугесунн?

Гра відбудеться на стадіоні Sarpsborg Stadion (Sarpsborg).

03 Хто судитиме матч Сарпсборг 08 — Гаугесунн?

Матч Сарпсборг 08 — Гаугесунн обслуговуватиме головний суддя O. Nilsen.

04 У якій формі Сарпсборг 08 і Гаугесунн підходять до матчу?

Сарпсборг 08: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 11–10. Гаугесунн: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 7–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Сарпсборг 08 і Гаугесунн?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Сарпсборг 08 — Гаугесунн

Поки що немає коментарів — будьте першим.